مغلوب ساختن پیشی جستن غیر متعارف و معمولی coronavirus جلسه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت اسکریپت در روز جمعه coronavirus جلسه: او آغاز شده و تقریبا در زمان او برای تحت نیم ساعت او هیچ سوال و سپس او رهبری تیم خود را خارج از صحنه.

یک روز پس از ابتلا به گرما از همه طرف به صورت شناور ایده از خوردن مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان بیشتر دکمههای تا رئیس جمهور در زمان سکو در اتاق جلسه کاخ سفید جمعه خواندن از آماده سخنان قبل از تبدیل این مرحله بیش از خود را به FDA ارشد و پس از آن معاون رئیس جمهور مایک پنس.

برای یک مراسم که در روزهای اخیر نمایش داده می شود برخی از مظاهر سیاسی تجمع غیر معمول ترین چیز در مورد این جلسه بود که چگونه متعارف آن بود.

نزدیک وقایع روزانه که به طور معمول رول برای بیش از دو ساعت با سنجش زمان در جمعه 22 دقیقه است. در حالی که رئیس جمهور آغاز می شود گاهی اوقات بیش از نیم ساعت دیر و پس از هل دادن 5 بعد از ظهر شروع به عقب توسط یک نیم ساعت او را نگه داشته خبرنگاران انتظار دیگر نه دقیقه.

هیچ شعار از اثبات نشده داروهای هیچ ابجو بد و کم مایه سیاسی دشمنان; تنها پیش بینی سریع اقتصادی ارتجاعی ستایش برای فرمانداران که در حال نورد از برنامه ای برای بازگشایی کشورهای خود را و به روز رسانی خود را در اداره بهداشت عمومی و اقتصادی در پاسخ به بحران است که به کشته شدن بیش از 50 ، 000 آمریکایی است.

روز جمعه جلسه همچنین فاقد رئيس جمهور در مبارزه با خبرنگاران تبدیل شده اند که یک جلسه تجاری که مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح نگرد. کسانی که تمدید پرسش و پاسخ با خبرنگاران همچنین تولید برخی از سخت ترین کردن کاف اظهارات.

ناگهانی در مورد چهره می آید پس از یک روز زمانی که کاخ سفید در زمان غم و اندوه برای روز پنج شنبه در این جلسه که در طی آن تهمت خواسته خود کارشناسان پزشکی به نگاه به استفاده از مواد ضد عفونی کننده و نور ماوراء بنفش در انسان coronavirus بیماران. خطرناک خود پیشنهاد که بیماران احتمالا می تواند مصرف خانگی ضدعفونی کننده لگد کردن یک روز متضاد توضیحات.

در این صورت تقریبا جهانی ملامت کاخ سفید در ابتدا گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را برای آن در نظر گرفته شده است از متن. در coronavirus امداد لایحه امضای بعد در روز رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که او تا به حال به معنای این پیشنهاد sarcastically به طعمه خبرنگاران. مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ اشاره ای به بحث در سخنان کوتاهی جمعه.

در حالی که برخی از coronavirus جلسات برجسته اند تا 10 سخنرانان روز جمعه تنها به نمایش گذاشت ،

FDA کمیسر Stephen هان صحبت با خبرنگاران در مورد ائتلاف پیشرفت در حال گسترش تست که کوتاه آمد به در نظر گرفتن تنها یک سوال از خبرنگاران. پس از آن معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت کرد و برای چند دقیقه به بازشماری بحث های خود را با دولت فرمانداران.

سپس با پنس اعلام کرد که “ما یک تیم یک ماموریت” و یک پیش بینی است که “روز به زودی خواهد آمد که ما را التیام زمین ما” سه نفر خارج از اتاق جلسه نادیده گرفتن فریاد زد: سوال از خبرنگاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>