Tuch نمرات OT برنده به عنوان شوالیه را بالا دانه بیش بهمن

الکس Tuch به ثمر رساند 4:44 به وقت اضافه, Jonathan Marchessault تا به حال دو گل و وگاس شوالیه طلایی ضرب و شتم Colorado Avalanche 4-3 روز شنبه برای کسب شماره 1 دانه در کنفرانس غرب.

این شوالیه طلایی خواهد شد در صورت شیکاگو در دور اول پلی آف. دوم-کشت Avs را در آریزونا.

Tuch گل برنده در یک شات بیش از شانه بهمن goaltender Philipp Grubauer. بهمن گره خورده است بازی با 1:02 چپ در مقررات هنگامی که J. T. Compher جلو جن.

Marchessault به ثمر رساند در دوره دوم و دوباره در اوایل سوم زمانی که او کشیده بهمن defenseman Ryan گور در مبارکه. اهدا یک پنالتی شات Marchessault ضرب و شتم Grubauer به دستکش طرف.

سازمان دیده بان | Tuch نمرات OT برنده به عنوان شوالیه ضرب و شتم Avs:

وگاس شوالیه طلایی مورد نیاز اضافه کاری به پایین کلرادو توسط 4-3 نهایی در دور نهایی رابین قبل از بازی پلی آف. 1:17

نیکولاس Roy نیز به ثمر رساند برای شوالیه طلایی که به پایان رسید 3-0 در حذفی بذر دور بین چهار تیم برتر. کلرادو زخم 2-0-1.

آن Tuch سوم هدف در round-robin بازی.

رابین Lehner به پایان رسید با 32 موجب صرفه جویی در بیش از شروع Marc-Andre فلوری. Lehner به دست آورد در تجارت با Blackhawks در ماه فوریه است.

Joonas Donskoi و ناتان MacKinnon به ثمر رساند برای بهمن. Grubauer در خالص بیش از پاول Francouz که متوقف 27 عکس در یک shutout پیروزی دالاس روز چهارشنبه. جانباز Grubauer جامد در صرفه جویی در 22 عکس.

کلرادو Pierre-ادوارد Bellemare حال مبارکه شانس در اواخر سوم در برابر تیم سابق خود تنها به ارسال ضربه بالا است.

شدت مطرح شد را به سطح دیگری در دوره دوم که ویژه چهار گل. نمره ولگردی و قانونی شکنی آغاز کردم و زمانی که Marchessault مخفیگاه آنان یک قدرت-بازی بازی شات گذشته Grubauer. مک کینون در جعبه مجازات برای یک unsportsmanlike تماس پس از ابراز نارضایتی خود را بیش از یک شکر و تخم مرغ تماس بگیرید.

MacKinnon یک نامزد برای لیگ MVP افتخارات همراه با بانوی Byng جایزه atoned برای از دست دادن سرد خود را با بستن بازی با یک چرخش backhanded شات در بازی قدرت.

وگاس شروع به پریدن کرد و در مقابل زمانی که دوباره روی زد در یک شات با ترافیک سنگین در مقابل net. این امر کمتر از دو دقیقه به عنوان Donskoi گره خورده است.

کلرادو یک فرصت طلایی در این دوره برای اولین بار در طول تمدید 5-در 3 بازی قدرت. بهترین فرصت گلزنی شد با Mikko Rantanen اما شوت او را پایین کنده شد از هوا توسط دستکش Lehner.

حساب توییتر برای هر دو طرف شد و قطعا سرگرم کننده پیشرو به بازی. وگاس خدمه فرستاده: “سنگ کاغذ قیچی برای ردیف 1 دانه???”

بهمن طرف پاسخ داد: “شما بچه ها فقط عشق به قمار نمی تو؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید