مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان از عشق یک حافظه دور در حال حاضر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

چهار سال پیش امروز 8,879 مردم کهنه به عرصه در تولیدو اوهایو و دیگر نشانه ها و پمپ مشت و شروع به پریدن کرد به بالا و پایین و فریاد می زد در نزد مرد جمهوریخواهان هفته قبل تا به حال شنود گذاشته باشند به عنوان نامزد خود برای ریاست جمهوری. “وای!” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن raved ایستاده در مرحله استحمام در سلامتی با اشاره به بالاترین میزان می رسد up-to-the-تیر توده ها. “پسر! در آن نگاه کنید!”

دیوانه وار به صحنه لگد کردن آخر از یک اتشی چهارشنبه سفرنامه مصرف مغلوب ساختن پیشی جستن از فوق العاده دیر صبح امروز در کنفرانس خبری در میامی به خشن و بی ادب اواخر بعد از ظهر, تجمع در اسکرانتون پنسیلوانیا به عینک از مشروب قبل از خواب در تولدو—سه نوسان-دولت متوقف می شود در یکی از 12 ساعت طول. تهمت بود عملا بی او به عنوان counterprogrammed کنوانسیون ملی دموکرات ها—از جمله برجسته سخنرانی خروجی معاون رئیس جمهور جو بایدن. یک موجی مغلوب ساختن پیشی جستن در آن نقطه یا حتی پیشرو در نظر سنجی شناور دخالت خارجی در انتخابات (“روسیه اگر شما در حال گوش دادن …), لعنتی نفتا و ناتو (“اگر آنها نمی پرداخت خداحافظ-خداحافظ …”) و unceasingly needled هیلاری کلینتون ، پاسخ از خود کثیری از حامیان مرز در هذیان.

“شما را دیدم ناگهانی و شما فکر می کنید وایاین پسر چیزی است که در اینجا. آن را تقریبا مانند موسیقی هنگامی که شما ببینید کسی آواز خواندن یک آهنگ و یا شما می بینید یک بازیگر و شما مانند وای این پسر آن را کردم. این مرد تا به حال آن را,” جان Stainbrook سابق عربستان صندلی در Lucas County, Ohio که به سازماندهی این رویداد در تولدو به من گفت. “منتظر بودند که مسیح آمده است. و آن را مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در حال حاضر اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر تازگی اما یک وقت در حال اجرا برای انتخاب مجدد خود را تایید رتبه های یک سایه بالای 40 درصد او را انتهایی 77 ساله دموکراتیک warhorse بایدن با دو رقم در نظر سنجی و فاصله به نظر می رسد به گسترش. و اگر شما به دنبال یک تاریخ است که نمونه ای از تضاد بین این کمپین که شما ممکن است صفر در جولای 27.

با نگاهی به گذشته, این یک روز است که حاکی از غیرت مبارزات انتخاباتی خود مشغول شلاق تا در این مقطع در سال 2016—و یک یادآوری بیش از حد از یک دلیل عمده اش انتخاب مجدد تلاش است تا آشکارا در اتوبوس در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر است و آنچه که اصولا در حال غرق شدن خود را تایید اعتبار و شانس در پای صندوقهای رای, اما این نیز درست است که همه اما رفته است که بسیاری از آنچه که سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد چهار سال برگشت—هرزگرد توانایی لی لی این کشور صف های طولانی و بسته بندی سالن های بی امان چرخش خود را به همان اندازه تلفن همراه رقیب. این ابزار از او استفاده می شود به دامن زدن به چنین شور ارائه شده است مسئله در این نقطه در سال 2020 خود را سریع آتش تظاهرات کمتر, کمتر, کامل, تله شیرین و مطلوب و یا آشکار به تعویق افتاد و pined-برای کنوانسیون تاجگذاری به نام حساب Covid-19.

روز دوشنبه رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای بازدید از یک مرکز آزمایشگاه در کارولینای شمالی در پژوهش مثلث و چهار خواهید بود در تگزاس برای جمع آوری کمک های مردمی ناهار یک میزگرد از حامیان و تور یک دکل نفت—نه دقیقا MAGA تظاهرات.

“آن را محدود به آنچه او می تواند انجام دهد و چه نوع از انرژی و شور و شوق و مانند آن است که او می تواند به تولید” جسی فرگوسن دموکراتیک که استراتژیست ارشد سخنگوی کلینتون در مبارزات انتخاباتی به من گفت:—رفتن تا آنجا که به مقایسه و کنتراست به دوئل تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن پایین خزید طلاکاری پله برقی در برج ترامپ به اعلام نامزدی خود را و پس از آن بسیار مورد بحث “مرتب کردن بر اساس غمگین تبار” که از سطح شیب دار در وست پوینت در ماه گذشته.

جمهوری خواه و مشاور سابق جان بونر و جب بوش دستیار مایکل جراحی تشبیه آن به تفاوت بین رفتن به بروس اسپرینگستین در اواسط 80s در مقابل ابتلا او نسل بعد در برادوی است. “همان مجری. اساسی همان لیست مجموعه. سطح انرژی است که صد در صد متفاوت است.”

و خبر ساده. “چهره به چهره در فرد رالی است که واقعا چه کردم او انتخاب” گفت: Stainbrook های ایران سر از تولدو. “پس چگونه او را برای این واقعیت است که او خیلی خوب زندگی می کنند خیلی خوب در این تظاهرات اما در حال حاضر او—من نمی خواهم به استفاده از کلمه فلج—چه کلمه من به دنبال?—او را در یک نقطه ضعف. او را در یک نقطه ضعف که در آن او نمی تواند داشته باشد و این به دلیل Covid. پس از آن قطعا در حال رفتن به مانع بخش از مبارزات انتخاباتی. ببینید در حال حاضر من مانند یک treasonous, سراخ کون, اما … این حقیقت است.”

جولای 27, 2016. این فقط یک روز دیگر در وسط یک هفته دیگر در نیمه دوم تابستان از مبارزات انتخاباتی که لرزاند سیاست آمریکا است. همچنین هر چند شروع نهایی با حداکثر سرعت دویدن از ’16. این یک زنده تصویر لحظهای از آنچه دامن زده مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی غیر منتظره. این یک پیش نمایش از خود بی سابقه ای در انتخابات ریاست جمهوری. و این دقیقا نوع بعد که تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن جیغ وداد بازی کردن نسبت به ماه نوامبر هر ظاهر freighted با گفتن-هر چیزی را انجام دهید-هر چیزی باید به تماشای امکان گیج کننده سیم بالا عمل یک عمل جراحی است که درهم و برهم و نامنظم و غیر قابل پیش بینی اما خستگی ناپذیر و پر سر و صدا و صعودی—و کاملا تضاد با واقعیت های خشن از این وحشتناک حقانیت فصل است.

این سومین روز از کنوانسیون ملی دموکرات ها. در این برنامه در فیلادلفیا بود و نه تنها بایدن اما رییس جمهور—باراک اوباما ، اما در جنوب فلوریدا قرار گرفته در پشت تریبون در یک سالن در گلف توچال و اسپا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لوسیون صورت بازگشت توجه مطبوعات است.

“روسیه اگر شما در حال گوش دادن” او گفت: “من امیدوارم که شما قادر به پیدا کردن 30,000 ایمیل های که از دست رفته”—یک مرجع به ایمیل های حذف شده از سیستم کلینتون تا به حال استفاده می شود به عنوان وزیر امور خارجه.

“آیا شما هر گونه تردیدی در” پرسید: کتی Tur از ان بی سی نیوز “درباره درخواست یک دولت خارجی—روسیه و چین و کسی به دخالت برای هک به سیستم از هر کسی در این کشور؟”

“که تا به رئیس جمهور” نسبت ناروا گفت.

“می کند که به شما توقف؟” Tur گفت.

“نه — آن را به من می دهد بدون مکث. اگر آنها آنها آنها را دارند. ما ممکن است به عنوان به خوبی شما می دانید چه به من می دهد بیشتر مکث ؟ که یک فرد در دولت ما—’کج هیلاری کلینتون’—اینجا چیزی است که به من می دهد قابل تامل است. بود آرام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Tur. “است که یک فرد در دولت ما, کتی خواهد حذف و یا خلاص شدن از شر 33,000 ایمیل.”

او تمجید رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. “من فکر نمی کنم پوتین هر گونه احترام آنچه برای آمریکا. من فکر می کنم او احترام من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “پوتین خیلی بهتر ویژگی های رهبری از اوباما—اما چه کسی نمی داند که؟”

خشم بود و سریع با صدای بلند و دو حزبی. “این برای اولین بار است که عمده نامزد ریاست جمهوری است به طور فعال تشویق یک قدرت خارجی برای انجام جاسوسی علیه خود را سیاسی حریف” ارشد کلینتون مشاور جیک سالیوان گفت. دانا Brazile مجموعه در زمان را به صندلی های موقت کمیته ملی حزب دموکرات در پی روسیه ویکی لیکس هک به نام تهمت نظرات “بر خط” و کلینتون مدیر کمپین رابی Mook گفت: CBS News چشمگیر تنش در مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در حال حاضر “یک مسئله امنیت ملی است.” و برندان باک سخنگوی پل رایان جمهوریخواه مجلس لقب روسیه “یک تهدید جهانی” پوتین “غیر مستقیم قاتل” و خواستار آن شدند که آنها “اقامت در خارج از این انتخابات است.” مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی در ضمن اصرار تهمت نمی گویند آنچه او گفته را رد کرد و آن را به عنوان یک “شوخی است.”

“من تو را دیدم روسیه نظر و گفتم:” اوه مرد,'” ایران مشاور داگ Heye به من گفت هفته گذشته است. “حتی اگر او شوخی بود که من مطمئن هستم او نیست خنده دار است.” این نظر هر چند قرار دادن یک نور افکن در یک علامت تجاری تاکتیک نابجا مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “نوع در طول روز آن را دنبال توپ تندرست از بد تهمت عناوین” Heye توضیح داد. “برای هر کس دیگری و در یک شرایط مختلف است که آنها را می کشد.” نه مغلوب ساختن پیشی جستن. “شما می توانید استدلال می کنند با بسیاری از مسائل با مغلوب ساختن پیشی جستن از آن سخت بود برای رای دهندگان یا کلینتون در مبارزات انتخاباتی به تمرکز بر روی فقط یکی و به حدی این نه تنها به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن—او بستگی دارد در این است.”

سیاسی جهان بود در tizzy. مغلوب ساختن پیشی جستن jetted به Scranton.

در اطراف منطقه باب بولوس صاحب یک اسکرانتون مبتنی بر حمل و نقل شرکت به حال خود مستقر تراکتور-تریلر گچ بری با نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن عکس و پلاکارد—”ساخت دیوار” “بستن مرزها” “تمام زندگی مهم است.” خارج از Lackawanna, کالج, دانشجو, اتحادیه اروپا در 90 درجه و آب و هوا, فروشندگان, فشار, پیراهن و پین profaning کلینتون. صف مردم در انتظار ورود تهمت مشخص شده برای خبرنگاران محلی که چرا آنها او را دوست داشتم خیلی. “او واقعا یک فیلتر” گفت: یکی. “او توسط قوانین بازی است.” “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” یک سوم است.

داخل خیره در ظرفیت جمعیت از 3500 قوی راب Gleason سپس دولت جمهوری خواه صندلی یک سوال در سخنرانی خود برای کمک به معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن: “آیا شما آماده برای تبدیل پنسیلوانیا قرمز؟” پاسخ یک سر و صدا.

“من فکر کردم اوه خدای من این مرد می تواند برنده پنسیلوانیا'” Gleason به من گفت روز دیگر. “برای دیدن است که جمعیت … من می توانم آن را احساس کنم.”

بنابراین می تواند بولوس. “هنگامی که او آمد به Scranton ما تا به حال تریلر سراسر خونین محل” مغلوب ساختن پیشی جستن-شعار کامیون رئیس به من گفت: یادآوری “سرزندگی از لحظه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن به اتاق آمد.”

“من می دانستم که او قرار بود به پا زدن الاغ او را” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کرد ساعت از سخنان مباهات است که او شکستن هنجارهای توسط مبارزه در طول همتای خود کنوانسیون. دوباره تماس کلینتون “crooked” او گفت:, “من می خواهم برای دیدن یک زن تبدیل شدن به رئیس جمهور است اما نمی توان آن را او. او یک فاجعه است. او یک فاجعه است. او شما را به مجموعه یک راه طولانی زنان اگر که اتفاق می افتد.” او هزینههای مطبوعات به عنوان “ترین متقلب انسان است.” او گفت: کشورهای دیگر در ناتو مجبور به پرداخت “سهم عادلانه خود را.” او وعده داده شده “شغل جریان در باور من.” مردم شعار می دادند “قفل و او!” مردم شعار می دادند, “ایالات متحده آمریکا!” و تهمت اداره یک تماس-و-پاسخ مسابقه. “شما می خواهید یک مسابقه ؟ که رفتن به پرداخت برای دیوار؟,” او گفت:. “مکزیک!” گفتند. “چه کسی ؟” او دوباره پرسید. “مکزیک!” به آنها پاسخ داده دوباره. “صد در صد” او گفت:. “نگه دارید من به آن است.”

در حال حاضر اگر چه در آن بود … به تولدو!

در طول پرواز بر آلاینده مغلوب ساختن پیشی جستن-پشتیبان گیری در فروم Reddit که در آن مدیران با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “خدا امپراتور” (که به تازگی ممنوع شد) او در جواب برخی از سوالات در یک رکورد تنظیم “از من بپرسید هر چیزی” جلسه—ضربه زدن به کلینتون بیشتر حرکت در حامیان برنی ساندرز گفت: “تقلب انتخابات است که همیشه یک نگرانی جدی” و ساخت بیشتر وعده. “یکی از اولین چیزهایی که من انجام خواهد داد به لغو و جایگزین فاجعه Obamacare,” او گفت:. “من را به جلو یک طرح جدید.”

بر روی زمین در اوهایو گذشته مردم نشانه برگزاری در تماس تلفنی با شیطان و یک پیش نویس طفره زن در یک اتاق در روده هانتینگتون مرکز تهمت صحبت با تام Troy از تولدو تیغه. “جمعیت بزرگ, متعجب?” او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله در میان دریا که از صدا. Stainbrook این شهرستان GOP صندلی به من گفت که او احساس او در یک کنسرت ون هیلن. “مانند سلام تولیدو! … مهم نبود چه او گفت. رفتن آنها به رفتن دیوانه است.”

نیم ساعت بعد 533 کیلومتر دورتر جو بایدن در فیلادلفیا آغاز شده در برخی از مفسران مشخص می شود به عنوان یک نوع از “حذف” از مغلوب ساختن پیشی جستن تنها او می تواند انجام. “او در تلاش به ما بگویید که او در مورد مراقبت از وسط کلاس ؟ من استراحت بدهد!” بایدن thundered در چه بسیاری از تماشاچیان اعتقاد بر این خواهد بود یکی از آخرین آدرس های طولانی خود را فعالیت های سیاسی. “است که یک دسته از malarkey,!” او از بازیگران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بدبینانه unempathetic و منحصر به فرد نالایق و آمادگی برای دفتر او به دنبال.

“این نوع راست منفی حمله” دیرین دموکراتیک استراتژیست باب Shrum به من گفت هفته گذشته است که در آن از لحاظ اقتصادی گرا—”او را استثمار کارگران خود را, او سخت خود پیمانکاران و شما نمی توانید به او اعتماد او مراقبت می کند در مورد مردم عادی است.”

“من عاشق جو بایدن” میشیگان نماینده گفت: یک خبرنگار از آسوشیتد پرس در طبقه در فیلادلفیا. “او باید رئیس جمهور بعدی ما.”

در تولدو هر چند تهمت پیچیده با یک آشنا خودداری کنند. “ما نمی برنده شوم اما ما میخوایم شروع به پیروزی دوباره. ما میخوایم پیروزی بسیار” او مطمئن است. “من میخوام این گروه کمی از مردم به نمایندگی از من”—او با استفاده از یک انگشت به حرکت به له از جانبازان—”و آنها در حال رفتن به تماس و آنها در حال رفتن به می گویند” آقای رئیس جمهور ما به نمایندگی از مردم تولیدو اوهایو, و ما می خواهم برای دیدن شما،’ من بگو: “کاملا! بیا بر روی بیش از به کاخ سفید است.’ آنها بیش از آمدن به کاخ سفید است. گفتند: آقای رئیس جمهور ما می تواند آن را ندارد. ما در حال برنده شدن بیش از حد. ما استفاده می شود برای برنده شدن به عنوان یک کشور است. تولیدو استفاده نمی شود برای برنده شدن! اوهایو استفاده نمی شود برای برنده شدن! آقای رئیس جمهور شما در حال رانندگی ما دیوانه! لطفا برنده نیست خیلی!’ و من به آنها می گویند: “من متاسفم. ما قصد داریم به نگه داشتن برنده شدن و برنده شدن و برنده …'”

چهار سال بعد. 27 ژوئیه سال 2020 است. برنده نیست چه اتفاقی می افتد. ملت است “خارج از کنترل” و “در مسیر اشتباه” اکثریت قریب به اتفاق شهروندان بر این باورند. “برگ برنده ما تغییر سیاست اما coronavirus تغییر کشور ما” جانباز دموکراتیک استراتژیست داگ Sosnik نوشت: هفته گذشته است. “هر دو از این شتاب عصر جدید در سیاست آمریکا است. 2020 است 2016.”

“رئیس جمهور این است که یک رئیس جمهور کنونی و آن را همیشه متفاوت بودن یک وقت رئیس جمهور” جراحی به من گفت. “شما باید یک رکورد شما فقط نمی تواند اجرا شود در برابر همه چیز و چیزهایی وجود دارد که متمایز بودند تا 2016 که فقط—هیچ کس به عنوان پرشور, خوب یا بد, احتمالا در مورد جوزف Robinette بایدن به عنوان آنها در مورد Hillary Rodham Clinton.” البته وجود دارد coronavirus. “این بیماری همه گیر است که رئیس جمهور تهمت بالاترین آزمون از رهبری” فولاد گفت: “و او است که مشخصه شکست.”

“او به عنوان یک واقعیت نشان می دهد رئیس جمهور:” فرگوسن افزود: “اما او در حال حاضر اجرا به این واقعیت که رئیس جمهور.”

“برای هر قدرتمند اگر شما خواندن هر چیزی در مورد این که چگونه این strongmen عمل آن را همیشه لبه تیغ بین بودن قوی ترین فرد در جهان و ضعیف ترین فرد در جهان,” نی جالینوس جمهوریخواه سابق مشاور که شرکت تاسیس لینکلن پروژه به من گفت. “از آنجا که آن را یک عمل برای بیشتر قسمت ها.”

و تهمت sans ’16-esque تظاهرات?

“این روابط دست خود” Stainbrook گفت.

“او نیاز به تاکید از یک جمعیت خروشان مرا به یاد تینکر بل, نیاز, claps” فرگوسن گفت: nodding به اصطلاح “Tinkerbell اثر” این تصور که چیزی وجود دارد و فقط به دلیل مخاطبان باور است. “اما حتی اگر او می تواند تولید یک رالی بزرگ آن را نمی خواهد بود قادر به غلبه بر این عدم پاسخ به همه گیر.”

هیچ یک از استراتژیست های من به این داستان از هر دو حزب بود مایل به تضمین یک تهمت از دست دادن. “هیچ راهی” Shrum گفت. نه پس از نوامبر 2016. “منظورم این است که نگاه” جالینوس اعطا “من فکر هیلاری رفتن به 340 آرا.”

اما این مردم بودند که در آن تجمع در اسکرانتون? آنها دریغ نکنید. آنها به من گفتند که آنها فکر می کنم او به نفع خود دوباره. “تهمت نیست و باید در یک سالن در حال حاضر گفت:” بولوس شرکت حمل و نقل مالک. “شما فقط می توانید آن را احساس به عنوان شما در اطراف” گفت: Gleason سابق دولت حزب جمهوری خواه صندلی که زندگی در جانزتاون. “هر زمان وجود دارد, مانند یک چیز منفی با شورش و چیزهای بیشتر نشانه بروید تا بیشتر پرچم ها بالا برود.”

“من از دیدن جهنم خیلی بیشتر” بولوس گفت. “برگ برنده 2020 در حال حاضر یک برنده است.”

من تعجب که چگونه او می تواند با اعتماد به نفس زمانی که بسیاری از نظرسنجی ها می گویند او در مشکل.

“در حال حاضر من به تماشای فاکس نیوز” گفت: من از مینه سوتا که در آن 77 سال بود و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی در کلینیک مایو. او را محکوم کردند معترضان و تظاهرکنندگان “این حرامزاده ها,” او گفت:, “پاره کردن” مجسمه و برخورد پلیس “با friggin’ آجر” “تحریک نابودی کشور ما است.” او به ارمغان آورد تا جورج فلوید, مرد سیاه کشته شدن توسط یک افسر پلیس در اواخر ماه مارس در مینیاپولیس. “فلوید به قتل رسید. همه حق است. معامله بزرگ است. آن را بیش از. آن را انجام داده است.”

“آنچه من شنیدن از شما” من مطرح شده “این است که شما فکر می کنم رئیس جمهور مجددا انتخاب خواهد شد چرا که بیشتر از رای دهندگان موافق با او در مقابل بخشی از رای دهندگان که موافق با مردم معترض در پی مرگ جورج فلوید.”

“شما آن را درست در سر” او گفت:.

بیشتر اسکرانتون و نه بیشتر تولدو—و تهمت بود در آیووا در سدار رپیدس و داونپورت روز پس از آن و Denver, Colorado Springs روز پس از آن و در پنسیلوانیا و اوهایو و آیووا و ویرجینیا و فلوریدا و ویسکانسین و مین و نیوهمپشایر هفته پس از آن—اما حامیان او فعال با تظاهرات گفت: بولوس و Gleason در حال حاضر در حال کار برای گسترش MAGA پیام برای او.

بولوس مثلا من در مورد یک طراحی جدید در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن کامیون شامل توصیفاتی از نانسی پلوسی و چاک شومر همراه با کلینتون و بایدن. او در توصیف یک سانتور-مانند تصویر “است که پلوسی بزرگ گوش و دندان بزرگ به این دلیل که بدن یکی از jackass شومر پیشرو او هیلاری سوار بر پشت او و بایدن بر روی زانو های خود را, بوسیدن الاغ او را.”

من سعی کردم به فرایند است که تصویر ذهنی.

“و آن” من خواسته بولوس “را که در تریلر بود؟”

“آن خواهید بود همه جا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>