مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر sidesteps خود استراحتگاه اروپا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اروپا محدودیت های مسافرتی را مناسب عوارض: آنها معاف سازمان ملل که در آن سه مغلوب ساختن پیشی جستن متعلق به استراحتگاه گلف واقع شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر زیر آتش برای بازدید از املاک خود را در هر دو کشور به عنوان رئیس جمهور منجر به آمریکا مالیات دهندگان پول صرف شده در خود شرکت. رئیس جمهور زین شده با دعاوی و تحقیقات در طول مدت خود را ادعا که او را به نقض قانون اساسی emoluments بند با پذیرش پول مالیات دهندگان دیگر از حقوق و دستمزد خود را.

دولت ایالات متحده اعلام آغاز ممنوعیت اهداف 26 کشور اروپایی است که شامل یک سفر بدون روادید منطقه شناخته شده به عنوان منطقه شنگن.

انگلستان است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن Turnberry و مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی گلف لینک کلیک کنید و ایرلند است که به دیگری تهمت مارک هتل و زمین گلف در Doonbeg نه شرکت در منطقه شنگن. بلغارستان کرواسی و رومانی نیز بخشی از منطقه شنگن. هر سه از استراحتگاه در حال مبارزه مالی.

ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar, برنامه ریزی شده است برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز پنج شنبه در یکی از معدود رویدادهای مرتبط با روز سنت پاتریک که لغو نشده است با توجه به coronavirus نگرانی.

دولت های اروپایی سفر اعلام می کند که “منطقه شنگن صادر شده است 201 COVID-19 موارد به 53 کشور جهان است. علاوه بر جریان آزاد بین مردم منطقه شنگن کشورهای وظیفه مدیریت از گسترش این ویروس دشوار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا ممنوعیت سفر همراه با چند تن دیگر از نقاط ضعف است.

وجود دارد در حال حاضر 460 تایید coronavirus موارد در انگلستان از جمله نادین Dorries انگلیسی خود دولت وزیر بهداشت مسئول ایمنی بیمار. پنج شنبه شاهد بزرگترین افزایش در انگلستان موارد در یک روز و این کشور بالاترین سطح کمیته بحران — شناخته شده به عنوان کبرا دیدار خواهد کرد روز شنبه به نظر اضافی حرکت برای کاهش تاثیر این ویروس.

اگر آنها موضوع را به مرز چک در هنگام ورود ساکنان 26 شنگن کشورهای منطقه نیز به زندگی و کار در بریتانیا به این معنی که آنها می تواند پرواز به ایالات متحده آمریکا از یک فرودگاه تحت شرایط ممنوعیت سفر.

آنیتا کومار کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>