دوقلوها حاشیه 2, مربیان در 60s برای سال 2020 به عنوان coronavirus احتیاط: گزارش

دوقلوها مینه سوتا گفت: دو نفره اعضای هیات طبقه بندی شده به عنوان خطر بالا برای coronavirus آنها نیاز به فصل کردن.

این در مینیاپولیس استار تریبیون گزارش روز دوشنبه که مربیان باب مک کلور 68 و لایحه Evers, 66 بودند گفت: آنها نمی توانند با بازیکنان و یا مربیان دیگر وقتی بهار آموزش رزومه در روز چهارشنبه در هدف زمینه است.

دوقلوها بررسی سلامت تاریخ از کارکنان و تصمیم به حاشیه مک کلور و Evers.

مک کلور که تن به تن 19 فصل به فصل در این رشته نامگذاری شد اغل گاو یا حشم مربی در خارج از فصل. Evers بود به عنوان فصل دوم خود را به عنوان یک مربی لیگ. او با بازی در چهار فصل سال (1976-79) در لیگ کوچک است.

آخرین هفته دوقلوها اعلام کرد نامشخص تعدادی از بازیکنان و یکی از اعضای ستاد تست مثبت برای COVID-19.

دوقلوها اعتقاد بر این بود که برای اولین بار تیم برای نگه داشتن همسر مربیان در خارج از زمین. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: هشت نفر از هر 10 نفر در ایالات متحده که از درگذشت این ویروس شده اند 65 ساله و مسن تر.

دوقلوها مدیر Rocco Baldelli است که فقط 38 دارد اما در لیگ برتر مدیران بیش از سن 65. گرد و خاکی بیکر از Houston Astros است 71 و فرشتگان در لس آنجلس’ جو Maddon است 66. هر دو جانباز مدیران در اولین فصل با باشگاه خود را.

علاوه بر این مدیران بیش از 60 شامل کلیولند تری Francona (61) در آتلانتا برنت Snitker (64), بوستون ران Roenicke (63), کلرادو جوانه سیاه (62) و دیترویت ران Gardenhire (62).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *