مغلوب ساختن پیشی جستن کوه راشمور آتش بازی نور در تاریخ خود را با آمریکایی های بومی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا طرح خود را همانند عینک بدون برجسته خود را مملو ارتباط با مردم از رنگ.

او می خواست برای رفتن به Tulsa, Okla., به relaunch مبارزات انتخاباتی خود مگا-تظاهرات — و زد به جنجال بر سر تصمیم خود را به صحبت می کنند در Juneteenth در سایت یکی از بدترین حوادث, سفید, خشونت علیه مردم سیاه و سفید در تاریخ آمریکا است.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای بازدید از کوه راشمور در روز جمعه به پا زدن کردن استقلال روز آخر هفته با glitzy نمایش آتش بازی و یک نظامی روگذر و اجرا شده است به نزاع و مشاجره بر تصمیم خود برای جشن های ملی برجسته روی زمین ساخته شده و به سرقت رفته از آمریکایی های بومی در همان زمان این کشور ارزیابی مجدد offensiveness از جمله بناهای تاریخی.

در روز قبل از سفر برخی از بومیان آمریکا رهبران به نام برای تخریب عظیم مجسمه — ساخته شده در تپه ها در زمین گرفته شده از قبیله لاکوتا به افتخار چندین رئیس جمهور آنها می گویند شدند خصمانه به مردم بومی.

و معترضان انتظار می رود به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود و بیان بومیان آمریکایی’ نارضایتی گسترده تر. رهبران قبیله ای به انتقاد از رئیس جمهور برای چه آنها را به عنوان مضر سیاست تاخیر و سیراب به پایین اقدامات برای کمک به جامعه خود و زبان توهین آمیز.

“نمادین او شده است یک فاجعه کامل برای بسیاری از افراد که به دنبال امور هند گفت:” متی فلچر عضو Grand Traverse گروه از اتاوا و Chippewa سرخپوستان و مدیر بومی قانون و سیاست های مرکز در دانشگاه ایالتی میشیگان.

تهمت های مکرر درگیری با دیگر گروه های جمعیتی را تنها بزرگ شده در هفته های اخیر به عنوان او در تلاش برای برنده شدن در دور دوم در سیاست هایی که اغلب در تضاد با مبارزات انتخاباتی خود را تلاش برای برش به دموکراتها مزایا با آمریکایی های آفریقایی تبار, آمریکایی های آسیایی تبار و اسپانیایی است.

آمریکایی های بومی ناکامی نمی آورد با توجه به گروه های دیگر کنار در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر همان راه آنها شده است برای بسیاری از تاریخ آمریکا است. در عین حال با جمعیت نزدیک به 7 میلیون بومی آمریکایی ها می تواند بسیار مهم رای دهندگان در چندین میدان نبرد متحده در ماه نوامبر از جمله آریزونا و میشیگان و مینه سوتا, نوادا و کلرادو است.

“کشور ما شده است بهترین نسخه از خود را هنگامی که ما در برخورد با بومیان آمریکا” گفت: Rep. گرد و خاکی جانسون (R-S. D.) خواهد شد که حضور در این جشن در کوه راشمور. “این است که منحصر به فرد به این رئیس جمهور. این دهه ، این قانونی شکایت. ما دولت فدرال است نه برگزاری تا پایان ما از این معامله در چیزهایی مانند مراقبت های بهداشتی اجرای قانون است. ما باید برای انجام بهتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به داکوتای جنوبی می آید او به عنوان رزومه خود برنامه و هل آمریکایی ها برای انجام همان امیدواریم که او می تواند بازگرداندن coronavirus-اقتصاد کتک قبل از رای دهندگان تصمیم می گیرید که آیا او سزاوار دارد. اما مجادلات در سراسر سفر خود را تنها از رشد او به عنوان سفر میان هنوز افزایش coronavirus همه گیر و ملی به حساب بیش از نژادپرستی نظاممند است که فوران پس از مرگ یکی دیگر از مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

کاخ سفید و تهمت کمپین ارائه یک لیست از سیاست های رئیس جمهور قرار دادند که آنها می گویند باید بهره مند بومی آمریکایی: برای اولین بار اعلام به رسمیت شناختن گم شده و به قتل سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا; نیروی کار بومی در حفاظت از کودکان آمریکایی; یک فعال مجلس شورای آمریکایی های بومی در امور و همکاری در روستایی پهنای باند تلاش.

“بیش از حد طولانی در دولت از هر دو طرف تمام شد بحث و اقدام زمانی که اولویت ارتباط با قبایل شرکای” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت. “در مقابل رئیس جمهور تهمت به کارگردانی کارکنان خود را به شرکت به طور مستقیم با قبایل رهبری برای ایجاد مشارکت در پیشبرد هند کشور, اولویت های, و اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها فراهم فرصتی برای رشد و رونق.”

اما رهبران قبیله ای به یک داستان متفاوت است. کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی که لوایح خود را به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین گروه به نمایندگی از مادری آمریکایی و بومیان آلاسکا می گوید این خواست تهمت برای بیش از سه سال به صحبت کردن با آنها در مورد سیاست راه قبلی رئیس جمهور بود — فایده ای نداشت.

“ما هنوز به تعامل با رئیس جمهور در یک راه” سعید حنایی تیز رئیس گروه.

به جای مادری رهبران آمریکایی می گویند تهمت به تصویب سیاست هایی که به طور فعال به خود صدمه دیده جامعه است. او تایید خطوط لوله است که صلیب قبیله ای در اراضی و منابع آب. او کاهش می یابد خرس گوش بنای یادبود ملی ایجاد شده در درخواست از آمریکایی های بومی. او در حال ساخت یک دیوار در مرز مکزیک از طریق مقدس دفن زمین.

و در حالی که دولت تبلیغ دادن سخت-آمار بومیان آمریکایی و بومیان آلاسکا 8 میلیارد دلار برای مقابله با کروناویروس — بزرگترین تک برنامه سرمایه گذاری در کشور هند — قبایل شکایت دولت فدرال ادعا تاخیر در ارسال پول است.

این فقط در مورد سیاست. مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد خود را لفاظی و اقدامات نمادین نسبت به جامعه بومی آمریکا. او در دفاع از واشنگتن NFL حق رای دادن امتناع از متوقف کردن با استفاده از یک اصطلاح عامیانه برای بومی آمریکایی ها همانطور که از نام آن. در دفتر بیضی او آویزان یک پرتره از سابق رئیس جمهور اندرو جکسون که مجبور هزاران نفر از آمریکایی های بومی به نقل مکان از شرق به غرب بر روی “دنباله از اشک است.”

و او را نگه می دارد استفاده از نام “پوکاهونتاس” که دستگیر شد توسط استعمارگران به عنوان یک دختر به عنوان یک تحقیر امیز نام مستعار برای الیزابت وارن سناتور.. او حتی آن را در طول یک سال 2017 رویداد در کاخ سفید با نوجو کد Talkers, که کمک به انتقال پیام های محرمانه است که به کمک نیروهای متفقین پیروز جنگ جهانی دوم است. این حادثه خشم بومی رهبران آمریکایی.

“این مورد که رهبر است که می تواند فراتر از بالای نزاع و بالاتر جنگ و تفرقه به رسمیت شناختن و قدردانی از یک جامعه است, انداز, چشم انداز هویت خود را کشش تنوع این کشور” تیز گفت.

در حالی که بومی آمریکایی در انتقاد از تهمت تا حد زیادی نگه داشته شده از مکالمه ملی خود تصمیم به جشن امریکا 244th تولد با زرق و برق دار نمایش در کوه راشمور است و قرار دادن یک نور افکن بر روی این اختلافات است. او خواهد بود که رئیس جمهور 16 به بازدید از سایت.

“بازدید کنندگان نگاه بر چهره کسانی که رئیس جمهور و ستودن فضائل است که آنها باور دارند که امریکا این کشور آن است که امروز” گفت: Harold Frazier رئیس شایانی رودخانه سو قبیله. “لاکوتا دیدن چهره مردان که به دروغ و فریب خورده و به قتل مردم بی گناه که تنها جرم زندگی در زمین آنها می خواستند به سرقت.”

اما جانسون, داکوتای جنوبی, جمهوری خواه, پیش بینی تهمت خواهد بود استقبال گرمی توسط “اکثریت قریب به اتفاق اهالی داکوتای جنوبی از همه نژادها و اعتقادات” همان راه باراک اوباما رئیس جمهور بود در سال 2016 زمانی که او بازدید از دولت است.

“کوه راشمور نماد آزادی و آزادی و برابری” جانسون گفت. “به نظر می رسد مانند نوع نماد و یادبود ما باید وحدت را در اطراف به عنوان یک کشور در طول این زمان از ناآرامی های سیاسی.”

در حالی که بسیاری از رئیس جمهور را فاقد روابط قوی با جامعه بومی آمریکا قبیله ای رهبران را ستایش اوباما در سال 2014 زمانی که او چهارمین رئیس جمهور— بعد از کالوین کولیج, فرانکلین روزولت و بیل کلینتون — به بازدید از یک بومی آمریکایی رزرو. اوباما همچنین در سفر خود به کوه راشمور به عنوان یک نامزد در سال 2008 در حالی که میشل اوباما بانوی اول آن را دیدم با دخترش در سال 2012.

چهار رئیس جمهور — جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن — انتخاب شدند برای مشهور کنده کاری روی سنگ زیرا آنها با ترویج “تاسیس گسترش و حفظ و وحدت ایالات متحده” با توجه به خدمات پارک های ملی. اما آمریکایی های بومی کاردانی رهبران با داشتن بردگان و mistreating مردم بومی.

“مردان افتخار در کوه راشمور کامل نیست; هیچ کس است” داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت: بعد از نام بنای تاریخی نابود شود. “همه آنها نقص است. اما همه آنها تا به حال فوق العاده ای از فضائل نیز هست و آنها چیزهای باور نکردنی برای کشور ما است.”

Noem گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار به او گفت که او می خواست می شود حک شده در کوه. در سال 2017 تجمع در اوهایو تهمت پیشنهاد آن خود را.

“من می خواهم بپرسم که آیا یا نه شما فکر می کنم من روزی خواهد بود در کوه راشمور اما در اینجا مشکل این است: اگر من این کار را شوخی کاملا شوخی با داشتن سرگرم کننده جعلی رسانه های خبری می گویند: او معتقد است که او باید در کوه راشمور,’,” او گفت:.

در مورد 7,500 مردم انتظار می رود در کوه راشمور در روز جمعه حتی در میان دستورالعمل های محدود کردن تجمعات در سراسر کشور است. شرکت کنندگان داده خواهد شد و در صورت ماسک اما آنها را نمی توان مجبور به اجتماعی از راه دور در یک منطقه مستعد برای آتش سوزی.

“ما در حال رفتن به یک فوق العاده ای شب” مغلوب ساختن پیشی جستن پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “این رفتن به یک صفحه نمایش آتش بازی مانند چند نفر را دیده اند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله پرواز به واشنگتن برای جشن چهارم جولای در روز شنبه. یکی دیگر از اعتراض خواهد بود در انتظار او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *