توییتر جدیدترین برک آوت ستاره ها برشته وبلاگ’ یکنواخت و خسته کننده قرنطینه صفحه اصلی استودیو

کسانی که می توانید انجام دهید; کسانی که نمی توانند, آموزش; و کسانی که نمی تواند انجام دهد یا nitpick.

که تغییر ناپذیر حقیقت از شرایط انسانی است کامل تمرین تحت زردي چشم از خوراک توییتر شناخته شده به عنوان اتاق Rater.

در حال حاضر که coronavirus همه گیر شده است به طور موثر قرار داده شده تلویزیون بی شماری سر صحبت را تحت بازداشت خانگی آنها را وادار به اسکایپ و یا زوم از گوشه و مخفیگاه خود را در حومه manses یا آپارتمان های شهر به منظور حفظ ارتباط در رسانه ها-سیاسی پیچیده خصوصی خود را با سلیقه و مسلما درونی خود روان شده اند گذاشته لخت برهنه و در معرض رأفت از قضاوت.

این از نزدیک و شخصی معامله بین بینندگان و بازدید را می توان unnervingly صمیمی—و به عنوان اتاق بررسی نشان می دهد در این زمینه غالبا بیشتر قابل توجه از نقاط صحبت کردن.

رتبه های مختلف پس زمینه در مقیاس از صفر (ناپاک و غیر طبیعی) 10 (زرق و برق)—با رتبه های منفی ممکن است به خصوص برای شورش مجرم از جمله اتهام “treasonweasel” رودی جولیانی (-11/10) —اتاق Rater خوراک توییتر به تلفظ در همه چیز از “روشن” و “جذاب” دکور از هیلاری کلینتون Chappaqua نیویورک و مستغلات به “زیبایی روشن” در عین حال “stagey با یک ذره بیش از حد نام تجاری” محیط از زرد-spectacled Al Roker زنده عکس, برای قرار زشتی های سبز رنگ بر روی ان کولتر دیوار: “تقریبا به آنچه که شما می خواهم انتظار. استفراغ و یک تلویزیون بزرگ. 0/10.”

در یک ایمیل به The Daily Beast, کولتر retorted: “من به عنوان زیبا به عنوان تارا Reade? شاید شما شنیده ام از او.”

به امروز نشان می دهد Roker در ضمن در پاسخ به 8/10 امتیاز در توییتر: “ممنون…نقطه گرفته شده است. اما خوشحالم که شما مانند عینک.”

موفق gangly نامزد انتخابات ریاست جمهوری Beto o’rourke—که به نظر می رسد مانند او به دام افتاده در یک زیرزمین گنجه است که بیش از حد کم و سقف برای او و احتمالا صف با آزبست—به نظر می رسد نه به زحمت دفاع از خود را پس از اتاق Rater سیلی او را با 0/10 و همراه تفسیر: “اوه خدای عزیز. سازماندهی ماموریت نجات. چشمک زدن دو بار اگر شما می توانید به من گوش.”

پس از راه اندازی تنها سه هفته پیش اتاق ارزیاب در حال حاضر دارای بیش از 123,000 پیروان و به دلایلی که روشن خواهد شد در یک لحظه است و قطعا حزب دموکرات ضد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز در زندگی است.

تاکید بر ایدئولوژی بیش از خالص زیبایی شناسی است بنابراین واضح است که هیلاری کلینتون خودش اخیرا در توییتی قدردانی برای خیریه 9/10 امتیاز (“با تشکر از شما! من نگه داشتن در تلاش برای که بالاترین سخت ترین سقف شیشه ای این گریزان 10/10”) در حالی که باراک اوباما سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس (“خواهد کار بر روی نور پس زمینه”) و کالیفرنیا در کنگره کتی پورتر در میان دیگر پیشرو لیبرالها و اعضای مقاومت را دیده اند مناسب برای پاسخ علنی به اتاق ارزیاب به ارزیابی.

“من همه چیز در مورد پاسخگویی” پورتر در پاسخ به اتاق Rater خشن درجه 2/10 که وحشیانه panned او شسته-از ظاهر در مقابل پژمرده پرده آبی رنگ. (“ما نیاز به نظارت جلسات. توصیه و گسترش دهد.”) “من خود را 2 و تلاش برای 10 دفعه بعد” پورتر ادامه داد. “من عملکرد بازگشت تعادل نور من.”

شگفت انگیزی با نفوذ توییتر خوراک که به عرضه در یکشنبه عید پاک است و رشد انفجاری از آن است که پروژه مشترک دو میانسال مطلقه در ارتباط راه دور—دموکراتیک عمل کلود تیلور 57 سابق کلینتون در کاخ سفید کارمند است که خود منزوی در حومه واشنگتن دی سی و دختر 52 ساله جسی Bahrey که مدیریت یک گلخانه تجاری در طرف مقابل از این قاره در حومه ونکوور, بریتیش کلمبیا.

دو ملاقات در توییتر پس از Bahrey خود توصیف سیاسی جستوجوی رسیده به تیلور شخصی خود حساب کاربری @TrueFactsStated که در آن او را شناسایی خود را به عنوان یک “منطقه واشنگتن تبليغاتي” و لینک به سگ دیوانه PAC او اجرا می شود. ژوئیه گذشته Bahrey بازدید یک پسر عموی در دی سی رو با تیلور و بقیه قضیه را برای تلفن های موبایل romcom با عنوان “بی خوابی در ونکوور.”

تیلور سیاسی کمیته اقدام خود کار روز اجاره فضا بر ضد جمهوری خواه تابلوهای تبلیغاتی در سراسر کشور از جمله چند وافغان “مسکو میچ” در کنتاکی—که در آن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در حال انتخاب مجدد مسابقه—و یکی دیگر فریاد “استیضاح در حال حاضر” در جاده به دریا یک لاگو و به فروش می رساند همه شیوه ای از “تماشا مغلوب ساختن پیشی جستن” متعلقات مانند لیوان قهوه و ماری جوانا چرخ.

در طول همه گیر تیلور تایید شده است در حال حاضر در حال جمع آوری پول برای اهدای ماسک و دستکش و دیگر حفاظت فیزیکی تجهیزات برای بیمارستان ها در نیاز.

Bahrey که چون او در منطقه اقیانوس آرام هم فرض کنترل تغذیه در شب اغلب با تمرکز بر سرگرمی, چهره های غیر سیاسی مشاهیر را دوست دارد به فکر می کنم از خودش به عنوان “خوب کانادا” در مقایسه با تیلور به شدت تیز و برنده توییتر شخصیت او است مسلما کمتر شدید و تحمل بیشتری در اهدای خود ارزیابی از صحبت کردن-سر دکور.

برای مثال این بود که تیلور نیست Bahrey که به تازگی به این 3/10 رتبه به گوئینت پالترو نشسته در صندلی بالا حمایت در مقابل منحرف نور پس زمینه جریان از طریق یک پنجره با آنچه به نظر می رسد مشروب چرخ نشسته به یک طرف: “محدود است. نوار سبد خرید? نور بد. سعی کنید انما.”

یا این 0/10 امتیاز به صورت چند رسانه ای راست جناح بن شاپیرو: “می خواهد granma [sic] مرده است. یک گیاه کوچک.”

تیلور در ضمن پیاده سازی یک سیاست به طور خودکار کسر سه امتیاز از هر نویسنده ای که نمایش در محدوده دوربین بیش از یک کپی از هر یک از او bylined کتاب.

“این است که شخصی” تیلور گفت: روزانه وحش توضیح داد که چرا او جریمه ایسنا رئیس خبرنگار عمده گرت برای برجسته نشان دادن دو نسخه از آقای تهمت سوار وحشی. “این خودکار مجازات است.”

تیلور سخاوتمندانه برداشته پس از کسر گرت وحی حذف اضافی کپی قرار داده و باقی مانده را در یک قفسه کتاب دورتر در پس زمینه—در بعدی تلویزیون ظاهر.

اتاق ارزیاب نیز پرداخت نزدیک توجه به حضور برخی از دوربین-آماده همکاران در Daily Beast, به پاریس-بر اساس اخبار جهان ویرایشگر کریستوفر دیکی مکرر متخصص در MSNBC یک tightfisted 2/10 با ترش اندرز: “اگر دفتر خود را در این زشت سعی کنید اتاق نشیمن. همکاری با ما مردم.”

“من آن را در زمان به قلب” Dickey, گفت:, و اضافه کرد که او برنامه ریزی شده برای نقل مکان خود را در تلویزیون زندگی می کنند عکس از آنچه به نظر می رسید به این نویسنده خود را کاملا مجهز دفتر خانه خود را بیشتر در پاریس به دنبال اتاق نشیمن. “آیا این [Dickey را] strike شما به عنوان وحشتناک?” او اعتراض کردند. “من فکر نمی کنم.”

از سوی دیگر اتاق Rater چیزی جز ستایش برای سیاسی ویرایشگر سام استین تلویزیون کمدي: “نگاه کنید که پله بالا است. عمق. فریم. خوشحالم که ریش موقت بود. 8/10.”

“من فقط در خارج وجود دارد در تلاش برای به 110 درصد” شوخی استین که اشاره کرد که او هرگز sported ریش.

اتاق ارزیاب نیز lampooned مدیریت هرج و مرج محافظه کار هرگز Trumper بیل کریستول دفتر خانه: “این یک بیت از یک ظرف غذا از آمدن به شرایط با آن همه است. اما آن را به نحوی کار می کند. 7/10.”

در صبح روز جمعه پس از اتاق Rater مسخره crazily کاغذ انباشته از بیماری های عفونی متخصص دکتر آندره Kalil که کارگردانی یک مطالعه امیدوار کننده از داروی ضد ویروسی remdesivir (“کامل دانشمند دیوانه نگاه کنید. همین یک چیز را تغییر دهید. چشم پوشی از اتاق خود ارزیاب امتیاز. 3/10”), کریستول در پا به دفاع از Kalil افتخار: “من نوع ، جای تعجب نیست که دکتر Kalil را remdesivir دادگاه ممکن است تولید امیدوار نتایج.”

“بدیهی است که آن چیزی که در حال حاضر” کریستول گفت: روزانه وحش. “و این یک تغییر خوب نیست شما فکر می کنم?, از مردم در تلویزیون رسمی استودیو…وجود دارد چیزی است که مرتب کردن بر اساس از سرگرم کننده در مورد آن” کریستول اضافه شده اما هشدار داد که در دوره به دلیل آن را به افراد از خوراک به طور فزاینده ای به خود آگاه نیستند تظاهر نمی شود و بدانند راه هایی برای بازی سیستم.

“مثل همه این چیزهایی که آنها شروع به بزرگ بودن و سپس آنها را در نهایت از بین برد چرا که پس از آن کسی است که برای تصمیم گیری به عنوان یک برده به آن است. ما در یک لحظه خوب در حال حاضر. چیزی وجود دارد معتبر در مورد آن. اما چگونه است که در گذشته چه کسی می داند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر