Tucker Carlson نوبت به AOC Creepshot مرد برای Coronavirus تخصص

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در میان نگرانی از شیوع کروناویروس و بازارهای مالی ایالات متحده هدف قرار دادن یک رکورد رها در پنجشنبه رادیو فردا میزبان Tucker Carlson تبدیل به یک محافظه کار مقاله نویس بهترین و شناخته شده برای گرفتن وحشت زده عکس از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) خود را به عنوان متخصص در بحران در پنج شنبه شب.

آن را شاید باید به عنوان جای شگفتی نیست که کارلسون مهمان واشنگتن آزما نویس ادی Scarry با استفاده از وبگاه اخبار کابل ظاهر به بحث در مورد “کمونیست سرفه” و ادعا می کنند که مردم چین خوردن skunks مسئول ظهور این ویروس.

در لگد زدن خود را فاکس نیوز برنامه کارلسون استدلال آن است که لیبرال ” “نگرش” نسبت به تنوع است که “چپ ما آسیب پذیر به کروناویروس” قبل از استقبال و در Scarry به روشنگری بینندگان در بحران بهداشت و درمان وحشت ناشی از صحت سیاسی.

“شما زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد این طرز فکر” فاکس نیوز میزبان خواسته Scarry. “در اینجا مواجه هستیم که می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر. هزاران نفر کشته شده اند. در عین حال یک بخش خاصی از تحصیلکرده امریکا بیشتر نگران آن است که مردم ممکن است می گویند چیزهای غیر حساس. توضیح این طرز فکر.”

Scarry که هاوکینگ یک کتاب جدید که معتقد به قربانیان تجاوزات جنسی و ترانس مردم ممتاز ترین در جامعه آمریکا در ادامه به ستایش کارلسون برای تک صدایی خود را قبل از گفتن چپ مراقبت “بیشتر در مورد ایدئولوژی” از آنچه اتفاق می افتد با این ویروس.

“به نظر می رسد بسیاری از افراد در امریکا حتی چینی ها نمی خواهند کمونیست سرفه اما همه ما از شنیدن در مورد کسی است که ممتاز و کسی که قربانی” Scarry تأکید کرد. “در این مورد از این قرار بود — قربانیان هستند و هر کس دیگری که در حال گسترش است این بیماری که در آن از آینده, آینده از چین بدیهی است. اما ما ممتاز بنابراین ما فقط قرار است به قبول آن ما فقط قرار بود خوب با چه خبر است.”

کارلسون در ضمن گفته Scarry که “همه چیز” او گفت: “درست است” بیشتر درخواست او اگر او شگفت زده برای دیدن این نگرش از لیبرال ها حتی زمانی که “رو به یک سوال مرگ و زندگی است.” Scarry زمان که فرصت به افسوس دموکرات خواستار آمریکایی ها به “تداوم کلیشه های نژادپرستانه” در میان coronavirus نگرانی.

“ما نگران نژادی پیامدهای سرزنش این بر کسی” جناح راست provocateur اعلام کرد. “من متاسفم. اگر آن را معلوم است که من را خوانده بود این بار در نیویورک تایمز کمتر از این ممکن است از خوردن راسو در چین است. شاید ما باید در نظر بگیرید این ایده که همه حق یا مواد غذایی و یا چیزی یا کسی نباید از آینده چین است.”

روزانه جانور قادر به پیدا کردن هر مرجع در نیویورک تایمز به این بیماری مرتبط بودن مردم چین خوردن skunks. آن را به نظر می رسد که Scarry به احتمال زیاد کردم اطلاعات خود را از یک شخص امتحان نویس قطعه که اشاره سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی جیر ادعا گربه گربه ها در چین در حال skunks. (این بار‘ مگی Haberman توییتی در روز پنج شنبه که بالا متحده سلامت گفت: این بیماری شروع به پریدن کرد از خفاش ها به گربه گربه که در حال خورده شدن توسط چینی در اعیاد.)

Scarry را در ساعات پر بیننده ظاهر به نظر می رسد خود را به علامت عمده بازگشت به محل موردتوجه وتماشای عموم پس از او موجب واکنش و به دست آورده شهرت به عنوان یک “خزش” در Nov. 2018 پس از تویت کردن مخفیانه شات عکس از Ocasio-کورتز. Scarry منتقل شد از سمت خود به عنوان رسانه و خبرنگار به تفسیر توسط آزما. این مقاله ادعا کرد در آن زمان که این حرکت بوده است در آثار قبل از بدنام صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>