مغلوب ساختن پیشی جستن را که قطع می فرستد مقامات متحدان تکاپوی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 60 روز توقف در ایالات متحده کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی مواجه شد با swift انتقاد شنبه با مدافعان آژانس سازمان ملل متحد در محکوم کردن این بخشنامه به عنوان یک مخاطره آمیز و گیج کننده مانور میان بسیار مهربان جهانی همه گیر آن بود به مبارزه با.

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت و نیکوکار که متعهد شده است میلیاردها دلار برای کمک به سرعت توسعه coronavirus واکسن توییتی که “توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.”

در داخل وزارت خارجه و مقامات درهم برای ایجاد حس کاخ سفید تصمیم. James L. ریچاردسون مدیر متحده کمک های خارجی منابع مطلع کارکنان خود را در یک مختصر ایمیل که وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود دستور دیپلمات ها و کمک به مقامات “به شناسایی و استفاده از جایگزین مجریان خارجی برای کمک فراتر از این است که.”

“با در نظر گرفتن این رویکرد” ریچاردسون نوشت: “ما می توانیم همچنان خوب ما کار به نمایندگی از مردم آمریکا در حالی که اطمینان حاصل کرد که ایالات متحده کمک های خارجی است که بهترین موقعیت را برای بهبود زندگی مردم آسیب پذیر در سراسر جهان به عنوان آمریکایی ها همواره انجام می شود.”

منظور فقط آخرین نمونه از مقامات به دنبال پر کردن در جزئیات از یک گردش تغییر سیاست از سوی رئیس جمهور که در معرض ابتلا به اداری معادل تیراندازی اول و سوال بعد.

آمریکا متحدان حیرت زده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای که پس از یک مناجات از اتهامات از رئیس جمهور و دستیاران خود را که متهم که تحت پوشش تا جزئیات کلیدی در مورد کوروناویروس از طرف مرموز و دوگانه دولت چین.

رئیس جمهور شناور بالقوه قابل تامل در بودجه برای سازمان در هفته گذشته و به دنبال از طریق با تهدید شنبه ادعا که دولت “نگرانی عمیق [درباره] آیا امریکا سخاوت قرار داده شده است به بهترین استفاده ممکن است.”

جوزپ Borrell Fontelles اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس وجود دارد گفت: “هیچ دلیلی توجیه این حرکت” توسط رئیس جمهور آمریکا “در یک لحظه وقتی [که] نیازمند تلاش بیشتر از همیشه به کمک شامل & کاهش #coronavirus بیماری همه گیر.”

و دیپلمات انگلیسی جیمز Roscoe مشترک خبری که انگلستان را فراهم $252 میلیون بسته از بودجه را به چه کسانی و دیگر ملل سازمان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد و اعلام کرد که از بین بردن coronavirus “نیاز به یک تلاش جهانی.”

در ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) با صدور بیانیه ای از برچسب زدن به دولت اعلام به عنوان “بی معنی” و اضافه کرد که “این تصمیم خطرناک و غیر قانونی خواهد بود به سرعت به چالش کشیده است.”

کمک یخ آمریکا گفت: نقض همان هزینه های دولت فدرال قوانین به عنوان انسداد کمک نظامی به اوکراین است که تا حدودی باعث جمهور را استیضاح در حالی که یک مقام ارشد مقابله که دولت تا به حال “گسترده و اختیار” در چگونه به صرف پول است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) کاهش یافته است به نظر. اما از سوی دیگر ، لیندزی گراهام (R-S. C.) نفوذ صدا در داخل ایران در مورد مسائل سیاست خارجی و صریح چین, شاهین, حمایت کاخ سفید و bashed دروازه.

تکنولوژی تیتان “تصمیم به دفاع از عملکرد که در طول coronavirus بحران و زمان که رهبری نادیده شواهد از چین تعصب و بی کفایتی” گراهام در بیانیه ای گفت اصرار دارد که “قطع کردن بودجه در این زمان است که به سمت راست حرکت می کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن effusively ستایش چین و این که در مراحل اولیه شیوع — تنها به تازگی تغییر لحن خود به دولت را از دست داده و ایالات متحده در پاسخ آمده است در زیر بیشتر بررسی رسانه های.

حتی رئیس جمهور و مقامات ارشد ابراز خود خو قدردانی برای جهانی سلامت بدن در حالی که مراقب باشید برای جلوگیری از به طور مستقیم در تناقض با رئیس خود.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: روز شنبه خود با آژانس ادامه خواهد داد به کار با کسانی که برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و دیگر بیماری های عفونی.

“شما می دانید من فقط رفتن به می گویند که یک شریک دیرینه برای CDC. ما کار کرده ایم و با هم به مبارزه بهداشت بحران در سراسر جهان است. ما همچنان به انجام این کار” Redfield گفت: با استناد به حال انجام تلاش های مشترک برای سرکوب شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو.

“است که در دراز مدت و هنوز هم یک شریک بزرگ برای ما است. ما قصد داریم برای ادامه به انجام همه ما می توانیم با هم سعی کنید به منظور محدود کردن این” او افزود: با اشاره به کوروناویروس.

فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام Redfield کاهش یافته است به محکوم کردن کسی و گفت: حرکت به توقف کمک های مالی خود را کاهش خارج رسمی خود را اجراء.

“کسانی که تصمیم گیری که در حال رفتن به بالا ساخته شده مربوط به برخی از مسائل ژئوپولیتیک من مجبور به ترک برای کسانی که واقعا که تخصص,” او گفت:. “اما برای من و برای CDC در بهداشت عمومی, عرصه, ما در حال ادامه کار به سمت-توسط-جانبی که برای انجام بهترین که ما می توانیم برای محدود کردن گسترش بیماری و برای محافظت از مردم آمریکا است.”

در میان کسانی که 194 عضو متحده آمریکا همچنان بزرگترین کمک کننده به آژانس $4.8 میلیارد بودجه حمایت بیش از 400 میلیون دلار در سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه متوقف می آید پس از سال مالی 2021 درخواست بودجه پیشنهادی نصف مقدار کنگره اختصاص داده آژانس در سال 2020 — از حدود 122 میلیون دلار به کمتر از 58 میلیون دلار.

با توجه به این که ایالات متحده بدهی بیش از $99 میلیون دلار به آژانس 31 مارس. این مبلغ را پوشش می دهد “ارزیابی مشارکت” که اساسا اجباری حق عضویت کشورها موافقت به پرداخت به صندوق عملیات خود را. بسیاری از ایالات متحده کمک به کسانی که به اصطلاح داوطلبانه دلار و کسانی که بودجه به طور معمول اختصاص یافته از طریق کمک های مالی.

هر چند که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه او “پشیمانی[s]” مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف ایالات متحده کمک های مالی او کمتر صریح و روشن در پرداختن به بحث در توییتر — به جای صدور یک سری از مرموز تک کلمه احساسات که نمی توانست به اشتباه برای رئیس جمهور بیشتر بمب افکن های رسانه های اجتماعی پست.

“همبستگی” او نوشت: در یکی از این پیام. سپس آمد “انسانیت” به “وحدت” و در نهایت “عشق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>