دایتونای فلوریدا. — نبود یک رویداد کمپین اما در این سال دیتونا 500 مسابقه تا به حال بسیاری از مظاهر یک MAGA رالی با تماشاگران در کلاه قرمز, تکان دادن پرچم آمریکا و برگزاری تهمت نشانه هایی در داخل و خارج Daytona International Speedway.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد دستگاه در زمان بهره برداری کامل از میلیون ها نفر از نسکار چشم تماشای مسابقه روز پخش آگهی در روباه و پرواز یک رنگ قرمز روشن “در حفظ و امریکا ، بنر در نزدیکی مسیر. فاکس انجام شده صورت زنده در تلویزیون و رادیو فردا مفسر و تهمت بی باک قاضی جانین Pirro, Donald Trump Jr., و دختر, Kimberly Guilfoyle تماشا از یک بخش VIP از مسیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهوری روز آخر هفته در فلوریدا نشان داد که چگونه تهمت قصد دارد رویکرد خود را در سال 2020 کمپین — نمایشگاه ریاست جمهوری به MAGA پایه و جمع آوری پول با دلار اهدا کنندگان در سراسر کشور است. قبل از رفتن به دیتونا تهمت مطرح شده 10 میلیون دلار برای انتخاب مجدد و کمیته ملی حزب جمهوری خواه با یک شام خصوصی از 40 از ثروتمندترین حامیان. سپس در روز یکشنبه با هواپیما به Daytona International Speedway, جایی که او ملاقات کرد تا حد زیادی دوستانه جمعیت نسکار علاقه مندان است.

“طرفداران نسکار هستند پرستان که در حمایت از رئیس جمهور در اعداد بزرگ بنابراین ما قطعا می خواستم برای برقراری ارتباط به طور مستقیم با آنها در مورد نگه داشتن امریکا بزرگ در طول های بزرگ آمریکایی نژاد” براد Parscale تهمت را 2020 مدیر کمپین در بیانیه ای گفت:.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه هستند کاملا آگاه از اهمیت نگه داشتن این پشتیبانی از هر دو طرفداران نسکار و فلوریدا رای دهندگان. رئیس جمهور دقت خود را به دست آورد به تازگی اعلام کرد دولت در سال 2016 و او را حفظ شکننده 49 درصد تصویب امتیاز در اینجا. و طرفداران نسکار که شماره در میلیون ها نفر در طول تاریخ لاغر کمی محافظه کار در نظرسنجی ها.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی پا داخل عظیم مسیر مسابقه او برداشت توجه فروخته ورزشگاه با یک نیروی هوایی پرواز.

“طرفداران نسکار هرگز فراموش نکنید که مهم نیست چه کسی برنده این مسابقه, آنچه مهم است, خدا, خانواده و کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اظهارات به طرفداران قبل از مسابقه reprising یک خط او را قبل از استفاده در کاخ سفید است. “لاستیک جیغ کشیدن لاستیک را سوزاند طرفداران خواهد شد جیغ و بزرگ آمریکایی مسابقه آغاز خواهد شد…[رانندگان را] خود را در بازی به صورت خالص آمریکایی شکوه.”

سپس او را تحویل یکی از معروف ترین خطوط در ورزش “درایور شروع موتورهای خود را!” به خروش موتور و سلامتی از جمعیت لگد زدن به کاسه فوق العاده سهام-مسابقه اتومبیل با صفحه نمایش دراماتیک از میهنی پمپ.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نشان داد خود را علاقه داشتن قطعه ای از ماشین آلات — لیموزین ریاست جمهوری شناخته شده به عنوان “جانور” با دامان در دیتونا آهنگ. در حالی که آن را با سنجش زمان در یک مقدار آهسته تر سرعت نسبت به اجرای بالا وسایل نقلیه است که بعدها به دنبال مدار هنوز ملاقات با خروش تشویق تماشاگران با ورزشگاه.

تهمت بود به استقبال با تشکر. مایکل والس (R-Fla.), که نشان دهنده منطقه در کنگره برای اولین بار رئیس جمهور نشسته به عنوان Grand Marshal برای دیتونا 500 و 62 در حال اجرا از “بزرگ آمریکایی نژاد” — یک افتخار ویژه با مشهور مسئولیت دادن “شروع موتورهای خود را” فرمان.

در یک تماس تلفنی با رئیس جمهور والس گفت: او یادآوری مغلوب ساختن پیشی جستن است که این مراسم با حضور بیش از 101,500 تشویق طرفداران خواهد بود بیش از دو برابر است که از مسابقات قهرمانی ملی NCAA بازی او به نظر می رسد در ژانویه. بیش از 9 میلیون بیننده تنظیم در به تماشای دیتونا 500 در تلویزیون در سال 2019.

“من به او گفتم چگونه همه آمریکایی است و میهنی” والس گفت: سیاسی در دیتونا. او گفت: رئيس جمهور بود و هیجان زده در مورد چشم انداز از دامان با جانور.

“ما از صحبت کردن در مورد در نظر گرفتن limo در دامان اطراف مسیر و او گفت که می تواند شگفت آور” والس گفت. “من به او گفتم شما نمی خواهید برای دیدن هر دو زانو در اینجا.”

اخیر گراند مارشال برای مسابقه باید شامل Houston Texans’ J. J. وات راننده نسکار دیل Earnhardt جونیور و ستاره های هالیوود مانند Owen Wilson, Gerard Butler and Vince Vaughn.

رئیس جمهور که خود را از طرفداران این ورزش wooed نسکار صاحبان و رانندگان به عنوان رئیس جمهور. او در طول ریاست جمهوری 2016 اجرا تهمت بود تایید شده توسط سابق نسکار مدیر عامل شرکت رابرت فرانسه به او اهدا راجر Penske مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2019 و میزبانی 2018 جام نسکار سری قهرمان جوی afton wagner در کاخ سفید است.

“نسکار است که نه تنها یک خطر ناک نمایش مهارت و قدرت اما جشن روح آمریکایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول afton wagner را 2018 مراجعه کنید. “مهم نیست که چه کسی برنده مسابقه شما هرگز فراموش نکنید آنچه مهم: خدا, خانواده و کشور است.”

رونالد ریگان بود اول رئیس جمهور برای حضور در یک Daytona International Speedway نژاد در سال 1984 در طول ریچارد خرده 200 سری جام پیروزی در ترقه 400. George H. W. Bush با حضور پپسی 400 در سال 1992 و جورج دبلیو بوش مانند تهمت به حال چشمگیر ورود در دیتونا 500 در سال 2004 با یک نیروی هوایی پرواز و رقص در اطراف مسیر در اتومبیل. دیل Earnhart جونیور برنده مسابقه است که در سال.

“Daytona International Speedway شده است ممتاز به میزبانی چندین نشسته روسای جمهور ایالات متحده در طول تاریخ ما” پیگیری رئیس جمهور تراشه بطمع انداختن در بیانیه ای گفت. “ما مفتخر هستیم که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده است به تجربه تب و تاب و هیجان ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ با حضور در روز یکشنبه 62 سالانه دیتونا 500.”

با توجه به نسکار سخنگوی این پنجمین بار متوالی به فروش می رسد خارج از مسابقه است.

Gary Fineout کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im