U C گزارش به بررسی مهم ارتباط بین امنیت غذایی کارگران خارجی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک گزارش جدید از دانشگاه کلگری است درخشان نور را در چگونه COVID-19 مربوط به مرز محدودیت را به حال تاثیر در کانادا کشاورزی به طور قابل توجهی مانع استفاده از کارگران موقت خارجی (TFWs) در کانادا مواد غذایی-سیستم تولید.

برخبورن سبزیجات واقع در خارج از Lethbridge به طور معمول در مورد استخدام هشت کارگران موقت خارجی در هر سال برای کمک به برداشت محصول تولید کند.

“ما با تکیه بر این مردم” برخبورن صاحب Paul De Jonge گفت. “آنها بسیار استفاده می شود به این دستی در کار آنها راحت هستید کار در اینجا آنها می خواهند به بازگشت هر سال است.”

ادامه مطلب: آلبرتا مواد غذایی زنجیره تامین قوی باقی می ماند بدون نیاز به وحشت خرید: مقامات

De Jonge می گوید آنها معمولا تلو تلو خوردن the arrivals از TFWs اما نمی تواند در این فصل با توجه به COVID-19 محدودیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این سال ما در زمان هشت در یک بار آنجا که ما نگران آن دشوار خواهد بود –و آن را دشوار است” De Jonge اعتراف کرد. “سپس زمانی که آنها آمده بودند اجازه کار به مدت دو هفته است که سخت بود برای ما.”

U C گزارش به بررسی چگونه COVID-19 محدودیت نشان می دهد آسیب پذیری از مواد غذایی زنجیره تامین به خصوص وقتی که می آید به کارگران موقت خارجی که در آن بسیاری از آلبرتا مزارع و گیاهان پردازش تبدیل شده اند و متکی به خود.

“آنها اجازه می دهد تولید کنندگان به تولید بیشتر” نویسنده رابرت Falconer توضیح داد. “به خصوص اگر شما به یاد داشته باشید قبلا در این بیماری همه گیر آن را بسیار دشوار است برای گرفتن برخی از کالاها در فروشگاه های مواد غذایی. بدون کارگران خارجی شما ممکن است دیدن قفسه فروشگاه مواد غذایی هستند که کمی بیشتر سر بیشتر متکی به واردات در قیمت های بالاتر است.”

Falconer همچنین استدلال کرد که اگر چه بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر از کار جایگزین TFWs با کانادا کارگران ممکن است عملی یا ارائه هر گونه مواد غذایی بیشتر امنیتی است.

“آنچه که آنها امیدوار به انجام بازگشت به شغل قدیمی خود را به عنوان به زودی به عنوان اقتصاد بازگشایی,” Falconer گفت: “و برای کشاورزان آنها نیاز به کسی که وجود دارد خواهد بود برای کل فصل را تجربه کرده است. و به همین دلیل آن را به آسانی از یک سوئیچ به ” اجازه دهید فقط استخدام بیشتر کانادایی ها.'”

ادامه مطلب: آلبرتا کشاورزان نیروبخش برای بدترین برداشت در 18 سال: ‘آسیب انجام می شود’

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

De Jonge به این تجربه دست اول.

“به محض این که وجود دارد این است که یک شغل برای یک جوشکار سپس آنها احتمالا ترجیح می دهند برای رفتن به اصلی خود را کار” De Jonge توضیح داد.

“این برای ما بسیار دشوار است زیرا این گیاهان متوقف نمی در حال رشد است. آنها نیاز به توان برداشت روزانه. و بنابراین اگر ما یک مقدار زیادی از حجم معاملات است که بسیار دشوار است برای مدیریت.”

این گزارش برای اولین بار از دو بررسی نقش TFWs خطرات آنها و چگونه سیاست گذاران می تواند مقابله با این خطرات و امن کانادا عرضه مواد غذایی و زنجیره ای.

دوم در انتظار گزارش منتشر می شود در هفته های آینده.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>