رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران سیاسی شد ازدحام در دفتر بیضی در اوایل این ماه بحث دولت دموکراتیک اولیه زمانی که آنها وارد در به طور فزاینده فشار دادن موضوع: چه در مورد برنی ساندرز?

ساندرز شد صعودی و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران بودند ترشح بزاق در فکر خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی به عنوان خود را در انتخابات عمومی حریف. به عنوان رئیس جمهور گوش آنها استدلال برای برداشتن گام برای بالا بردن او را در اولیه برای تقویت چشم انداز خود را.

اما دیگران هشدار داد که ساندرز لزوما نمی تواند pushover او ممکن است به نظر می رسد. آنها گفت: رئیس جمهور بود که در این جلسه توسط مقامات بالا از جمله مدیر کمپین براد Parscale و ناظر انتخابات تونی Fabrizio که سناتور ورمونت اصالت و مردمی درخواست تجدید نظر می تواند در قرعه کشی برخی از یقه آبی رای دهندگان که رو رئیس جمهور به کاخ سفید است.

با آیووا قفقاز کمتر از یک هفته دور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و حامیان تقسیم بر اینکه به دستمزد تلاش برای تقویت Sanders. در حالی که طرفداران فکر می کنم ساندرز خواهد بود ایده آل حریف دیگران با احتیاط آن است که لیبرال firebrand می تواند به صورت پویا چلنجر — با توانایی به تاخت و تاز در زنگ کمربند متحده به احتمال زیاد برای تصمیم گیری در مورد نتیجه انتخابات.

“این یک اشتباه بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به فرض که اگر برنی ساندرز می شود نامزدی هیچ شانسی به نحوی او می تواند برنده گفت:” مت Schlapp برجسته تهمت حامی که سران محافظه کار آمریکا و اتحادیه.

Schlapp تاکید کرد که او فکر تهمت برنده خواهد بود بدون در نظر گرفتن اما حزب نباید انتظار آن را می توان تضمین شده اگر حریف خود را است Sanders.

در میان کسانی که فشار برای یک حرفه ای-ساندرز توهین آمیز ضد مالیاتی باشگاه برای رشد. در روز دوشنبه pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه راه اندازی یک تلویزیون تبلیغ در آیووا که حملات ساندرز می کند اما کار در راه است که می تواند کمک به او را با دموکرات ها ، تجاری تماس ساندرز “بیش از حد لیبرال” و می گوید که او از “لیبرال مراقبت های بهداشتی سیاست” و “دولت بیمه سلامت برای همه است.” این نقطه همچنین مقایسه ساندرز به دموکراتیک قهرمانان باراک اوباما و فرانکلین دلانو روزولت و می گوید او را صرف تریلیون ها برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش در ضمن به صرف چند هفته گذشته با تمرکز حملات خود را در ساندرز — یک بازی شطرنج است که دو نفر به این کمپین به عنوان یک تلاش عمدی برای جلب توجه به سناتور ورمونت. مبارزات انتخاباتی استفاده کرده است آن حساب توییتر به عنوان یک ضد ساندرز پیام آلات و خواست برجسته عملیاتی را به خود آتش بر او. کار خود فرض است که انتخابات ریاست جمهوری توجه تنها به تقویت جایگاه خود را در میان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به فاکس کسب و کار در هفته گذشته و اعلام کرد که “برنی است صعودی وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن و برنی به نظر می رسد به یک حزب می خواهد.”

در عین حال برخی از رئيس جمهور در پول بزرگ حامیان می گویند که آنها علاقه مند نیست در bankrolling تلاش با هدف propping تا Sanders. آنها نگرانی خود را از پتانسیل قدرت را در یک انتخابات عمومی است که به شدت دست کم گرفت آنجا که دموکرات ها به اشتباه با تخفیف تهمت چهار سال پیش.

بزرگترین ترس در مورد ساندرز است که او می تواند تهدید رئیس جمهور در انحصار خارجی گوشته در یک راه دیگر دموکرات ها در مشاجره جدی برای نامزدی نمی تواند. دیگران ابراز ناخرسندی مورد ساندرز’ انرژی زیر و نگران هستند که به عنوان یک غیر متعارف نامزد او می تواند تزریق غیر قابل پیش بینی پویا به مسابقه. آنها هم ببینید بالقوه تشابه به ناروا در سال 2016 زمانی که او جذب یک موج جدید از رای دهندگان.

دیگران می گویند ساندرز زده عصب با تمرکز خود را بر روی میز آشپزخانه مسائل هر دو طرف به مدت طولانی نادیده گرفته شده است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه Tucker Carlson استفاده از فاکس نیوز نشان می دهد به هشدار می دهند که ساندرز’ فشار به بخشش بدهی های دانشجویی می تواند برنده “هزاران” از گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان.

“برنی ساندرز به شمار بزرگترین خطر از آنجا که ما هنوز هم در یک ضد استقرار دوره برای انتخابات ریاست جمهوری گفت:” کارولینای شمالی در کنگره علامت مراتع است که به طور گسترده ای به عنوان یک پتانسیل آینده تهمت کاخ سفید رئیس ستاد.

دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار شدیدا مخالفم. بر خلاف جو بایدن آنها می گویند ساندرز خواهد بود آسان برای نام تجاری به عنوان خارج از جریان اصلی — حتی ارائه یک باز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به زمین با حومه رای دهندگان ایم که او را ترک. ارشد جمهوری خواهان می گویند که آنها انجام داده اند گروه تمرکز و متوجه شد که حومه پیدا کرده اند در حال خاموش توسط سناتور سیاست است.

“من از مدرسه که می گوید در حال اجرا در برابر برنی خواهد بود یک هدیه” گفت: سابق ایالت مینه سوتا نورم کلمن ملی رئیس جمهوری آمریکا یک برگ برنده گروه است که انتظار می رود به صرف به شدت در حمایت از رئیس جمهور است.

“در پایان” کلمن افزود حومه پیدا کرده اند نیست “رفتن به رای دادن برای یک سوسیالیست.”

این باشگاه نیست اولین گروه محافظه کار به تلاش برای سرپا نگه داشتن ساندرز در دموکراتیک اولیه. پایان هزینه های صندوق اقدام یک گروه محافظه کار وابسته به حزب جمهوری خواه مگا دهنده جو Ricketts, پخش آگهی های بازرگانی در آخرین روزهای منتهی به سال 2016 آیووا قفقاز برچسب ساندرز “بیش از حد لیبرال” و ترسیم مواضع خود را در مورد مسائل مانند مراقبت های بهداشتی.

ساندرز در ادامه به دقت از دست دادن انجمن به هیلاری کلینتون. ESA صندوق هنوز به وزن در 2020 دموکراتیک مسابقه.

باشگاه برای رشد رئیس جمهور دیوید مک اینتاش سابق ایندیانا کنگره گفت: ساندرز-متمرکز تجاری بخشی از یک تلاش گسترده برای شرکت در دموکراتیک مسابقه. سال گذشته در زمانی که برخی از جمهوری خواهان نگران بودند در مورد نامزدی Beto o’rourke محافظه کار گروه زد لکه های تلویزیونی که با هدف تضعیف سابق تگزاس کنگره در میان رای دهندگان دموکرات.

مک اینتاش گفت: او به خوبی آگاه از این چشم انداز است که این تبلیغ جدید خواهد انرژی ساندرز’ پایه و احتمالا کمک به او در آیووا.

“من فکر می کنم کسی که رنج می برد از این که” مک اینتاش اضافه شده است “بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net