مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا سیاست داخلی دستیار استعفا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو Grogan بالا سیاست داخلی مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نقش کلیدی در سلامت و سیاست coronavirus پاسخ تنظیم شده است به ترک کاخ سفید در ماه آینده او تایید کرد به سیاسی.

“من وعده داده شده به جهنم همسر من دو سال و من در سال چهارم گفت:” Grogan که پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در شروع سال 2017 و گفت که او را ترک در 24 مه در شرایط خوب. “هیچ کس outworked من است.”

Grogan کرد و گفت: آنچه که او به نام “گفتگو” با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به عنوان او شروع به آماده سازی به ترک و پیش بینی کرد که Covid-19 شیوع خواهد بود هدف قرار دادن یک آرامش با خروج خود را.

Grogan که در خدمت به عنوان مدیر کاخ سفید سیاست داخلی شورا از سال گذشته پدید آمده به عنوان یک تاثیر گذار شکل در کلیدی ترین سیاست های سلامت از جمله دارو قیمت گذاری و تلاش برای ممنوعیت “تعجب” صورتحساب های پزشکی. او اخیرا درگیر شده است با پاسخ به کروناویروس همه گیر هل دادن برای سیاست داخلی شورا را شامل می شود در فدرال پاسخ و تماس های اضافی برای تست در فوریه به عنوان ویروس سکوت گسترش یافته است. اما او همچنین مبارزه با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و مقامات بهداشت را مقصر Grogan برای یک سری از آسیب رساندن نشت در مورد آذر رهبری است.

Grogan گفت: خروج او تا به حال “هیچ چیزی برای انجام با آذر.” وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش Grogan خروج.

Grogan گفته بود نمایندگان مجلس در کاپیتول هیل و برخی از دستیاران که او برنامه ریزی شده است به ترک این دو نفر با آگاهی از این وضعیت گفت. “او شده است بسیار روشن از ماه دسامبر زمانی که او مذاکره اتوبوس که او می ماند تا زمانی که [اواخر ماه مه] برای دریافت دارو قیمت گذاری تعجب صدور صورت حساب و توسعه دهنده ی سلامت انجام می شود گفت:” یک مقام کاخ سفید با دانش Grogan برنامه های.

Grogan که قبلا به عنوان یک مقام رسمی در دفتر مدیریت و بودجه است که یک متحد نزدیک میک Mulvaney بود که به عنوان جایگزین کاخ سفید اقدام رئیس ستاد ماه گذشته. سیاسی گزارش داد اوایل این ماه که Grogan خروج بود و انتظار می رود پس از ورود از مراتع. مراتع بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Grogan قبلا به عنوان یک لابی گر برای داروسازی جلعاد شده در اخبار برای آن داروی آزمایشی remdesivir که مقامات بهداشت در چهارشنبه تبلیغ به عنوان به طور بالقوه اولین موثر coronavirus درمان است. هنوز در داخل دولت Grogan به عنوان یک منتقد از صنعت داروسازی شده است و در میان کسانی که سعی در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نذر به بریده بریده هزینه های مواد مخدر.

که در تلاش بود خدشه دار اختلافات با Grogan به شدت مخالف عمده HHS نظارتی ابتکار عمل به طور موثر حذف تخفیف از دولت مواد مخدر قصد دارد بیش از نگرانی های آن خواهد بود بیش از حد گران قیمت و سیاسی شده است.

Grogan به جای آن به دنبال اعتصاب قانونی مقابله با خانه رهبران دموکرات. اما کسانی که در مذاکرات از هم جدا افتاد در سال گذشته در میان استیضاح ترک دولت تکاپوی خود را برای تنظیم مجدد قیمت دارو در حالی که دستور کار آمریکا تصویب قوانین گسترده خود به خود است که اجازه می دهد دولت به مذاکره هزینه برخی از داروها. خواه به رهبری سنا را به عقب نیست که رویکرد است.

به عنوان رییس سیاست aide, Grogan اغلب warred با آذر اما اغلب طرفه با مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma به عنوان سه مقامات شکل عناصر بزرگ از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت سیاست دستور کار است. Grogan نیز در زمان یک خط به عنوان سرسخت بودجه هاوک و اغلب bristled در طرح دیده می شود به عنوان propping تا Obamacare.

بیش از تقریبا یک سال در راس سیاست داخلی شورای Grogan قرار داده و تمرکز خاص بر جذب سیاست کارکنان به کاخ سفید در چه همکاران گفت که بیشترین بازدید را در بخشی به عنوان تلاش برای داماد نسل بعدی از سیاست محافظه کار ستاره.

وی همچنین یک نقش محوری در تهیه اولیه مراقبت های بهداشتی پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین که رها رئیس جمهور اوایل وعده لغو Obamacare به نفع تمرکز بر تقویت انتخاب مصرف کننده و رقابت و سیاست اصلاحات در خارج از بازار بیمه از جمله دولت تعمیرات اساسی کلیه مراقبت.

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>