مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا استراتژیست ری بوت کمپین با تمرکز اولیه رای گیری متحده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین های بازآموزی تابستان, تلویزیون, تبلیغات, استراتژی تمرکز متحده است که شروع رای گیری زودتر از دیگران پس از انتخاب مجدد رفت و تاریکی در تلویزیون در یک حرکت غیر عادی این هفته خروج از امواج رادیو و تلویزیون به جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آغاز خواهد شد در حال اجرا تبلیغات دوشنبه در یک خوشه متحده پیش از رای گیری اولیه دوره است. این حرکت نشان دهنده یک تغییر برای مبارزات انتخاباتی که برای ماه ها صرف شده است به شدت در یک آرایه وسیعی از میدانهای. لایحه Stepien تهمت به تازگی منصوب مدیر کمپین گذرانده روزهای اخیر reevaluating تبلیغات استراتژی به عنوان رئیس جمهور چرخ دنده تا برای سه ماه آخر سال انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش نمایش آینده توهین آمیز در یک بعد از ظهر جمعه توییت نوشتن: “ما در حال انجام یک تبلیغ جدید مبارزات انتخاباتی در خواب آلود جو بایدن خواهد شد که در روز دوشنبه. او آورده شده است و حتی بیشتر چپ از دیوانه برنی ساندرز تا حالا فکر کردین امکان پذیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران کاهش یافته مشخص است که کشورهای تبلیغات خواهد بود متمرکز شده اما وجود دارد چند کلید battlegrounds در مقابل رای گیری اولیه تقویم. یا در شخص و یا پست الکترونیکی-در رای گیری آغاز خواهد شد در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و پنسیلوانیا در پایان ماه سپتامبر.

آگهی های بازرگانی نیز حمایت ملی آگهی خرید در کابل و پخش تهمت مشاوران گفت. Stepien با استفاده از یک شنبه شب جلسه هیات برای پیش نمایش چندین آینده نقاط.

این حرکت در می آید در لحظه ای سرنوشت ساز برای رئیس جمهور که خود را میبیند انتهایی بایدن در سراسر انتخاباتی نقشه.

Stepien شده است انجام گسترده تر بررسی کمپین عملیات از جمله آن بودجه و استخدام. شده است وجود دارد تمرکز بر روی خرید تلویزیون که شامل یک بخش قابل توجهی از هر انتخابات ریاست جمهوری را به طور کلی هزینه.

“همه چیز در کمپین نیاز به هدف هدایت می شود و هدف گرا — که می رود به صورت سیاسی عمل ارتباطات عمل و از همه مهمتر آگهی خرید و فروش” Stepien گفت: در روز شنبه ، “این خواهد بود قصور اگر ما نمی بازبینی که ما پول خرج کردن در مکان های مناسب در پیام حق.”

“ما در حال تصمیم گیری برای استفاده از اطلاعات درست و به حق سیاسی و هزینه های تصمیم گیری از طریق تبلیغات ما,” او اضافه شده است.

پس از مصرف بیش از این کمپین دو هفته پیش Stepien بی سر و صدا اجرا تغییر میکند. او علاقه خاصی در بودجه و به وظیفه معاون مدیر کمپین جاستین کلارک به بررسی هزینه های در حال حرکت رو به جلو است.

Stepien نیز تغییر کمپین قبلا مسطح ساختار توانمند سازی چند نمایندگان به برقراری ارتباط مستقیم با کارکنان. Stepien شده است برگزاری روزانه از ساعت 8 صبح جلسات با هسته ای از مشاوران ارشد.

Stepien سابق بالا از دستیاران سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی نیز تشدید کمپین میدان نبرد دولت کمک رسانی به میدان نبرد متحده و اتحاد شنود گذاشته نیک مربی برای ایجاد آرایه ای از تصمیم گیری های سیاسی. در طول یکشنبه شب جلسه هیات مربی led ارائه در مغلوب ساختن پیشی جستن راه به 270 آرا.

با مغلوب ساختن پیشی جستن عقبی Stepien تحت فشار قرار دادند تا کارکنان را در آغوش طرز فکر که هر روز مسائل و در نظر گرفتن اگر چه آنها در حال انجام در هر لحظه گرفتن رای.

بخشی از تمرکز خود را روی داده و اطمینان حاصل کرد که این کمپین به اندازه کافی پول به صندوق عظیم سقوط تلویزیون رگبار گلوله. گروههای تلاش کرده است به صرف حدود 94 میلیون در تلویزیون تبلیغات تا کنون در سال جاری یکی دیگر از $146 میلیون رزرو از طریق روز انتخابات با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

این تبلیغات جدید انتظار می رود به اکو توسط-در حال حاضر تم های آشنا, ریخته گری, بایدن به عنوان یک واشنگتن خودی است که مدیون به لیبرال ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>