توییتر محدود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب پس از او سهام های ویروسی در coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

توییتر محدود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب کاربری در رسانه های اجتماعی پلت فرم پس از تعیین رئیس جمهور را به پسر ارشد نقض سیاست های خود در برابر گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خواه سیاسی استراتژیست اندرو Surabian تهمت را سخنگوی اولین بار خبر از تعلیق بخشی از یک صدای جیر جیر صبح روز سه شنبه که ذکر توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی.

“BREAKING: توییتر @ & @جک را به حالت تعلیق @DonaldJTrumpJr برای ارسال یک ویروسی تصویری از پزشکان صحبت کردن در مورد هیدروکسی کلروکین,” او نوشت.

Surabian هم نوشته شده یک تصویر از آنچه به نظر می رسد اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت شده از توییتر اطلاع رسانی او که این شرکت تا به حال “به طور موقت محدود برخی از ویژگی های حساب.”

“ما باید مشخص شد که این حساب را نقض توییتر قوانین” اطلاع اظهار داشت: به طور خاص ادعا تهمت نقض کرده توییتر “سیاست در گسترش گمراه کننده و مضر اطلاعات مربوط به Covid-19.”

در دیگر بیانیه ارائه شده به سیاست Surabian گفت که “توییتر تعلیق همین جونیور برای به اشتراک گذاری ویروسی تصویری از متخصصان پزشکی بحث در مورد دیدگاه های خود را در هیدروکسی کلروکین است بیشتر ثابت می کند که بزرگ فناوری قصد کشتن آزادی بیان آنلاین نیست.”

Surabian استدلال عمل توسط توییتر نشان “مثال دیگری از آنها ارتکاب انتخابات دخالت به سرکوب جمهوری خواه صدای.”

در پاسخ به Surabian پیام توییتر ارتباطات تیم روشن در یک صدای جیر جیر که تهمت حساب “شده است به طور دائم به حالت تعلیق درآمد.”

“هر تصویر توییت نیاز به حذف چرا که آن را نقض قوانین ما (به اشتراک گذاری اطلاعات غلط در COVID-19) و حساب خواهد شد که قابلیت های محدود برای 12 ساعت” توییتر سخنگویان نوشت.

با توجه به توییتر را توضیح آن “طیف وسیعی از اجرای گزینه” شرکت در اقدام علیه کاربران “در سطح حساب اگر ما تعیین می کند که یک فرد را نقض کرده توییتر قوانین در خصوص فاحش و یا بارها نقض آنها حتی پس از دریافت اطلاعیه از ما.”

توییتر سخنگوی نه تایید اینکه آیا تصویر به اشتراک گذاشته آنلاین توسط Surabian شد معتبر و یا مشخص کنید که صدای جیر جیر با تهمت نقض سیاست های شرکت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به جریمه شده است برای یک توییت او نوشته شده دوشنبه شب که شامل تصویری از یک زن ترویج ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک coronavirus درمان و منع استفاده از ماسک صورت.

این زن ادعا می شود یک هوستون پزشک و احاطه شده توسط دیگران در آزمایشگاه کت خارج از آنچه به نظر می رسد دادگاه عالی ایالات متحده. فیلم اظهارات او تا به حال منتشر شده به طور گسترده ای در میان محافظه کاران در رسانه های اجتماعی.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترجمه گزیده ای از سخنرانی در اواخر روز دوشنبه توییتر پرچم این پست و حذف آن از رئیس جمهور خوراک.

رئیس جمهور توییتی بیش از ده بار دوشنبه شب در دفاع از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19 با وجود این واقعیت است که آن را یافت شده است بی اثر در برابر coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>