TTC به سرعت در مسیر اولویت اتوبوس-تنها خطوط با شروع Eglinton Avenue East

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهر تورنتو TTC می گویند که آنها در حال شتاب گرفتن اجرای اتوبوس-تنها خطوط در سراسر شهر شروع با Eglinton Avenue East خود را به عنوان اولین اولویت است.

این شهرستان گفت: اتوبوس-تنها خطوط خواهد شد در نتیجه سریع تر و قابل اطمینان تر رفت و آمد برای حمل و نقل سواران و همچنین بهبود دسترسی به اشتغال, بهداشت و درمان, جامعه, خدمات حمل و نقل حقوق صاحبان سهام و گنجاندن محله بهبود مناطق برای ساکنان.

مقامات شناسایی Eglinton خیابان شرق به عنوان یکی از TTC را بیشتر به شدت مورد استفاده قرار مسیرهای حتی در طول COVID-19 pandemic بار.

8.5 کیلومتر راهرو در امتداد Eglinton Avenue East, Kingston جاده و Morningside خیابان از Brimley جاده از طریق به دانشگاه تورنتو اسکاربورو پردیس این شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

“بالا موجود در اشغال خودرو (HOV) خطوط در Eglinton خیابان شرق می تواند تبدیل به اولویت اتوبوس-تنها خطوط در حالی که منظقه منظوره خطوط در کینگستون جاده و Morningside خیابان می تواند تبدیل به اولویت اتوبوس-تنها خطوط” انتشار خود ادامه داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اتوبوس-تنها لین است که انتظار می رود به منظور کاهش حمل و نقل سفر در زمان به طور متوسط بین دو تا پنج دقیقه در هر سفر این شهرستان گفت.

ادامه مطلب: TTC به بحث اتوبوس اولویت خطوط در 5 مسیرهای اصلی در تورنتو

پنج اتوبوس اولویت خطوط مشخص شد در TTC را به مدت پنج سال خدمات طرح در دسامبر 2019 که تا به حال در ترکیب قبل از COVID-19 ridership از حدود 220000 مسافر در هر روز هفته. یک ششم مسیر شد و سپس اضافه شده به لیست.

  • جین خیابان از Eglinton خیابان به Steeles خیابان.
  • Dufferin خیابان از Dufferin دروازه به ویلسون خیابان.
  • Steeles خیابان غرب از خیابان یانگ به روستای پیشگام ایستگاه مترو.
  • سهره خیابان شرق از خیابان یانگ به McCowan جاده ها است.
  • Eglinton خیابان شرق/Kingston جاده/Morningside خیابان از کندی ایستگاه مترو به دانشگاه تورنتو اسکاربورو.
  • لارنس شرق (شرق ویکتوریا پارک به روژ Hills Drive) بود و پس از آن اضافه شده به عنوان ششمین اولویت راهرو.

مقامات توصیه می شود اولویت شتاب از مسیرهای زیر در این دستور:

  • اولویت یک: Eglinton Avenue East — جولای تا اکتبر 2020: بررسی و طراحی و جمع آوری داده ها. سقوط 2020: اجرای نظارت و گزارش.
  • اولویت B: جین — خیابان جولای سال 2020 به بهار 2021: بررسی و طراحی و جمع آوری داده ها. بهار 2021: اجرای نظارت و گزارش
  • اولویت C: Steeles خیابان غرب سهره Avenue East, Dufferin خیابان لارنس خیابان شرق. زمان بندی مشخص شود.

“به تورنتو بازگشایی و بهبود آغاز می شود TTC سطح شبکه حمل و نقل خواهد شد و نقش مهمی در گرفتن مردم در اطراف شهرستان” شهردار John Tory گفت. “تسریع در اولویت اتوبوس-تنها خطوط در امتداد Eglinton راهرو کمک خواهد کرد که حرکت مردم در سراسر Scarborough به سرعت و با خیال راحت و با اطمینان به طوری که آنها می توانید زمان کمتری را صرف رفت و آمد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“افزایش خدمات نیز اطمینان حاصل شود TTC همچنان جذاب تحرک گزینه برای ساکنان کمک به ما در کاهش تراکم و اثرات زیست محیطی در ارتباط با وابستگی به ماشین.”

اتوبوس-تنها خطوط بخشی از TTC 5 سال خدمات طرح

اتوبوس-تنها خطوط بخشی از TTC 5 سال خدمات طرح

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>