رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران در آستانه گرفتن آنها چه می خواهند: یک سریع, درام, رایگان, استیضاح محاکمه. اما دادگاه تهمت می خواستم.

همیشه چاخان تهمت به حال تحت فشار قرار دادند برای یک زرق و برق دار, شهادت پر محاکمه شرمسار دموکرات و پشتیبانی کردن خود را حتی اگر او در نهایت راضی چگونه دادگاه رفته است. او mused در مورد شهادت خود و یا شاید فقط یک صندلی ردیف جلو ،

سنا در روز چهارشنبه انتظار می رود که به تبرئه تهمت بدون تماس شاهدان. این یک نتیجه است که کاخ سفید تحت فشار قرار دادند اما یکی که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان می گویند می تواند رئیس جمهور را به ضربه زدن و می گویند, “من به شما گفته” همانطور که او شروع به دیدن کابل خبری از دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان — lamenting است که دادگاه فرمت شکسته شد riven با تعصب و ناتوان از ارائه یک حکم واقعی در مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار.

“در صورتی که سهم شیر از پوشش رسانه ای مطمئن شوید که او نمی خواهد مانند این که پوشش خبری گفت:” مت Schlapp, یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و رئیس گروه محافظه کار آمریکایی محافظه کار اتحادیه.

اما حتی کسانی که ایمان تهمت می تواند نا امید با انتقاد می گویند رئیس جمهور است و آمدن به شرایط با آنچه که آنها می گویند اجتناب ناپذیر است: دموکرات ها همیشه پیدا کردن یک دلیل برای انتقاد از او را.

“مرگ در حال حاضر بازیگران” گفت: سابق دولت رسمی. “اگر آنها به حال شاهدان می گویند که او برای برخی از دلیل دیگر. … هرگز به اندازه کافی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و صرف سه سال انفجار کسانی که پیشنهاد او تنها برنده 2016 مسابقه دموکرات هیلاری کلینتون به خاطر او کمک کردم از روسیه است. “من برنده نیست چرا که روسیه نه به خاطر کسی بلکه از خودم” او bristled پس از رئیس جمهور سابق جیمی کارتر به نام او نامشروع.

و حتی قبل از محاکمه به پایان رسید رهبران دموکرات خواستار شد محاکمه یک شم.

“شما نمی تواند تبرئه اگر شما لازم نیست که یک محاکمه” مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: پنجشنبه گذشته. “شما لازم نیست که یک دادگاه اگر شما لازم نیست که شهود و اسناد و مدارک و همه از آن.”

در آغاز محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نا امید انفجار یک رکورد تعداد توییت های بسیاری است که به طور خاص آمریکا برای آنچه که او دوبله شده است یک “شاهد” و “جعل.” در پایان هفته دوم از محاکمه هر چند او به تماشای محاکمه کمتر, با توجه به دو نفر از جمله یک جمهوری خواه نزدیک به رئیس جمهور سابق و یک مقام ارشد دولت رسمی که همچنان نزدیک به کاخ سفید دوبله استدلال “خسته کننده است.” صدای جیر جیر خود را طوفان فروکش کرده بود تا حدودی و با او صحبت می کرد کمتر به رسانه ها.

“این یک دوره مبارک را برای ما,” او گفت: تجمع در مبارزات انتخاباتی در آیوا پنج شنبه شب. “این یک دوره مبارک به دلیل تماس با ما این استیضاح نور است.”

تهمت بود رو بعد از کارکنان خود را به او نشان داد تمرکز بر نتایج گروه در میدان نبرد متحده نشان داد که اندکی چشم انداز مثبت در تصویب امتیاز و همچنین افزایش جمهوریخواه نظرسنجی اعداد در نوسان خانه مناطق با توجه به این دو نفر است.

“آن را بر” جمهوری خواه گفت. “از آن رو به پایان است.”

چندین بار در طول دو هفته گذشته حزب جمهوریخواه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است به یاد می آورد مصاحبه اخیر او به جانباز واشنگتن پست روزنامه نگار باب وودوارد که در حال کار بر روی یک کتاب جدید.

وودوارد رئیس جمهور خواسته که چگونه او می تواند شاد باشد در طول روند استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن وودوارد گفت که او تا به حال بیشترین کار در جهان و برکت است با یک خانواده فوق العاده و کسب و کار موفق. “آنچه را برای شاد بودن در مورد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت وودوارد با توجه به خواه.

در استیضاح محاکمه تهمت متهم مطبوع میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین و همچنین به عنوان یک مقدار مورد نظر کاخ سفید برای ملاقات با رهبر کشور در کیف راه اندازی رسیدگی به جو بایدن و پسر شکارچی. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش ادعا می کنند که مورد نظر پروب بخشی از یک تلاش گسترده برای از بین بردن فساد و کشف خارجی تخلف در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری نه تلاش برای تضعیف پتانسیل 2020 رقیب.

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن بر این طرح تصویب دو مقاله: یک ادعا سوء استفاده از قدرت و از سوی دیگر ادعا انسداد کنگره است. اما جمهوری خواهان مجلس سنا باید شکسته نشده با رئیس جمهور.

هنوز هم تهمت و دستیاران او بودند که به طور خلاصه احساس خطر دو تعطیلات آخر هفته پیش زمانی که در نیویورک تایمز منتشر شده جزئیات پیش نویس سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون جدید خاطرات که فروختن مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین داستان. بولتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم در ارتباط با کمک به نگه دارید تا به اوکراین راه اندازی مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نظر تحقیقات.

اما در اواسط هفته گذشته به نظر می رسد سنا ندارد به اندازه کافی خواهان به تماس شاهدان مانند بولتون و بازگشت آرامش در کاخ سفید است.

“این” آه گه’ احساس … از بین رفته است گفت:” سابق دولت رسمی.

اما در برخی از محافل محافظه کار تهمت متحدان در واقع می خواستم سنا به تماس شاهدان با این استدلال که تهمت نمی تواند به طور کامل توجیه مگر اینکه سناتور شنیده شهادت از همه, از جمله چهره های شبیه به جو و هانتر بایدن.

استیو Cortes عضو رئیس جمهور انتخاب مجدد کمیته گفت: “ترجیح “کامل تخته سنگ از شاهدان” در بخشی به دلیل او می خواست “نه تنها تبرئه اما نه کامل exoneration.”

در علاوه بر این به Bidens مردم مانند Cortes می خواستم برای دریافت دیگر-شات شاهدان مانند استیضاح رهبر, تشکر., Adam Schiff و ناشناس whistleblower که شکایت موجب استیضاح شد. هدف این بود شرمسار دموکرات و نشان می دهد که Bidens فاسد هستند.

و به تازگی به عنوان اولین روز محاکمه تهمت به خبرنگاران گفت که او می خواهم خود را دستیاران به شهادت singling از وزیر امور خارجه مایک Pompeo اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney حتی بولتون. “من ترجیح مصاحبه بسیاری از مردم,” او گفت. “من می خواهم به جای رفتن به مسیر طولانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به شرکت در استیضاح دموکراتیک-کنترل خانه که در آن او حقوقی و سیاسی مشاوران توصیه می شود که دخالت خود را تنها مشروعیت بخشیدن به این روند است. در عین حال او پس از blustered در مورد ارائه خود دفاع هشدار دهنده مشاوران و متحدان زمانی که او در پاسخ به Pelosi پیشنهاد که مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو آمده و به سمت خود را از داستان در شخص و یا در نوشتن.

“من دوست دارم برای رفتن. آیا می شود که بزرگ است ؟ آیا می شود که زیبا ؟ ” او گفت:. “من نمی دانم. من می خواهم نوع عشق — حق نشستن در ردیف جلو و خیره فاسد خود مواجه است. من دوست دارم به آن را انجام دهد.”

اما در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن ملحق به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را فشار سریع, درام, محاکمه و حمایت برای هیچ شهود. مغلوب ساختن پیشی جستن معوق به مک کانل در بخشی به دلیل او آمده است به احترام سنا رهبر فرمان مجلسی, قوانین پس از تماشای او را با فشار از طریق مالیات تعمیرات اساسی لایحه و نمرات از محافظه کار قضات است.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او نمی خواست شاهد است. کاخ سفید دستیاران هشدار سناتور که با داشتن شهود را هفته یا ماه به مبارزه در دادگاه.

“مهم نیست که چگونه بسیاری از شاهدان شما را به دموکرات ها مهم نیست که چقدر اطلاعات داده شده مانند سرعت تولید رونوشت آن را هرگز خواهد بود به اندازه کافی برای آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه. “آنها همیشه جیغ ناعادلانه است. استیضاح جعل است فقط یکی دیگر از سیاسی باهم کار!”

در کاخ سفید صحبت نقاط فرستاده شده به عملیاتی قانونگذاران و کاپیتول هیل مشاوران با تاکید بر نیاز به حرکت می کند.

“آمریکا کاملا شکست خورده به خود را در مورد زمانی که آنها تا به حال شانس” با توجه به کاخ سفید صحبت کردن امتیاز به دست آمده توسط سیاسی. “در حال حاضر آنها در حال تلاش برای جبران شکست خود و نجات خود را بی اساس می شم با اصرار سنا تماس جدید شاهد به شهادت.”

روز جمعه سناتور رای به حرکت بدون شاهد است.

روز چهارشنبه آنها را به رای دادن به حرکت می کند ،

دانیل Lippman و Meridith McGraw کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im