TTC سواران خسته از حمل و نقل عمومی تا COVID-19 واکسن در دسترس بهداشت اقدامات پیشرفته: مطالعه

یک مطالعه اخیر از دانشگاه تورنتو نشان داده است که نزدیک به سه چهارم از TTC سواران رزرو در مورد رقص در اتوبوس و مترو یا تراموا در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما نمی دانیم که اگر آن را نگه دارید و درست به دلیل همان پاسخ دهندگان به نظرسنجی نیز بیشتر گفت: آنها نمی توانند تصور خود اجتناب TTC برای 18 ماه” گفت: Matthew پالم یک همکار فوق دکترا و کمکی مدرس در U T.

“ما می دانیم که شده است وجود دارد یک قطره از سواران و ما می دانیم کسانی که سواران هستند و نگران از آینده.”

ادامه مطلب: Coronavirus: 5 توقف اتوبوس TTC تبدیل به تورنتو امدادگران وسایل نقلیه حمل و نقل

از بیش از 2,700 مردم نظرسنجی 87 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها نمی خواهد به بازگشت به این سرویس تا زمانی که آنها واکسینه شوند و COVID-19 واکسن در دسترس ساخته شده است.

تعداد زیادی از کسانی که در نظرسنجی خواستار TTC به منظور محدود کردن تعدادی از مسافران و ماسک الزامی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این است که شواهدی وجود دارد که بسیاری از مردم در حال رفتن به تطبیق رفتار خود را و آن را واقعا مهم ما این کار را در یک راه پایدار اگر ما پیدا کردن یک تغییر از حمل و نقل به صورت خودکار از سفر برای مثال” اضافه شده Steven Farber یک حمل و نقل جغرافی شرکت کننده در این پژوهش در کنار نخل.

“ما فقط رفتن به بدتر ما شرایط محیطی تنها به بدتر شدن نابرابری بین کسانی که می توانید و نمی تواند اطراف را بدتر نمایند. بنابراین این واقعا کلید لحظه ای که در آن شهر نیاز به گرد هم می آیند.”

ادامه مطلب: Coronavirus: TTC اعلام اخراج به عنوان آن مجبور به انطباق میان COVID-19 همه گیر

بین از 200000 و 300000 نفر سوار TTC از همه گیری آغاز شد و در مقایسه با 1.5 میلیون قبل از COVID-19. مسیرهای شده اند تنظیم شده و مطالعات در حال انجام است که چگونه سازمان حمل و نقل می تواند ارائه خدمات با خیال راحت و به طور موثر در حالی که پیوستن به فاصله فیزیکی قوانین.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“پانزده مرتب کردن بر اساس شماره ما رو از نظر زمانی که اتوبوس شروع به دریافت یک بیت کامل و که در آن یک اتوبوس ممکن است برای مثال دور زدن و توقف و تنها رها کردن مردم پس از آن برخی از انواع چیزهایی که می گوید:” استوارت, سبز, سخنگوی سازمان حمل و نقل.

“ما در حال رفتن به کار واقعا از نزدیک با این شهر دوباره باز میز است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: کانادا حمل و نقل ارائه دهندگان طرح پادمان در برابر COVID-19 شیوع

Ridership به پایین است که توسط 85 درصد از اقدامات اضطراری در محل قرار داده شد توسط هر دو شهرستان و استان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من خوش شانس هستم چرا که من زندگی می کنند بسیار مرکزی اما من نمی بینم خودم در جریان TTC در هر زمان به زودی من فکر می کنم زمانی که یک واکسن است که آماده و در دسترس من خواهد آن را در نظر بگیرند اما ئی نه در هر زمان هر چه زودتر” hairstylist میشل هیکس گفت.

جهانی بهداشت حرفه ای و بهداشت کانادا اعلام کرده اند کشف یک واکسن برای COVID-19 می تواند بیش از 18 ماه است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر