مغلوب ساختن پیشی جستن تیم شیفت تن از جلوگیری از coronavirus به آن شامل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تهمت مقامات دولت در حال تغییر پیام خود را در coronavirus شیوع تاکید بر تلاش برای مهار به جای جلوگیری از این بیماری است.

تن در یک بعد از ظهر دوشنبه در کاخ سفید جلسه با معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار مشخص شده و قابل تغییر از پیش از آن تلاش برای tamp پایین ترس از جامعه گسترش این بیماری — اذعان ضمنی از افزایش موارد جدید طی دو روز و شش و میر گزارش شده. وجود دارد در حال حاضر 43 موارد تایید شده در ایالات متحده از جمله 26 مربوط به افرادی که تا به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض ویروس.

“در حال حاضر ما در حال تمرکز بر کاهش گسترش و همچنین به عنوان درمان به مردم آسیب دیده” پنس گفت. وی مدت کوتاهی پس از واشنگتن مقامات دولتی اعلام کرد چهار اضافی مرگ و میر.

HHS وزیر الکس آذر تاکید کرد فوری خطر برای آمریکا باقی می ماند اما افزود: “درجه خطر بالقوه برای تغییر سرعت.” او گفت: مقامات انتظار می رود بیشتر موارد تایید شده به عنوان ایالات متحده را تست ظرفیت است که انتظار می رود به طور چشمگیری سطح شیب دار تا این هفته.

FDA کمیسر استفان گفت: هان وجود دارد می تواند تا 1 میلیون آزمایشات انجام شده در این هفته هر چند کارشناسان هشدار داده اند که بعید است که CDC هنوز هم بازی گرفتن.

CDC مواجه شده است و موشکافی در روزهای اخیر با توجه به مشکلات اولیه آزمون تشخیصی است که با تاخیر توانایی شناسایی افراد مشکوک به, و همچنین شناسایی جامعه گسترش یافته است. آژانس روز دوشنبه حذف یک شمارش چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده است برای coronavirus از وب سایت خود را اما نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد تغییر است.

تغییر در تاکید به حاوی ویروس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با یک گروه دارویی مدیران به بحث در مورد توسعه روش های درمانی بالقوه و واکسن.

پنس گفت: درمان برای درمان این ویروس می تواند در دسترس به عنوان اوایل به عنوان در تابستان امسال در حالی که یک واکسن ممکن است آماده باشد تا سال آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس برنامه ریزی برای بازدید از موسسه ملی بهداشت به رعایت برخی از کار در روز سه شنبه.

پنس نیز با توجه به بحث بودجه اضطراری برای پاسخ تلاش جمهوری خواه و سناتور دموکرات روز سه شنبه. قانونگذاران هنوز مذاکره یک بسته است که می تواند شامل به 8 میلیارد دلار در بودجه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ابتدا پیشنهاد $2.5 میلیارد دلار بسته است که شامل $1.25 میلیارد دلار در هزینه های جدید است.

پنس پیوست شده توسط سفیر دبورا Birx او منصوب به رهبری coronavirus پاسخ. او همچنین اضافه سه مقامات جدید به نیروی کار از جمله VA وزیر رابرت Wilkie, سیستم مدیریت محتوا, مدیر Seema Verma و جراح عمومی جروم Adams.

آذر هنوز صندلی نیروی کار اما گزارش به پنس و Birx.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>