مغلوب ساختن پیشی جستن فقیر نظرسنجی شماره ماشه ایران آلارم بیش از نوامبر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ارشد جمهوریخواه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال کشتی با چگونه به بهترین موقعیت او در ماه نوامبر به عنوان coronavirus به شمار قبر تهدید به خود گشتند.

با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی چهره تضعیف شده در کلید میدان نبرد متحده شش ماه از انتخابات کمیته ملی حزب جمهوری خواه راه اندازی کرده است یک تلاش گسترده برای رسیدن به برخی از 20 میلیون رای دهندگان نوسان را مثبت مورد برای عملکرد خود را. اما تهمت کمپین مقامات در حال گرفتن یک رویکرد متفاوت: به جای اختصاص منابع برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد که نمی رفت مادی از او انتخاب شد آنها می خواهند برای رفتن زمین سوخته در برابر جو بایدن.

بیش از چند هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد پرده برداری دیجیتال آگهی savaging بایدن بیش از رابطه اش با چین است. آن را نیز راه اندازی هفتگی برنامه آنلاین لقب “اتاق جنگ” که در آن مشاوران ریاست جمهوری را به معاون سابق رئیس جمهور در آرایه ای از مسائل. این کمپین همچنین وزن عمده تلویزیون توهین آمیز پس از رفتن بایدن.

این بررسیها نشان می دهد که چگونه بالاترین رتبه از حزب جمهوری خواه در حال دست و پنجه نرم کردن با قطعیت coronavirus بحران تزریق نژاد — و چگونه به آماده شدن برای انتخابات پارلمانی که به نظر می رسد چیزی شبیه به آنچه آنها می خواهم پیش بینی شده است.

نشانه های وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بحران در نظر گرفتن تلفات. مبارزات انتخاباتی خود را داخلی نظرسنجی نشان می دهد که رئیس جمهور اولیه دست انداز در مدیریت این ویروس از بین می رود با توجه به یک فرد آشنا با این نتایج. یک NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده بیش از آخر هفته نشان داد که رای دهندگان فکر بایدن خواهد انجام یک کار بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مدیریت این ویروس توسط یک 9-نقطه حاشیه و نظرسنجی جدید نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن در فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا است.

هشدار در مورد تهمت ایستاده است به trickling پایین-رای گیری مسابقه. یک فاکس نیوز نظرسنجی اوایل این هفته منتشر شد نشان داد که ایران نامزد انتهایی 13 درصد در میشیگان در سنای مسابقه یک مسابقه شده است به شدت هدف قرار دادن.

“از لحاظ تاریخی مهم است که رییس جمهور برای رقابت در میدان نبرد متحده نه فقط برای خود مسابقه اما برای فعال محیط زیست است که به اندازه کافی قوی برای ایالت و پایین-رای نامزدها به جای پای آنها نیاز به اجرای موفق کمپین” گفت: Nick Everhart جانباز استراتژیست جمهوری خواه.

رای دهندگان توسعه تبدیل به یک تمرکز منحصر به فرد از RNC در ماه گذشته است. خواندن از آماده اسکریپت ها در تماس های تلفنی مقامات حزب و داوطلبان باید برجسته تهمت تصمیم به ممنوعیت سفر از چین و کار خود را با دموکرات ها در بحران است. آنها همچنین ترک های صوتی از لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون است. با استفاده از این داده های عظیم ماشین خواهان هدف قرار دادن میدان نبرد رای دهندگان دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد به تحت تأثیر و به احتمال زیاد برای تصمیم گیری در انتخابات.

این کمیته نیز آغاز شده است هفت رقم تبلیغات دیجیتال حمله رعد اسا spotlighting تمجید رئیس جمهور از فرمانداران دموکرات گاوین Newsom کالیفرنیا و اندرو کومو نیویورک. به ندرت این کمیته صرف به شدت در تبلیغات خیلی زود در انتخابات سال است.

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مدیر کمپین همچنین حمایت برای بازی کردن تهمت موفقیت در پاسخ به بحران است. او مخالف انتخاب مجدد کمپین ایده برای دستمزد یک تلویزیون تبلیغات توهین آمیز علیه بایدن در چین است.

دیگران می گویند کمی وجود دارد عمومی اشتها در یک اسلش و سوزاندن برای مبارزات انتخاباتی در یک زمان زمانی که آمریکایی ها رنج می برند. سابق مجلس نیوت گینگریچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و متحد گفت: رئیس جمهور باید صبر کنید تا اواخر ماه اوت کنوانسیون برای شروع کامل مبارزات انتخاباتی و به جای تمرکز بر مقابله با بحران.

برخورد با آن به طور موثر او چنین استدلال میکرد که عملا سیمان مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

“بهترین استراتژی است که به دنبال FDR به عنوان مثال و دکتر شکست ویروس و سپس دکتر ایجاد شغل و رفاه” گینگریچ گفت.

در عین حال کمپین مقامات ببینید دلیل برای شروع nuking بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور سابق رمپ تا حملات خود را. لیبرال و گروه های خارج از صرف میلیون ها دلار در آگهی های تلویزیونی در میدان نبرد متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی در ضمن به تازگی منتشر شده یک وب سایت شارژ هایی که تهمت چپ کشور “آماده و محافظت نشده” — یک نقطه که حتی برخی از جمهوری خواهان اذعان موثر بود.

“مهم ترین چیز — و این درسی است که اغلب داوطلبان موفق یادگیری اولیه در این است که تعریف حریف خود را قبل از آنها شما را تعریف” گفت: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین کوری Lewandowski است که در خدمت به عنوان مشاور ارشد انتخاب مجدد مبارزه است. “ما باید آنچه من فکر می کنم بزرگترین ضد ضر در تاریخ سیاست در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هنگامی که او برندها مردم آن تمایل به ماندن با آنها را برای یک زمان طولانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم views چین به عنوان یکی از موثر ترین خطوط حمله در برابر بایدن. کمپین دیجیتال, تبلیغات, متهم سابق معاون رئیس جمهور از داشتن دنج رابطه با این کشور است. روز پس از تجاری منتشر شد نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC امریکا اولین اقدام صادر تبلیغات مختلف متهم بایدن در تلاش برای پیشبرد چین منافع.

پیچیده ضد چین فشار است که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حال نوع کلمات برای رئیس جمهور چین. اما کمپین مقامات مصمم و می گویند تمایل خود را به کراوات بایدن به این کشور است که ریشه در داده ها. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن pollster جان مک لافلین راه اندازی یک نظرسنجی که در بر داشت که 70 درصد از احتمال رای دهندگان معتقد بودند که چین آگاهانه نگه داشته coronavirus اطلاعات از جهان مقامات بهداشتی.

دیگران دیدن نقطه های کوچک در هل دادن یک پیام مثبت در مورد تهمت: دیدگاه های او در حال پخته در آنها استدلال می کنند و برنده شدن بیش از یک تعداد قابل ملاحظه ای از کسانی که در مخالفت با او بیهوده است. تمرکز باید بر پایین آوردن بایدن آنها می گویند.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شماره ها سخت تر از الماس است. او نمی تواند تکان دادن آنها را با دینامیت زیرا او است که او چه کسی است و تغییر نمی دهد تا زمانی که واشنگتن یخ بیش از” گفت: Alex Castellanos دیرین استراتژیست جمهوری خواه کمک کرد که برای نظارت بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC در سال 2016. “تعریف بایدن راه رفتن است.”

در نهایت آن را برگ برنده خود را که به احتمال زیاد برای تعیین چگونگی و زمانی که به شرکت بایدن. رئیس جمهور به تازگی تصمیم به تاخیر پیشنهادی تلویزیون حمله به یمن و چین و با توجه به دو نفر آشنا با این تصمیم.

اما در طول یک شنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که “شده است وجود دارد هیچ کس سخت تر از من در چین” و اشاره کرد که او به کشور یک محور خود را در کمپین 2016. همان به خوبی می تواند درست در این زمان است.

“ما فکر می کنم ما می دانیم که در آن [ویروس] آمد و از” او گفت: “و ما خواهید بود صحبت کردن در مورد که احتمالا بسیاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>