U. N. رهبر انقلاب رهبران مذهبی را به چالش سخنرانی نفرت

سازمان ملل متحد — سازمان ملل-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواست رهبران مذهبی در روز سه شنبه به چالش “نادرست و مضر پیام” است که در حال سوخت رسانی افزایش قومی و ناسیونالیسم کلاله بیان نفرت و جنگ به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس محافل جهان است.

U. N. رئیس هشدار داد تصویری نشست نقش رهبران مذهبی در پرداختن به چالش های Covid-19 که “افراطیون و گروه های تندرو به دنبال بهره برداری از فرسایش اعتماد رهبری و تغذیه در افراد آسیب پذیری به خدمت خود را به پایان می رسد.”

وی از رهبران مذهبی به ترویج همبستگی مبتنی بر حقوق بشر و کرامت انسانی و همچنین انسجام اجتماعی و احترام متقابل و درک.

رهبران مذهبی می توانید بازی “نقش محوری” در جوامع خود و فراتر از آن “به ارائه راه حل نه تنها نشانی از این بیماری همه گیر اما برای بازیابی بهتر” اشاره به این حادثه تلخ گفت و آنها می تواند به تشویق همه جوامع “به ترویج عدم خشونت و رد بیگانه ستیزی و نژاد پرستی در همه اشکال نارواداری.”

جلسه سازماندهی شده توسط مراکش U. N. سفیر عمر Hilale همچنین خطاب توسط کاتولیک و یهودی و مسلمان و رهبران مذهبی و دیگر U. N. مقامات درگیر در ترویج اینتر-هماهنگی مذهبی.

با استناد به یک “هشدار دهنده افزایش خشونت علیه زنان و دختران” به عنوان همه گیر اسپرد اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر به رهبران مذهبی “را قاطعانه محکوم کردن چنین اعمال و پشتیبانی مشترک اصول مشارکت ، برابری ، احترام و شفقت است.”

او همچنین به نام رهبران برای مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط در مورد Covid-19 با استفاده از شبکه ها و ارتباطات به ترویج سازمان بهداشت جهانی توصیه می شود اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش Covid-19 فیزیکی از جمله فاصله و بهداشت خوب. و او می خواست آنها را به اطمینان حاصل شود که عبادت و مراسم مذهبی و شیوه های تدفین, “مطابق با این اقدامات است.”

میگوئل Moratinos بالا-نماینده ملل متحد برای اتحاد تمدن اشاره کرد که اعمال مذهبی و آداب و رسوم شده است که محدود در طول همه گیر هستند “تحریک بحث در میان جوامع دینی در اطراف مذهبی حقوق.”

“عید پسح عید و ماه رمضان, سه, مقدس, مناسبت, که crisscrossed یکدیگر در مارس مشخص شد متفاوت در این سال در زمینه اجتماعی فاصله,” او گفت:.

کاردینال Miguel Ángel Ayuso Guixot, رئيس جمهور از شورای پاپی برای گفتوگوی ادیان گفت: در این جلسه که “با کل بشریت سکندری ما باید خودمان متحد در مواجهه با این بیماری همه گیر.”

“راه رو به جلو است برای پیدا کردن شجاعت برای باز کردن فضا برای اشکال جدیدی از همبستگی” او گفت:.

او در دعوت مردم از همه ادیان برای پیوستن به پاپ فرانسیس در 14 ماه مه در یک بعد معنوی وحدت و روزه آثار خیریه و نماز برای پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خاخام آرتور اشنایر یک بازمانده هولوکاست و رئیس جمهور از درخواست تجدید نظر از وجدان پایه به نام برای یک لحظه سکوت به دعا برای قربانیان COVID 19 بهبود بیمار و قدردانی برای تمام کسانی که در جلو-خطوط.

اشنایر گفت: ایمان به رهبران “باید در خط مقدم مقابله با نفرت mongerers در میان ما که تاخت و تاز رسانه های اجتماعی به انتشار بیگانه ستیزی ستیزی تعصب در برابر اقلیت ها و تئوری های توطئه بهره برداری از این زمان غم انگیز برای نفرت و بدست آورد.”

“ایمان به عنوان رهبران ما باید شور و شوق محکوم کردن و جلوگیری از قربانی انگشت اشاره و سرزنش دیگران” او گفت:. “ما باید منزوی lepers از تعصب التیام بخش و تقویت آن دسته از نیروهای متعهد به اتحاد یک تقسیم انسان خانواده از طریق پذیرش و احترام متقابل و همزیستی مسالمت آمیز.”

“وحدت و تنوع, این چیزی است که جهان همه چیز در مورد گفت:” اشنایر ارشد خاخام در نیویورک پارک شرق کنیسه.

با یادآوری طرح مارشال که کمک به بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم او خواست تمام بخش های جامعه به گرد هم می آیند یک ایجاد “یک قرن 21 recovery برنامه ای برای تعمیر و بهبود ما زخمی جهان است.”

احمد Abaddi دبیر کل مراکش با نفوذ اسلامی سازمان محمدی لیگ از دانشمندان گفت: یک مسئولیت بزرگ می افتد بر دوش رهبران مذهبی “برای مقابله با بحران ها و چالش ها” از جمله Covid-19 همه گیر و ترویج وحدت و برادری مشترک همه ادیان است.

Abbadi متخصص در مبارزه با تروریسم گفت: “`این radicalists و از افراط گرایان” تظاهر به صحبت می کنند به نام دین و سپس آنها اعلام نیازهای نارضایتی و استدلال با اشاره به آموزه های دینی.

“ما نیاز به کسانی که ادعا و … برای پاسخ به انتظارات توده ها چگونه زندگی می کنند مذهبی در قرن 21” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر