رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی تگزاس در کنگره جان Ratcliffe به عنوان ملت اینتل رئیس منجر به برخی از دلهره در جامعه اطلاعاتی است که تنها بی میلی به پذیرش دفتر مدیر اطلاعات ملی به عنوان یک نیروی خوب است.

دفتر تاسیس در سال 2004 برای هماهنگی بهتر جریان اطلاعات بین سازمان پس از شکست اطلاعاتی که منجر به 9/11 شده است موثر ترین به عنوان یک روز-به-روز مدیر با تمرکز اداری و بودجه مسائل اینتل جانبازان گفت: — به سازمان های سیاسی بالا پوشش و آزادی بیشتری برای تمرکز بر ماموریت های اصلی خود.

اما با گرفتن از رئیس جمهور روزانه مختصر گسترده و در اختیار بیش از سازمان های پاسخگویی به کنگره و مسئولیت برای جامعه ایران حس کرد و منبع حمایت DNI به راحتی می توانید تغییر جهت دادن به سیاسی و احیای این نوع اصطکاک که گرفتار ارتباط آن با جامعه اطلاعاتی در روزهای اولیه خود را.

و Ratcliffe — اینتل ادم فقط با یک سال تجربه در خانه کمیته اطلاعات و رزومه است که در حال حاضر شامل خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تیم — مظهر چه اطلاعاتی ماموران “بازاندیشانه” رد گفت: David Priess یک افسر سابق سازمان سیا و روزانه هوش briefer.

“هر کسی که نمی آید با گسترده هوش و تجربه است که به طور خودکار و به سرعت به عنوان یک تهدید چرا که خطر سیاسی شدن هوش” Priess گفت.

این نگرانی به خصوص حاد با توجه به خروج ناگهانی یوسف مگوایر مدیر اقدام که مجبور شد از شغل بعد از کار در جریان قانونگذاران در جامعه اطلاعاتی را ارزیابی روسیه از دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

از آن خواهد شد هفته قبل از Ratcliffe را تایید روند حرکت رو به جلو در سنا اگر چه هیچ نشانه ای وجود دارد در عین حال که هر جمهوریخواهان طرح به مخالفت با او را به عنوان آنها زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول میرود و او را برای این کار در ماه جولای. سناتور نیست گرم به Ratcliffe دقیقا — کاخ سفید استراتژی قرار دادن ریچارد Grenell به شدت وفادار سفیر ایران در آلمان است که دیده می شود به عنوان یک nonstarter در کاپیتول هیل در این اقدام نقش مدیر به نظر می رسد که مجبور دست خود را.

اگر تایید Ratcliffe خواهد شد نه تنها برای کاستن از نگرانی های عمومی در مورد سیاسی شدن هوش در طول یک سال انتخابات را نیز باید به اعتصاب تعادل ظریف در داخل دولت بین خواستار رئیس جمهور به دنبال مهار “دولت عمیق” و سازمان های اطلاعاتی که به مدت طولانی ابراز تنفر و مقاومت هر گونه درک نفس بیش از حد از ODNI.

“هنگامی که ODNI برای اولین بار ایجاد شد و برخی از طرفداران آن پناه grand جاه طلبی و اعتقاد داشتند که DNI می تواند با زور و اجبار گله 17 گربه ها را تشکیل می دهند که مدرن جامعه اطلاعاتی گفت:” دیوید کریس, یک معاون سابق دادستان کل برای DOJ امنیت ملی را بدست آورد و بنیانگذار Culper همکاران.

اما کریس گفت: نقش بود و از آنجا تکامل یافته پس از آن با DNIs با تمرکز بیشتر در روز-به-روز اداری مسائل هماهنگی و گاهی اوقات ارائه پشتیبانی در جنگ سیاسی.

جان مک لافلین بود که در خدمت به عنوان سرپرست و مدیر سازمان سیا که ODNI تاسیس شد در ابتدا مخالف این مفهوم بود که آن را در حال بحث در 2003-2004.

اما او در مصاحبه ای گفت: دفتر “رفت و از طریق یک تکامل از سال 2004 از طریق چهار مدیران” رسیدن به حداکثر اثربخشی تحت جیمز کف زننده, که در خدمت به عنوان مدیر آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع و مدیر National Geospatial-Intelligence Agency قبل از مصرف بیش از عنوان DNI در سال 2010.

“نخست نمیفهمد راز” مک لافلین گفت. “اجازه دهید این سازمان انجام شغل خود و انجام تنها چیزهایی که DNI به تنهایی قدرت (و مجاز توسط رئیس جمهور) انجام دهید — به طور عمده در شکل گیری بودجه هماهنگی آماده سازی جلسه توجیهی رئیس جمهور و کنگره است.”

چگونه یک Ratcliffe-led ODNI را مشاهده مسئولیت های خود را اما—و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را توانمند سازی دفتر به عنوان او به دنبال تشدید چنگال خود را بر جامعه اطلاعاتی—حدس و گمان است.

این مسئله به خصوص مملو داده و روسیه را به ادامه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن عدم تمایل به تعامل با مشاوران او در روسیه بدگویی فعالیت های رئیس جمهور گزارش خشم بیش مگوایر تمایل به کوتاه دموکرات کنگره در حال انجام مداخله.

چه vexes هوش جانبازان بسیاری Priess گفت: چشم انداز است که یک حزبی مدیر مانند Ratcliffe ممکن است یک نقش فعال در مدیریت رئیس جمهور روزانه مختصر به جای اجازه دادن به تحلیلگران انجام کار خود را جایگزین نظرات شخصی خود را برای اجماع نظر از 70 دلار-میلیارد به علاوه هوش جامعه است.

“این نوع از چیزی که می تواند بی درنگ استعفا از مقامات ارشد در سازمان” Priess گفت: با توجه Ratcliffe وضعیت به عنوان یک خارجی آن را مشکل تر برای ایجاد اعتماد با حرفه مقامات.

یکی دیگر از نگرانی “است که مورد بحث تقریبا به اندازه کافی” است که نقش ODNI را قانونی امور دفتر سابق ارشد هوش رسمی گفت.

“همه امور قانونگذاری دفاتر در جامعه اطلاعاتی هماهنگ و کار اغلب از طریق ODNI قانونی امور” این مقام سابق گفت. “بنابراین با یک حزبی DNI وجود دارد می تواند برخی از خطر است که شما را تا پایان با یک حزبی شکل از چه اطلاعاتی می رود به کنگره است.”

این خطر وجود دارد حتی بدون یک رهبر حزبی. مگوایر تحت فشار قرار دادند به لغو یک مکان در سراسر جهان تهدید اوباما برای کنگره در اوایل سال جاری زیرا او نمی خواست ارشد هوش مقامات دیده می شود در دوربین به عنوان مخالفت با رئیس جمهور در مسائل بزرگ مانند ایران و روسیه و یا کره شمالی گفته منابع سیاسی.

هنوز DNI مسلم نقش کلیدی به عنوان یک رابط بین جامعه اطلاعاتی و قانونگذاران.

دیوید Gompert که در خدمت به عنوان سرپرست DNI پس از استعفای دنیس بلر در سال 2009 گفت: “صرف “زمان زیادی تا در تپه” در نقش.

“هنگامی که آن را به ارائه مشورتی معتبر و گاهی حساس ترین اطلاعات به کنگره بين DNI و خانه و کمیته اطلاعات مجلس سنا بود واقعا بحرانی” Gompert گفت. “آنها وابسته فوق العاده در DNI.”

که ممکن است به همین دلیل قانونگذاران به طور کلی اقدام با احتیاط در Ratcliffe با سناتور جمهوریخواه ارائه ولرم پشتیبانی و دموکرات ها انتقاد از عدم صلاحیت است. دموکرات ها اما, نیز رو به چشم انداز چیزی است که آنها ممکن است از ترس حتی بیش از یک Ratcliffe انتصاب: که Grenell می تواند باقی می ماند در این اقدام DNI نقش به طور نامحدود.

“من فکر نمی کنم کسی تغییر نظر خود را از جان Ratcliffe. چه چیزی تغییر کرده بود و مسیر به کسی تایید” اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد بورر گفت: سیاسی در روز دوشنبه. “اگر دموکرات ها می خواهند به رای دادن علیه او و Grenell ماندن به عنوان سرپرست تا پایان سال است که با من است.”

Grenell شده است که اقدام DNI برای حدود دو هفته در حال حاضر شکل در بالا: او در یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار, کاش پاتل به عنوان مشاور ارشد و دفتر رئیس ستاد Viraj Mirani و مدیر اجرایی اندرو هالمن گفته بودند به ترک مواضع خود را بلافاصله با وجود ارائه به ماندن و کمک به انتقال.

در پایان رئیس جمهور حق دارد که کسی را انتخاب کنید او با راحت است منجر به هوش, جامعه, مک لافلین گفت. اما “آن است که به همان اندازه مهم است که فرد قادر به است و انتظار می رود به مشاهده و گزارش interdependently و عینی در حوادث بدون نفوذ سیاسی” او اشاره کرد. “در غیر این صورت هیچ نقطه ای وجود دارد به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im