تایلر Mislawchuk آماده رقابت عملا در مسابقات سه گانه کانادا جهان سری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پس از بازگشت فوری به کانادا از مسابقه در اروپا و المپیک triathlete تایلر Mislawchuk عقب نشینی به زیرزمین خانه خود را به مدت دو هفته اجباری و جداسازی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“چهارده روز از هیچ انسانی تماس با ما,” او می گوید از خانه اش در در اوک بلوف ، “مامان و بابا چپ غذا بر روی پله ها و پرتاب کردن بشقاب ،

“من کمی درونگرا بنابراین من مهم نیست زمان به تنهایی. اما من فکر می کنم آن را متفاوت اگر شما انتخاب می کنید به تنهایی و یا اگر شما مجبور بود به تنهایی. من حدس می زنم آن را مهم تجربه اجتماعی است.”

مانند بسیاری از ما Mislawchuk ruminated بیش از رویدادهای جهان و شخصی برنامه بازی کج رفته است.

“هفته اول یک شوک به سیستم می گوید:” او مربی جاناتان هال. “ما تا به حال بسیاری از مکالمات و صحبت در مورد چگونگی صرف نظر از آموزش برای بازی های المپیک توکیو ما همیشه آموزش هم برای پاریس در سال 2024.

“ما صحبت در مورد چگونه ما می توانیم در خانه نشستن و ناراحت بود در مورد عدم قطعیت و تفاوت و یا ما می توانید بیشتر از آن.”

Mislawchuk است که انتخاب را بیشتر از آن. با تشکر از هوشمند مربی او مسابقه عملا با خود کانادا هم تیمی از همینطور نوه ها از خورشید ،

با توجه به شرایط فعلی مسابقات سه گانه کانادا با همکاری FulGaz سرپوشیده آموزش برنامه است که اجازه می دهد تا دوچرخه سواران سوار شدن به برخی از نمادین ترین دوره ها در جهان از طریق ویدئو با کیفیت بالا تصویربرداری.

“در این طرح بزرگ از چیزهایی که من خوب انجام می دهند می گوید:” Mislawchuk رتبه پنجم در جهان بین المللی مسابقات سه گانه اتحادیه. “من سالم است. خانواده سالم است. کسانی که مهم ترین چیز است.”

المپیک مدعی

برنده المپیک تست رویداد در ماه اوت گذشته در توکیو Mislawchuk در حال برنامه ریزی برای رقابت در مسابقات سه گانه کانادا جهان سری, مارس 28 آوریل 10 — در دوره های مجازی که شامل جاده ساحلی کامل در استرالیا; دریاچه کومو به Bellagio در ایتالیا; Alpe d’huez در فرانسه و رفتن به خورشید جاده غرب در ایالات متحده آمریکا

قهرمان مجازی خواهد بود تاج در اوج اکسل Merckx صعود نزدیک Penticton, B. C.

“به دلیل آب و هوا و کانادایی به خوبی مشروط به این تردمیل و دوچرخه مربیان و انجام آنچه آنها باید انجام دهید.” هال می گوید. “یکی از چیزهایی که در مورد آموزش در داخل خانه است که شما فاقد محیط زیست محرک در اطراف شما. هنگامی که شما دنبال آن هستید در دیوار خود را در زير زمين آن را به سختی می شود پس از یک دوره از زمان.

“این برنامه جدید به ما می دهد و تصویری از آن اجازه می دهد تا ما را به سلامت. شما می توانید ایجاد نژادها. شما می توانید ایجاد حالات.”

سازمان دیده بان | Mislawchuk واکنش نشان می دهد بعد از برنده شدن در المپیک آزمون مسابقات سه گانه رویداد:

تایلر Mislawchuk بلوط بلوف ، می گوید او از “هدف” در پشت او پس از برنده شدن در جهان سری مسابقات سه گانه المپیک تست رویداد در توکیو در روز جمعه. 0:21

از مارس 15 تا 29 مسابقات سه گانه کانادا میزبان پنج مرحله مجازی تور ملی سری با توقف در Shelburne, N. S.; Mont Tremblant, Que.; 1000 جزیره پارک وی در انتاریو; بنف آلتا; و ونکوور استنلی پارک.

زنده آنلاین را پیگیری نتایج در حالی که یک دیجیتال “زرد” نیوجرسی ارائه خواهد شد به رهبر پس از هر مرحله. برندگان نیز به رسمیت شناخته خواهد شد بر اساس جنسیت و گروه سنی است.

“این یک راه بسیار خوبی به اجتماعی در یک جامعه دور دنیا” Mislawchuk می گوید. “من یک رقابتی ، آن یک خروجی برای من است.”

Mislawchuk خوب است به شرط برنده شدن در هر زمان او در کلیپ به پدال. هر سوار آماده سازی برای توکیو بازی های تابستانی بازی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23 Aug. 8, 2021.

آموزش در ‘درد غار”

“من به دنبال در مثبت,” او می گوید. “من 25 عطف 26. من فقط آمدن به قله چهار یا پنج سال در این زمان. من هنوز هم نگاه خودم را به عنوان یک ورزشکار در حال افزایش است. یک سال دیگر نمی خواهد صدمه دیده من است و نخواهد بود و این مورد برای دیگر ورزشکاران بین المللی است.”

در ضمن Mislawchuk راه اندازی یک “درد غار” در زیرزمین خانه خود را که در آن او قابل اجرا بر روی تردمیل وزنه آسانسور و با استفاده از باندهای ورزش به تقلید حرکات شنا. در هفته پیش رو با آب و هوا گرم تا او قصد دارد به آموزش گسترده در حیاط خلوت خود را ،

هیچ یک از این ایده آل است اما آن چه در آن است.

“چه می گذرد برای تایلر یک دست انداز در جاده ها را کوه ما را به دریافت بیش از” هال می گوید. “ما تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید و نه در آنچه که ما نمی توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>