مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای خطرناک مالاریا داروهای مختل coronavirus پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه فشار برای پیشبرد اثبات نشده coronavirus درمان تعمیق شکاف بین کاخ سفید و مقامات بهداشت حرفه ای که در حال کشیده شدن به دور از دیگر پروژه های بالقوه به آدرس رئیس جمهور قوز که چندین دهه مالاریا داروها می تواند coronavirus درمان.

کاخ سفید به کارگردانی مقامات بهداشت برای راه اندازی یک پروژه برای آهنگ اگر داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین نشان می دهد وعده — یک dayslong تلاش است که پریشان از وظایف فوری مانند محاکمات از داروهای دیگر فکر به پتانسیل بیشتری در برابر ویروس. غذا و دارو مقامات همچنین معکوس نزدیک به شش سال ممنوعیت مشکل تولید کننده هند در تلاش برای حفظ مواد مخدر و مشاوران به ناروا را تشویق سازمان های دیگر برای قرار دادن به عنوان بسیاری از محصول را به عنوان ممکن است. کاخ سفید نیز فشار مدیکر مقامات به پرداخت برای اثبات نشده درمان داده شده به جان بیماران در طول یک بیماری همه گیر.

“هر کس جلوتر از چوب اسکی روی خود در اینجا” گفت: یکی ارشد بهداشت و خدمات انسانی رسمی درگیر در سیاست مواد مخدر. “این همه وزوز گیج کننده است که آمریکا آن را گیج کننده پزشکان. وجود دارد یک تن از افراد درگیر در خط مقدم پاسخ در دولت … که در حال کشیده شدن به جلسات به بحث در مورد این که داده ها را پشتیبانی نمی کند آن را.”

این است که “mindshare زمان و انرژی که آغشته به یک پتانسیل وحشی-شکار غاز” گفت: یک دوم ارشد HHS رسمی کار در coronavirus پاسخ. “ما هیچ ایده اگر این آثار و شواهد نشان می دهد آن را نمی کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به دفاع از دو دهه قدیمی مالاریا داروها هفته گذشته پس از یک تماس تلفنی با اوراکل از بنیانگذاران لری الیسون یک تهمت کمپین اهدا کننده. الیسون ارائه شده برای ساخت دولت یک پایگاه داده برای پیگیری کردن برچسب نسخه از کلروکين و هیدروکسی کلروکین که تا به حال مشخصی توسط 7,000 درصد پس از گزارش های موردی که مواد مخدر می تواند کمک coronavirus بیماران.

“لری الیسون در حال گفتگو با رئیس جمهور و گفت:” چه انجام می شود؟'” بازگو دیوید Agus یک دانشگاه کالیفرنیای جنوبی سرطان, دکتر, نزدیک به الیسون که در حال حاضر درگیر در دولت coronavirus پاسخ. “رئیس جمهور گفت:” اجازه دهید من به عقب بر گردیم به شما.'”

در حال حاضر با توجه به Agus و HHS مقامات کاخ سفید کشیده متعدد سازمان بهداشت و درمان — از جمله مواد غذایی و دارو, موسسه ملی بهداشت و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات — به یک پروژه به منظور توسعه یک پایگاه داده ردیابی مواد مخدر استفاده برابر coronavirus با وجود اندک شواهد که آنها موثر است. کاخ سفید است که با داشتن افکار دوم در مورد کار با اوراکل در این پروژه پس از یک مقاله نیویورک تایمز در این هفته مطرح شده سوال در مورد این همکاری گفت: دو HHS مقامات.

در ضمن FDA این هفته برداشته سال محدودیت در هند بر اساس Ipca آزمایشگاه تولید کننده هیدروکسی کلروکین و کلروکين در یک پیشنهاد برای دریافت بیشتر از مواد مخدر است. سازمان بازرسی در سال 2014 تا به حال کشف “آبشار از شکست” در کارخانه های این شرکت از جمله دستکاری داده ها. دو مقامات FDA گفت: آنها ناراحت بودند در مورد ناگهانی برگشت.

کاخ سفید همچنین دستور داده است تا سیستم مدیریت محتوا که نظارت مدیکر پزشکی و قانون مراقبت مقرون به صرفه برای کشف چگونه به بازپرداخت پزشکان برای تجویز کلروکين به بیماران مبتلا به جستجو برای یک coronavirus درمان گفت: دو مقام با آگاهی از این سازمان استراتژی است. چشم انداز, سیستم مدیریت محتوا, پرداخت به پزشکان برای توزیع اثبات نشده درمان افزایش فوری مسائل اخلاقی می گویند bioethicists و مقامات بهداشتی.

“آنها اساسا ایجاد یک منحرف تشویقی برای پزشکان به استفاده از یک تایید نشده درمان گفت:” مقام.

سه نفر دیگر از مقامات به طور مستقیم درگیر در coronavirus پاسخ غافل بودند از برنامه به طور خاص پرداخت پزشکان برای تجویز کلروکين اگر چه آنها اذعان کرد که سیستم مدیریت محتوا است که در تلاش برای پوشش coronavirus درمان است.

سیستم مدیریت محتوا به کارگردانی سوال در مورد این پروژه به کاخ سفید است.

“به عنوان بخشی از کل-از-امریکا پاسخ به Coronavirus ما باز به فرصت هایی را برای مقابله با این چالش سلامت با ابتکار و خلاقیت از بخش خصوصی است. ما نمی توانیم تایید یا رد بحث مربوط به پتانسیل مشارکت” گفت: کاخ سفید سخنگوی Devin اومالی.

کاخ سفید نیز به کارگردانی FEMA برای قرار دادن به عنوان بسیاری از مواد مخدر به عنوان ممکن است کشیدن مقامات دور از آژانس تلاش مداوم منجر به فدرال coronavirus پاسخ گفت: مردم با آگاهی از این سازمان برنامه ریزی است.

سیاست های بهداشتی کارشناسان هشدار می دهند که در حالی که مواد مخدر نشان داد که وعده های اولیه در فرانسه تازگی منتشر چینی مطالعه نشان می دهد هیچ اثر در همه مراتب بیشتر اطلاعات مورد نیاز قبل از داروهای تبدیل شدن به درمان یک بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت خود مقامات موعظه احتیاط و سعی در خلق و خوی انتظارات خود را برای مواد مخدر به عنوان یک درمان همه, گاهی اوقات حتی بر روی صحنه با او در جلسات روزانه.

اوراکل در حال پیشرفت ایده برای ارائه به پزشکان و بیماران با یک پایگاه داده برای ورود روزانه علائم انجام داده است کمی به فروکش کردن حرفه ای بهداشت و درمان کارکنان’ نگرانی — و در مورد CMS مشارکت سوخت آنها. وجود دارد هنوز هم نگرانی های است که تشویق پزشکان به تجویز کردن-برچسب جرقه کمبود است که می تواند آسیب بیمارانی که تکیه بر داروهای دیگر شرایط اجازه دهید به تنهایی تاری کیفیت داده چون مردم می تواند ارائه خود را. “خوشبختانه در حال آزمایش های بالینی راه اندازی” گفت: یکی رسمی.

“این درست در وسط از یک بیماری همه گیر انداختن سینک آشپزخانه — حتی هدایت Oracle — در بیماران” گفت: آرتور کاپلان یک bioethicist در دانشگاه نیویورک.

دانشمندان در حال تلاش برای پاسخ به برخی از خمیازه سوال در مورد کلروکين: سازمان بهداشت جهانی در حال راه اندازی یک جهانی آزمایشی از این دارو و سایر درمان های بالقوه, در حالی که ایالت نیویورک است که ثبت نام از بیماران در آن خود را به مطالعه این هفته است.

“با استفاده از تست داروهای بدون حق شواهد افزایش امید کاذب و حتی انجام بیش از آسیب خوب است و باعث کمبود داروهای ضروری مورد نیاز برای درمان بیماری های دیگر” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است.

اما در ایالات متحده که در آن تهمت گرفته به شعار کلروکين را “بسیار قدرتمند” توانایی های خود را در کنفرانس های مطبوعاتی رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال تشویق خارج از برچسب استفاده از دارو است که در حال حاضر تایید شده برای شرایط خاص. در حالی که این بدان معناست که پزشک می تواند تجویز آن به بیماران خود را به آنها ملزم به گزارش عوارض جانبی مضر و یا حتی اگر دارو موثر بود.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که این سردرگمی را باید عوارض غم انگیز. آریزونا مرد درگذشت و پس از خوردن کلروکين فسفات برای درمان ماهی بیمار اعتقاد داشتند این مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره شده است. “من آن را دیدم نشسته در پشت قفسه و فکر کردم هی نیست که مسائل آنها در حال صحبت کردن در مورد در تلویزیون است؟'” همسرش گفت: NBC News. “مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته گفت: آن بود که اساسا تقریبا یک درمان است.”

در همین حال مقامات بهداشتی دولت نگران هستند که هیدروکسی کلروکین منابع می تواند اجرا پایین برای لوپوس و آرتریت بیماران که با استفاده از این دارو برای سال. برای مثال, ویرجینیا, وزارت بهداشت خواست, پزشکان روز چهارشنبه به چوب به نسخه “مطابق با شواهد برای استفاده از آن.”

FDA در حال همکاری با مقامات فدرال و مراکز علمی برای جمع آوری اطلاعات در هیدروکسی کلروکین و طیف وسیعی از درمان های سخنگوی مایکل Felberbaum گفت سیاسی. اما کارشناسان سیاست به طور فزاینده ای نگران است که با مقامات ارشد مانند پنس تشویق خارج از برچسب استفاده کنید به جای محاکمه آسیب بیشتری خواهد آمد.

در ضمن جلسات به راه اندازی پایگاه داده اوراکل در حال اتفاق می افتد روزانه با اداره بهداشت مقامات Agus گفت. امی Abernethy, FDA, اصلی, معاون کمیساریای آورده از پرونده سلامت شرکت Flatiron در بخشی به ترکیب بیشتر در دنیای واقعی اطلاعات و فناوری به این سازمان شده است به شدت در تلاش است. ارشد HHS رسمی گفت: Abernethy درگیر شده است در طیف وسیعی از داده ها-مجموعه پروژه های اطراف coronavirus اما که وجود داشته اند نگرانی که کلروکين تلاش شد “outsized توجه است.”

و به عنوان مقامات بهداشتی نژاد برای ایجاد یک سیستم ردیابی برای مواد مخدر رئیس جمهور در ادامه به مشتری جلب کردن آنها را به عنوان یک پتانسیل درمانی برای همه.

“من فکر نمی کنم کسی است که مصرف به معنای واقعی کلمه چیزی است که او گفت: در مورد مواد مخدر, اما او ایجاد گفتمان — و این چیزی است که من دوست دارم” گفت: Agus.

وجود دارد “تلاش از جان گذشته” در سراسر جهان برای پاسخ گفت که دانشمند ارشد Soumya Swaminathan. “این است که منجر به مقیاس بزرگ با استفاده از این مواد مخدر — کلروکين مثلا — [زمانی که] ما هیچ دانش است که آن را در حال رفتن به نفع هر کسی.”

رئیس جمهور در ابتدا با استناد به کلروکين در یک نشست خبری در هفته گذشته که در آن او وعده داده است که FDA خواهد باز کردن درب به استفاده از امیدوار کننده مواد مخدر. علاقه به کلروکين افزایش یافته است به سرعت در میان جامعه تحقیقاتی: دانشمندان در ووهان چین پیشنهاد کرد در ماه فوریه که از آن می تواند مفید پس از دو هفته استفاده از خود را در برابر شیوع شدید. چند هفته بعد یک گروه از محققان در فرانسه انتشار داده ها از یک مطالعه مقدماتی — اگر چه برخی از سوال و تحقیقات با اشاره به بررسی دقیق انجام شد و در عرض یک روز و رهبری محقق شده است متهم به تقلب قبل از. بعد از یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست پیشنهاد بدون بهره مندی از قرص.

این دارو محبوبیت منفجر آنلاین, تبلیغ توسط ترکیبی از سرمایه گذاران و شخصیت های سوال برانگیز. بیت کوین سرمایه گذار گرگوری Rigano ارسال شده گوگل سند دفاع از دارو — تقویت برجسته صداهایی مانند Elon Musk که مشترک آن با 32 میلیون پیروان توییتر — و به نظر می رسد در فاکس نیوز به مشتری جلب کردن آن به عنوان یک “درمان” با میزبان Tucker Carlson.

محققان سلامت بلافاصله پرسش در مورد Rigano ادعا و دانشگاه استنفورد گفت که او تا به حال هیچ وابستگی وجود دارد و هیچ کس و دانشگاه درگیر شد در مقاله خود را. اما در عرض یک روز از Rigano ظاهر در کارلسون نمایش تهمت خواستار شد کلروکين “بسیار قدرتمند” در روزانه خود را در کاخ سفید جلسه.

“بخش خوب است که آن را در اطراف برای یک مدت طولانی, بنابراین ما می دانیم که اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را به کشتن کسی” رئیس جمهور گفت:.

ایستاده در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه FDA کمیسر Stephen هان و بالا بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci به نظر می رسد به خلق و خوی تهمت انتظارات برای مالاریا داروها.

“ما نیاز به مطمئن شوید که دریا از درمان های جدید را دریافت دارو به حق بیماران در دوز مناسب و در زمان مناسب” هان گفت: در هفته گذشته. “به همین دلیل مهم است که ما به دنبال حرفه ای در این درمانی تحولات است.”

Fauci به خود جلب کرد یک خط روشن روز بعد حتی به عنوان رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند. “شما باید مراقب باشید زمانی که شما می گویند” نسبتا موثر است.’ آن را هرگز انجام می شود در یک کارآزمایی بالینی است. آن را با توجه به افرادی که احساس کردم که شاید این کار کرده است.”

“من یک مرد هوشمند. من احساس خوبی در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد. ما چیزی برای از دست دادن.”

اما حتی شرکت های دارویی پشت کلروکين — چند که در حال حاضر میلیون ها نفر اهدا قرص به دولت ایالات متحده آمریکا با احتیاط از به سادگی با تجویز داروهای خود را به افرادی که آنها را می خواهید.

آلمانی داروسازی بایر که دارای اصلی کلروکين ثبت اختراع برای اولین بار بود درگیر هنگامی که مقامات چینی با نزدیک شدن این شرکت به عنوان آن کشور شیوع خروشان در اوایل فوریه. تجربه ارائه درس برای نحوه استفاده از مواد مخدر گفت: Matthias Berninger یک بایر عمومی امور اجرایی مانند است که آن را با این نسخهها کار بهترین زمانی که با توجه به مردم به زودی پس از عفونت به جای انتظار تا زمانی که آنها بستری در بخش مراقبتهای ويژه و مجبور به استفاده از یک ماسک.

در حال حاضر در نیویورک با 60 درصد از جدید ایالات متحده coronavirus عفونت است که در حال ظهور خط مقدم از این بیماری همه گیر. بایر اهدا کرده است سه میلیون قرص به دولت فدرال اعتماد به نفس از آن تجربه در چین است که این دارو می تواند فشار پایین تعداد افرادی که نیاز به رفتن به بیمارستان — تا زمانی که آن می رود به حق بیماران است.

“دانشمندان در خط مقدم ایستاده و توسط رئیس جمهور نقش مهمی در ساخت مطمئن شوید که وجود دارد هماهنگ درمانی, استراتژی,” او گفت:. اما اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از خارج از برچسب نسخه “افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر نمی خواهد آن را دریافت کند.”

کارشناسان بهداشت عمومی در ادامه به هشدار می دهند در برابر سنجاق امیدوار است در یک یا دو دارو اثبات نشده. “برای coronavirus من تردید است که راه حل برای این بیماری همه گیر است برای رفتن به یک داروی جدید گفت:” ریچارد Besser بود که اقدام CDC مدیر در طول سال 2009 شیوع آنفولانزای خوکی. “این فوق العاده است به امید. من می خواهم به زیر قول و امیدوارم بیش از ارائه.”

“مشکلات واقعی در حال تلاش برای پیدا کردن یک گلوله جادویی” گفت: bioethicist Caplan که در دانشگاه شهر نیویورک است که در حال حاضر احاطه شده توسط outbreak. “من آرزو می کنم دولت را کشف کردن چگونه برای به دست آوردن تجهیزات و دنده محافظ به مکان های که در آن شیوع بدترین است. اگر ما تا به حال تست آن را انجام دهد به مراتب بیشتر از بدانند که آیا این مالاريا مواد مخدر می تواند کشتن coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>