مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل رئیس انتخاب وعده های استقلال: “من نمی شید هوش برای هر کسی’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید را برای رهبری کشور را 17 سازمان های اطلاعاتی بارها و بارها قول داد در روز سه شنبه به طور مستقل شکستن با رئیس جمهور این نمایش برگزار شد که مخفیانه جامعه “اجرای amok” است و “دولت عمیق” تلاش برای تضعیف دستور کار خود دارد.

Rep. جان Ratcliffe (R-Texas) یک ثابت قدم تهمت متحد رقابت به مدیر اطلاعات ملی گفت: اعضای کمیته اطلاعات مجلس سنا در تایید شنوایی که او را رئیس جمهور و اعضای کنگره با “به موقع و دقیق و با هدف اطلاعاتی است.”

“به من اجازه دهید بسیار روشن است: صرف نظر از این که چه کسی می خواهد ما هوش را منعکس هوش من ارائه صورت تایید نمی خواهد نهفته و یا تغییر به عنوان یک نتیجه از خارج نفوذ” Ratcliffe, گفت:, و اضافه کرد که او ارائه می کنند هوش جلسات به رئیس جمهور حتی اگر او می دانست که تهمت مخالف با این نتیجه گیری و یا اگر به اعتقاد او کار خود را در معرض خطر بودند برای انجام این کار است.

“هر کسی نظرات آنها چه می خواهند هوش بود و هرگز تحت تاثیر اطلاعاتی که من تحویل — هرگز” Ratcliffe متعهد تحت بازجویی توسط سناتور. سوزان کالینز (R-مین). “من نمی خواهد در سایه هوش برای هر کسی است.”

Ratcliffe همچنین گفت که او هرگز در مورد بحث “وفاداری” با رئیس جمهور قبل از او برداشت. وقتی پرسیده شد که به نام یک مثال که در آن او را شکست و با مغلوب ساختن پیشی جستن Ratcliffe نام رئیس جمهور اولیه تصمیم به عقب نشینی نیروهای ایالات متحده از سوریه است.

او در پاسخ به سناتور’ سوالات در زمان فرار مقابله با قبلی خود استقرار به عنوان یک مدافع آتشین رئیس جمهور در برابر سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی و خانه را استیضاح پرس و جو. سناتور کبابی Ratcliffe در مورد گذشته خود اظهارات با دموکرات ها به دنبال به تصویر کشیدن او را به عنوان یک حزبی جنگجو برای رئیس جمهور. اما Ratcliffe بارها و بارها متعهد به جدا کردن سیاست از اطلاعات کار می کنند.

روز سه شنبه تایید شنوایی می آید در میان بی سابقه جهانی بهداشت بحران و پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری که امنیت ملی مقامات بلند هشدار خواهد بود هدف نخست برای دخالت از دشمنان خارجی مانند روسیه است. سناتور خاص متمرکز در مسکو انتخابات, دخالت, در علاوه بر این به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ratcliffe نسبتا کمی تجربه کار در زمینه هوش, هر چند او در خانه کمیته اطلاعات برای بیش از یک سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا تصمیم او برای DNI پست در سال گذشته اما Ratcliffe خارج از در نظر گرفتن تنها چند روز بعد در میان سوالات در مورد اینکه آیا او تاب جنبه های رزومه کاری خود را از زمان خود را به عنوان وکیل ایالات متحده در تگزاس است. او برای اولین بار انتخاب به خانه در سال 2014.

در علاوه بر این به Ratcliffe مدارک شنوایی متمرکز و گسترده در کمیته های اخیر نتیجه گیری در مورد روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 — یعنی که کرملین كه فعالیت های انجام شد با هدف تقویت تهمت نامزدی.

که در نتیجه در تضاد با خانه هوش پانل 2018 گزارش که مورد مناقشه هوش جامعه 2017 ارزیابی که مسکو دخالت با هدف کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور خود را نیز رد کرد که مشاهده.

Ratcliffe در طول روز سه شنبه جلسه گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای اختلاف یا کمیته نتيجهگيری اما گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود “در این زمینه اطلاعاتی به من بگویید چرا با وجود اختلاف نظر بین این دو کمیته.” او همچنین قول داد که او نمی خواهد از بین بردن هوش جامعه را تامین امنیت انتخابات واحد پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری گفت: “ولادیمیر پوتین “یک بازیگر بد.”

Ratcliffe به دست آورده شهرت ملی رسید سال گذشته در خانه با شنیدن Mueller, در علاوه بر این به استیضاح جلسات. Ratcliffe رسالت خود را به رئیس جمهور پس از کباب مولر در یک میزبان از مسائل و او ادامه داد: این خط در طول استیضاح تحقیقات خود را با استفاده از قرار گرفتن در هوش و قوه قضائیه کمیته به شدت دفاع از رئیس جمهور در برابر دموکرات ها’ به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

Ratcliffe بود و بعد کبابی در مورد مشاهدات خود را در خبرچین با توجه به انتقادات رسمی که خلاف کاران شکایت در مورد رئیس جمهور رفتار نسبت به اوکراین موجب استیضاح پرس و جو در سال گذشته است.

“من نمی خواهم به دوباره طرح دعوی مسائل از آنچه اتفاق افتاده است با استیضاح پرس و جو” Ratcliffe گفت: در بازجویی از دایان فاینستاین سناتور. (D-کالیفرنیا.).

موسس شکایت خود گرفته بود با یک “عدم تشریفات” در خانه استیضاح تحقیق Ratcliffe, گفت:, و اضافه کرد که او شخصا موضوع را با نام whistleblower ، اما Ratcliffe بارها و بارها انجام می دهد و خلاف کاران در طول جلسات استیضاح حتی یادآوری میکند که فرد به دروغ مورد تهمت گفتگو با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

Ratcliffe گفت که او نمی باید اطلاعات کافی برای ارزیابی اینکه آیا تهمت عمل مناسب زمانی که او از کار اخراج مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی و رسمی که منتقل اوکراین whistleblower شکایت به کنگره هوش کمیته. اما او گفت که “مسائل” با اتکینسون بر اساس تجربه خود را با او اضافه کرد: “من فکر می کنم او آنچه او فکر می کردم درست بود.”

بعد از آن در جلسه تگزاس جمهوریخواه متعهد به “لیزر متمرکز” در ریشه های رمان coronavirus.

هفته گذشته دفتر مدیر اطلاعات ملی در زمان غیر معمول مرحله از صدور یک بیانیه عمومی تصدیق کرد که مخفی جامعه همچنان به “دقت بررسی” آیا شیوع “آغاز شد و از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” شهر در چین که در آن ویروس ابتدا شناسایی کرده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن تضعیف بیانیه ای که چند ساعت بعد هنگامی که او ادعا کرد که او تا به حال شواهد دیده است که به او یک “درجه بالایی از اعتماد به نفس” است که coronavirus نشات گرفته از آزمایشگاه هر چند او کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

اگر او تایید به پست Ratcliffe خواهد جای دیگری تهمت متحد ریچارد Grenell, بالای کشور دستگاه اطلاعاتی. Grenell کشیده شده خشم دموکرات کنگره بیش آتشین شخصیت و شهرت خود را به عنوان یک توافق سیاسی عمل.

“برخی پیشنهاد کرده اند که اصلی خود را برای تایید صلاحیت به این پست است که شما سفیر Grenell,” کمیته اطلاعات مجلس سنا معاون رئیس مارک وارنر (D-Va.) گفت. “اما رک و پوست کنده که کافی نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب Grenell در یک اقدام ظرفیت پس از وادار کردن قبلی سرپرست یوسف مگوایر پس از یادگیری است که مگوایر به حال مجاز کنگره جلسات در روسیه را به تلاش برای دخالت در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

سناتور جمهوریخواه بوده است مشتاق برای نصب دائمی نامزد برای رهبری جامعه اطلاعاتی و چند تا از آنها نظر مثبت در مورد Ratcliffe مدارک.

“[آمریکا مقامات امنیتی] سزاوار و این کشور نیاز به این یقین دائمی مجلس سنا-تایید مدیر ملی اطلاعات” رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) گفت.

سناتور. Roy Blunt (R-Mo.), یک عضو مجلس سنا, ایران, رهبری, اظهار تاسف کرد که DNI موقعیت “رفته خالی برای بیش از حد طولانی است.”

دفتر مدیر اطلاعات ملی ایجاد شد و پس از 9/11 حملات تروریستی.

به عنوان قانونگذاران سعی کنید به رعایت اجتماعی-فاصله طول سنا هفته اول در واشنگتن در بیش از یک ماه در این جلسه در اتاق بود تا حد زیادی خالی و تنها با چند سناتور شد و در حال حاضر در هر زمان داده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>