تایسون-جونز جونیور تقلا خراب کردن ماشین طراحی شده برای جذب رسانه های اجتماعی rubberneckers

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این ستون توسط مورگان کمپبل می نویسد که به نظر برای CBC Sports. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CBC نظر بخش لطفا به بخش پرسش و پاسخ.

این گذشته ممکن است یک تصویری ویروسی رفت سابق قهرمان سنگین وزن مایک تایسون در چه شبیه سنگین آموزش در سن 53.

ورزشی امده قدس عضله دوسر اندازه softballs و ریش سفید تایسون اخراج ترکیب با سرعت و دنده تند قدرت. او مربی عینک ضخامت زره بدن اما هنوز پژمرده تحت حمله است. وجود ندارد فوم پد های متراکم به اندازه کافی به شما در حفظ و امن هنگامی که تایسون مشت با آنچه او معروف به نام “نیت بد.”

به بازی گاه به گاه ورزشی فن تایسون که پس از تبدیل 54 نگاه به عنوان شدید به عنوان 20 ساله phenom که موفق به کسب این عنوان سنگین وزن در سال 1986 و احتمالا آماده برای به چالش کشیدن یک زمان قهرمان سنگین وزن مانند آنتونی جاشوا یا تایسون خشم.

اما نزدیک پیروان بوکس به یاد داشته باشید تایسون به اوج خود رسید و در سال 1988 و در مورد به عنوان به احتمال زیاد به ضرب و شتم یوشع بن جانسون است پیشی جستن مسیحی کلمن برای طلای المپیک تابستان آینده. ماندن پاره پاره و فروزان سریع در 54 توسط یک دستاورد آن را ندارد مبارزه در 54 معقول.

اما پیری شانزه نمی unretire به دنبال ایده های خوب. آنها این کار را به تعقیب paydays و توجه و این توهم که یک رژیم غذایی جدید و یا مربی و یا رژیم های تمرین را می توانید پاک سال یا چند دهه در تایسون صورت – کاهش و کمک به آنها را انجام دهد مانند جنگنده آنها استفاده می شود.

روی جونز جونیور می داند.

اواخر هفته گذشته 51 ساله سابق قهرمان و سبک-سنگین وزن افسانه پدید آمده به عنوان تایسون حریف در این رویداد از یک pay-per-view کارت میله میله برای سپتامبر. 12 در شأن بهداشت ورزشی و پارک در حومه لس آنجلس.

سازمان در حال فروش آن را به عنوان یک عقب افتاده درگیری میان سالن از شهرت مبارزان اما هر جلسه که در آن شرکت کنندگان ترکیب سنی بالغ بر 105 نیست یک رویداد ورزشی. این یک منظره. و تایسون-جونز جونیور کمتر از infomercial پیچیده شده در یک مسابقه بوکس نشسته precariously بالای یک جفت بالقوه سلامت فجایع.

اگر رویداد اصلی بین تایسون و جونز می توانم به شما بگویم که این مبارزه کارت مخاطبان را شامل نمی شود, هاردکور, بوکس طرفداران co-ویژگی بین YouTube star, Logan Paul و بازنشسته NBAer Nate Robinson آن را روشن می سازد. تایسون موفق به کسب 50 از 56 حرفه حملات اما تعداد مهم در اینجا این است که خود را 17.9 میلیون ترکیب Instagram و پیروان توییتر.

پل در ضمن 0-1 به عنوان یک حرفه ای خود را تنها مبارزه رسمی یک مسابقه برگشت از نمایشگاه مسابقه کینه در برابر همکار یوتیوب, celeb News ویلیام “KSI” Olatunji. و اگر شما نمی دانید که در آن بچه ها هستند 22.1 میلیون نفر که مشترک به پل کانال یوتیوب انجام دهد.

هدف در اینجا این است که کمتر به تعیین بهترین جنگنده نسبت به برداشت شرکت کنندگان قریب به اتفاق رسانه های اجتماعی موارد زیر.

برای چه ؟

برای pay-per-view, خرید, البته, اما همچنین به قیف تایسون و پل های موجود و طرفداران به Triller یک برنامه جدید تلفن همراه و رسانه های اجتماعی پلت فرم و یک شریک در مبارزه با کارت. این درست نیست که تایسون در حال حاضر دارای یک Triller حساب و نزدیک به 133,000 پیروان. ویدئو-سنگین پلت فرم اجتماعی است تولید 10-بخش مجموعه مستند منجر به مبارزه و همچنین پخش آنلاين کارت به pay-per-view, مشتریان, همه برای کمک به نوبه خود شروع به بعدی Infinite.

به جز Infinite در حال حاضر است Infinite و تقاطع های ورزشی و رسانه های اجتماعی است که با آشغال خرابه ظاهرا بهتر از نسخه های موجود سیستم عامل است.

به یاد داشته باشید عکس? آن را “بعد از” Instagram, بودجه و ترویج شده توسط جاستین بیبر و Floyd Mayweather. در سال های 2013 و 2014 رشد خواهد با استفاده از این برنامه را اعلام کند آینده خود را مبارزه.

هنوز هم به یاد داشته باشید عکس?

دقیقا.

یا آنچه در مورد تسو? آن را “بعد از” توییتر یک وضعیت به روز رسانی های سنگین پلت فرم است که پیچیده پست در تبلیغات و درآمد با کاربران است. استفاده درستی از آن قرار بود به کمک ایالات متحده ورزشکاران بصورت پول در اوردن شهرت خود را بدون شکستن قوانین NCAA.

هنوز هم به یاد داشته باشید تسو? که خوب است. بسیاری از ما نیست.

روی جونز جونیور در بالا دیده می شود در طول یک وزن در قبل از یک مسابقه تلویزیونی حذفی در سال 2015. (غنی شولتز/گتی ایماژ)

اگر تازگی دعوا قابل اعتماد ابزار بازاریابی – به عنوان تنها تکرار یک پل دو دوره با KSI را باعث سیل اشتراک به DAZN ورزشی جریان است که پخش آنها. DAZN reported 8 میلیون مشترک در سراسر جهان که از ماه دسامبر گذشته اما این شرکت ارائه شده اجرا عمیق تر از پل و دو دعوا.

در کانادا DAZN صاحب حقوق به لیگ برتر فوتبال و جریان NFL Sunday Ticket. آن را نیز متعهد شده است بیش از 1.3 میلیارد دلار آمریکا به, بوکس, از جمله 11-جلسه $365 میلیون مقابله با چهار بخش قهرمان Saul “Canelo” آلوارز.

تایسون نیز با استفاده از این کارت برای راه اندازی خود را در افسانه ها تنها در لیگ که امید به مرحله یک سری از حوادث زندگی می کنند خوردگی بازنشسته ورزشکاران در برابر هر یک از دیگر. هر کسی که تا کنون با ارسال یک پیام متنی را تشخیص خرابکاری می آید که با LOL مخفف اما مخاطرات جدی هستند و در هر مسابقه بوکس بین دو نفر در 50s خود را.

ورزش نمی تواند پیشی جستن همه گیر

بوکس در ایالات متحده متوقف COVID-19 – حوادث زندگی می کنند متوقف شد و در ماه مارس پس از آن از سر گرفته شد در ماه ژوئن هنگامی که رتبه های بالا شروع مرحله بندی حوادث در MGM Grand در لاس وگاس. اما ورزش حرفه ای نمی تواند پیشی جستن همه گیر. صبح روز دوشنبه به ما آموخته است که حداقل 14 بازیکنان و کارکنان با میامی مارلینز آزمایش مثبت برای COVID-19 مجبور به انصراف از آن خانه بازکن و لیگ به تقلا برای برنامه های پشتیبان در صورتی که این شیوع بازدید باشگاه های دیگر.

Tyson-جونز جلسه برنامه ریزی شده است برای کالیفرنیا coronavirus کانون که در آن بیش از 8,100 مردم در حال حاضر از درگذشت COVID-19, و که در آن caseload در حال رشد نزدیک به 10 ، 000 نفر روزانه.

و این رویداد نمی تواند فراتر از علم پزشکی است که تایید می کند که میانسال مغزی به ویژه آسیب پذیر به تروما بوکس inflicts.

پزشکان درک این واقعیت است که از طریق مطالعهو جونز می داند که از تجربه. از طریق اوایل 2000s جونز نجس light-heavyweight champ با رعد و برق رفلکس و حتی سریع تر دست نویسنده برجسته-حلقه knockouts به. او cracked ویرژیل هیل دنده با یک دست راست خود را در سال 1998 تقلا. چهار سال بعد او خود را پنهان می کردند دست خود را پشت و سپس ترک خورده گلن کلی در سراسر این معبد با یک عرشه فوقانی کشتی حق پایان دادن به این مبارزه.

اما به عنوان جونز آهسته با سن او قربانی یک رشته از وحشتناک knockouts اخیرا در سال 2015 برابر انگلستان انزو Macarinelli.

پنج سال بعد از آن ما نمی تواند تضمین نماید او را بهتر مجهز به مقاومت در برابر مایک تایسون uppercut اما تایسون آسیب پذیر است ، او بی نظیر در ورزشگاه اما ما دیده نمی شود او را جذب مشت از سال 2005 زمانی که او ترک در مدفوع خود در برابر کوین مک براید.

بیست سال پیش زمانی که تایسون-جونز جونیور مورد بحث قرار گرفت به عنوان یک فانتزی, گرفتن وزن matchup, تقلا می توانست قانع کننده ، اما در سال 2020 آن را یک قمار است که pay-per-view خریداران را به نوبه خود به Triller کاربران که دو جنگنده در 50s خود را می توانید فرار از هشت دور نمایشگاه بدون آسیب های جدی.

تایسون و جونز ممکن است جذب مخاطبان را با نام خود را به تنهایی اما در اینجا چیزی است که وعده داده شده به جز خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>