مغلوب ساختن پیشی جستن غرب وحشی رویکرد به ویروس درمان-alls است gamechanger برای داروسازان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عادت شعار بالقوه coronavirus درمان در طول روزانه کاخ سفید جلسات اتحادش را تغییر بازی برای داروسازان که در حال رها کردن خود را معمولا پنهان در راه به شدت دادگاه افکار عمومی.

از جلعاد انتشار حدیثی نتایج در مواد مخدر remdesivir به Johnson & Johnson جدید سری واقعیت در ساخت آن واکسن آزمایشی شرکت های دارویی به دنبال شکل روایت مانند قبل از هرگز. روابط عمومی فشار می تواند افزایش امید کاذب در مورد روش های درمانی که نیست تا پایان کار و یا حتی تحت فشار قرار دادن غذا و داروی آمریکا تایید داروها و واکسن که اثر روشن نیست.

جلعاد را حرکت غیر عادی هفته گذشته به انتشار اطلاعات از دلسوز استفاده از remdesivir ابرو مطرح شده در میان محققان است. به چشم آموزش اطلاعات خیلی کمی در مورد این داروی آزمایشی ایمنی یا اثربخشی و جلعاد متعدد بالینی در جریان است که به تولید نتایج قطعی فقط در چند هفته.

این غرب وحشی با رویکرد ترویج مواد مخدر و واکسن این در اوایل فرآیند توسعه است وارونه برای صنعت داروسازی است که به طور معمول محافظت در مورد اطلاعات منتشر شده در مورد در حال انجام آزمایش های بالینی و روند تصویب FDA.

اما gambit به نظر می رسد پرداخت برای داروسازان مانند جلعاد. مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر remdesivir در بعد نشست خبری در مارس 14, و گفت که از درمان های تجربی نشان داده است که “امید” نتایج. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار حمایت از یکی دیگر از پتانسیل coronavirus داروی هیدروکسی کلروکین در حال حاضر فرستاده شده تقاضا برای آن افزایش در سراسر کشور است.

“هر کس می خواهد مواد مخدر سریع تایید شده است. بیماران, رئیس جمهور, شرکت های دارویی — آنها همه فشار FDA تایید تایید تایید در حداقل شواهد” گفت: Christopher Morten یک استاد حقوق دانشگاه نیویورک است که wrangled با جلعاد بیش از قیمت HIV پیشگیری از مواد مخدر.

اوایل انتشار جلعاد داده ها همراه با اتخاذ سریع هیدروکسی کلروکین باید سوخت آن. “من ترس آن را یک راه برای ساخت یک نوع از زمین تب عمومی پیش بینی و فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن در FDA به محصولات مورد تایید” Morten گفت.

جانباز ایران استراتژیست داگ Heye به توافق رسیدند. “زمانی که رئیس جمهور در مورد مذاکرات چیزی است که تمام اکسیژن نه تنها دیگر مکالمات اما چیزهای دیگر که می افتد به طور معمول به است که گفتگو” گفت: Heye سابق جمهوری خواه رئیس کمیته ملی. این نگرانی او گفت که هر خبر خوبی “است و سپس به طور بالقوه مورد ستایش قرار داد به عنوان درمان معجزه بعدی توسط رئیس جمهور قبل از هر کس دیگری آماده است به قطعی گفت که.”

جلعاد نیست که اظهار نظر در آن تعاملات با کاخ سفید گفت: “داده های اولیه از آزمایش های بالینی منتشر خواهد شد در هفته های آینده.

“ما می دانیم وجود دارد که سطح بالایی از بهره در داده ها در remdesivir با توجه به عدم تایید برای درمان Covid-19” یک جلعاد سخنگوی گفت. “در حالی که نتایج دلگرم کننده بود, این امر می تواند نامناسب به تفسیر بیش از حد از این داده ها با توجه به تعداد کمی از بیماران در گروه و عدم کنترل طراحی آزمایش.”

در ضمن Johnson & Johnson ارسال شده اولین قسمت از آن هشت قسمت آنلاین سریال در روز سه شنبه. به نام “جاده یک واکسن” از آن توسط روزنامه نگار Lisa Ling.

روابط عمومی بازی نگرانی کارشناسان سیاست که می گویند فشار بر FDA می تواند سوخت گیری ساخته شده در نازک زمین. چندین مانند دانشگاه هاروارد سیاستگذاری سلامت محقق بنیامین رم در حال حاضر با انتقاد از آژانس تصمیم به اجازه اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین در پراکنده و مخلوط شواهد و نگرانی است که در آن سیگنال های سریع تر تصمیم گیری در آینده است.

“هر کس امیدوار است که یکی از بسیاری از نامزد مواد مخدر در حال مطالعه ثابت می کند موثر در برابر Covid-19 گفت:” رم. “این نسخه بسیار اولیه و شواهد … در واقع می تواند مشکل ساز پس از آن باعث می شود مردم بر این باورند که داروهای موثر هستند زمانی که ما در واقع هنوز نمی دانند که پاسخ دهد.”

آن را تربیت نگرانی در میان نمایندگان مجلس نیز هست. سناتور. پتی موری (D-شستشو.) با ارسال نامه ای جمعه به FDA کمیسر Stephen هان با اشاره به هیدروکسی کلروکین مجوز و اصرار او را به علم مبتنی بر تصمیم گیری. FDA سخنگو گفت: آژانس پاسخ خواهد داد به طور مستقیم به سناتور.

در گسترده تر سوال از coronavirus محصولات در خط لوله FDA گفت: با وجود علاقه بسیار زیادی میان همه احزاب برای شناسایی و پیاده سازی پتانسیل کوتاه مدت و دراز مدت راه حل” به همه گیر اما که آژانس را مستقل و مبتنی بر علم تصمیم گیری است.

صنعت حرکت می کند همچنین آمده میان افت مجدد قیمت گذاری دارو مذاکرات در کنگره که در آن قانونگذاران در حال آماده خود را به لیست آرزو برای چهارمین coronavirus امداد بسته است. دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان باید گفت که امکان coronavirus درمان و واکسن در سال مستلزم جدید قیمت گذاری مواد مخدر اقدامات است.

شرکت های دارویی در حال توسعه coronavirus درمان و واکسن به دنبال تغییر است که گفتگو و تاکید بر زندگی-تغییر محصولات آنها می تواند به جدول به ارمغان بیاورد. صنعت شده است و در دفاعی برای سال در قیمت گذاری دارو ژنریک رقابت و بازار انحصار; خود رئيس جمهور گفت: روز قبل از فرض که این شرکتها “getting away with murder.”

“این اجازه می دهد تا آنها را به یاد مشتریان و یا مشتریان بالقوه و مقامات منتخب که چرا آنها وجود داشته باشد و منافع آنها را می آورد” Heye گفت. “این فقط یک های مختلف گفتگو در موضوع آن متفاوت مکالمه در تن. آن را نقل مکان کرد و از تقریبا جهانی منفی مکالمه به یک مثبت است.”

جانسون و جانسون است که با هدف اضطراری مجوز برای آن بالقوه واکسن در اوایل 2021 گفت: این هفته است که این برنامه به ارائه تقویت کننده در یک “غیر انتفاعی” پایه و اساس. این شرکت سری وب با هدف رفع ابهام واکسن توسعه برای مصرف کنندگان گفت: Seema Kumar J&J را رهبر جهانی برای نوآوری سلامت, علمی و ارتباطات که از طلایه داران J&J نشان می دهد.

“مردم تشنه اطلاعات است. یکی از چیزهایی است که علم و پیشرفت در علوم را فراهم می کند امید است” گفت: کومار. “هر زمان که ما ارشد علوم افسر مذاکرات در مورد واکسن, مردم به دور از احساس مانند کسی است که کار بر روی چیزی است که به کمک همه است.”

این شرکت دوم قسمت پاسخ خواهد بیننده پرسش و وجود دارد مذاکرات به گسترش با مشارکت نشان می دهد در کشورهایی مانند هند است. بیش از 50 ، 000 نفر در سراسر جهان به گوش اولین livestream و بعد آن را متصلب 80,000 views on LinkedIn.

دیگران بیشتر بدبینانه در مورد تلاش است. NYU را Morten استدلال کرد که اولین J&J قسمت تمرکز بر روی شرکت تلاش بدون تصدیق صدها میلیون دلار ریخت و از دولت در این نقطه است.

“تلویزیون نشان می دهد که مردم آمریکا در سراسر درخشان و براق فانتزی-به دنبال علم آزمایشگاه J&J پایه مناسب برای مبارزه شش ماه در حال حاضر بیش از قیمت است که J&J است که هدف قرار دادن” گفت: Morten.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>