مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر ناظر انتخاب وعده ‘استقلال’

میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت در حال گسترش کمپین به اعمال کنترل بیشتر بر مستقل فدرال ناظران تهمت را انتخاب کنید به نظارت بر دولت عظیم coronavirus اقتصادی تلاش ها برای نجات این است که تعهد به حفاظت از دفتر “صداقت و استقلال است.”

“اگر تایید من انجام خواهد شد و هر ممیزی و بررسی با انصاف و بی طرفی. من را هوشیار به حفاظت از یکپارچگی و استقلال از دفتر ویژه بازرس کل گفت:” برایان میلر که تهمت نامزد شده ماه گذشته برای تبدیل شدن به تازگی ایجاد شده بازرس کل ویژه برای pandemic پاسخ. میلر موقعیت ایجاد شده توسط $2.2 تریلیون coronavirus تسکین قانون امضا شده در مارس 27.

“من تعهد به دنبال حقیقت در همه امور آمده است که قبل از من و به استفاده از قدرت و منابع برای کشف تقلب اتلاف و سوء استفاده” میلر در ادامه با بیان آمادگی بیانیه به کمیته بانکی سنای است که آماده است برای در نظر گرفتن نامزدی خود را در روز سه شنبه.

میلر اطمینان به طور غیر مستقیم آدرس انتقاد که موقعیت فعلی خود را در کاخ سفید و مشاور دفتر او را در معرض تهمت نفوذ در زمانی که عظیم مبالغ از پول مالیات دهندگان است که جریان به نجات مضطرب صنایع و شرکت ها.

اگر تایید میلر را نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق کنترل شده توسط وزارت خزانه داری و فدرال رزرو برای افزایش صنایع و شرکت های کمانش در میان coronavirus بحران است. این یک تزریق گسترده پول مالیات دهندگان است که به عنوان فوری توسط قانونگذاران از هر دو حزب نیز کشیده نگرانی از واکنش احتمالی اگر این پول ها حیف و میل و یا سوء استفاده توسط منافع شرکت های بزرگ. که منجر به تشدید تماس برای نظارت بر این صندوق با نظارت مقامات از کمیته های کنگره به بازرسان و به طور کلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا حمله کردند بازرسان کلی که tenures همپوشانی با دولت اوباما حتی اگر آنها حرفه مقامات که predated اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. اما در یک صفحه بیانیه میلر منابع و خدمات خود را در دولت جورج دبلیو بوش, باراک اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من نزدیک به 30 سال تجربه در دولت فدرال,” او می نویسد. “پانزده سال در وزارت دادگستری و نزدیک به 10 سال به عنوان مجلس سنا تایید بازرس کل اداره کل خدمات, خدمت, در سراسر جمهوری خواه و دموکرات دولت.”

میلر تعهد از استقلال می آید در میان مغلوب ساختن پیشی جستن را جارو تلاش برای سرکوب بازرسان به طور کلی یکی از معدود عملکرد چک در اقدامات دولت است. در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است جامعه اطلاعاتی سنای-تایید نگهبان تنزل مقام بازرس کل با سرکشی coronavirus پاسخ تلاش و شنود گذاشته جایگزینی برای سلامت و خدمات انسانی بازرس کل که به او حمله کرده و بدون شواهد به عنوان یک anti-مغلوب ساختن پیشی جستن حزبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی یک عضو خود در کاخ سفید, مشاور دفتر مرکب حس زنگ در میان دموکرات ها که توضیح داده شده این اقدامات به عنوان یک حمله مستقل نظارت دولت. برخی از جمهوری خواهان نیز باید به آرامی تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید نظر خود را دست زدن به بازرسان عمومی که به مدت طولانی لذت می برد از حمایت هر دو حزب در کاپیتول هیل.

تهمت نیز نشانه در امضای بیانیه همراه با مراقبت عمل می کنند که وی به عنوان اختیاری مورد نیاز است که بازرس جدید کل گزارش هر گونه تحقیق موانع به کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او views هر گونه نیاز برای یک مدیر اجرایی شعبه رسمی به مشورت با کنگره و یا گزارش اتهامات stonewalling به خلاف قانون اساسی است و بدون اجازه او.

سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) پیش نمایش او بازجویی از میلر تاکید بر نگرانی خود را در مورد روابط کاخ سفید و همچنین در مورد خود نوشته است که او گفت: باید پرسش های مطرح شده در مورد کنگره توانایی به درخواست تحقیقات از بازرسان به طور کلی.

“اگر تایید … شما را مجبور به انجام نظارت دقیق برای جلوگیری از فساد و از بین بردن زباله های تقلب و سوء استفاده از وجوه مالیات دهندگان و انجام این کار در یک موشکافانه غیر حزبی و مستقل مد” وارن در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر