دو SPVM ایستگاه به ادغام به عنوان CDN-NDG از دست می دهد ‘ضروری’ خدمات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مونترال پلیس (SPVM) تایید کرد که روز پنجشنبه در ایستگاه 11 در Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل قصبه خواهد شد و ادغام ایستگاه 9 در Côte Saint-Luc بعد از این سال.

یک سخنگوی پلیس آندره Durocher گفت: این ادغام از هر دو ایستگاه های پلیس است که به شدت برای عملیاتی نیست, مالی, اهداف و گفت: هدف این است که به شکل یک بیشتر “جرم بحرانی است.”

او افزود که این حرکت را نمی خواهد منجر به از دست دادن هر افسران.

“با داشتن یک بزرگتر گروه ما قادر به انجام بهتر پروژه های [و] بهتر در خدمت مردم” Durocher گفت.

ادامه مطلب: Côte Saint-Luc شهردار نگرانی بیش از پتانسیل ادغام SPVM ایستگاه های 9 و 11

SPVM مقامات شده اند ملاقات با مقامات منتخب و کارمندان دولت در بیاورد و نیویورک برای چند هفته گذشته را به اطلاع آنها از این طرح که گفت: Durocher خواهد اثر را در زمانی بین پایان تابستان و اوایل پاییز است.

در پنج شنبه, Côte Saint-Luc شهردار Mitchell Brownstein صدا زنگ در مورد این خبر گفته او نگرانی های ادغام می تواند منجر به کاهش در خدمات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“نگرانی ما خواهد بود که بیشتر افسران پلیس خواهد بود گرفته شده از شهر ما برای رفتن به بالاتر مناطق جرم در NDG,” Brownstein گفت.

ادامه مطلب: مونترال پلیس به نظر می رسد به تنوع آن نیروی

Côte-des-Makalu—نوتردام-Dame-de-فضل شهردار سو مونتگمری گفت: او نا امید شده بود به یاد بگیرند که از بسته شدن ایستگاه در قصبه. “پلیس ضروری است خدمات در جامعه ما است. به منظور ایجاد استحکام روابط اجتماعی افسران پلیس باید در حال حاضر و در جامعه ما می دانیم.”

او افزود که ایستگاه 11 بوده است “شکستن موانع و ایجاد اعتماد با ساکنان NDG به خصوص تازه واردان است.”

با توجه به Durocher بخشی از این تصمیم به دلیل “تکامل در نظر جرم [و] در آن ما منابع مورد نیاز هستند.”

نیروی پلیس گفت که بیشتر افسران خواهد بود در جاده ها گشت و کمتر خواهد شد ، از تاریخ دقیق حرکت و یا که در آن یکپارچه ایستگاه واقع خواهد شد در Côte Saint-Luc هنوز تایید نشده است.

مونترال پلیس و آتش نشانی نگاه به تنوع نیروهای خود را

مونترال پلیس و آتش نشانی نگاه به تنوع نیروهای خود را

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>