U S دانش آموزان تماس در استان به آدرس شهریه را افزایش می دهد, را, متوسطه مقرون به صرفه تر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دانش آموزان در دانشگاه ساسکاچوان بسیج پنج شنبه موسوم به دولت استانی در نظر گرفتن دانشجویان دانشگاه نیاز دارد — از جمله شهریه را افزایش می دهد — به عنوان استان آماده بودجه بعدی.

“این پول گرفتن نهاد نمی لعنت, درباره ما” نایجل Hakeem دانشجویی در این دانشگاه گفت: جمعیت است.

“من 35.000 دلار از بدهی وام دانشجویی و شما می دانید چه ؟ پس از من به پایان رسید در این دانشگاه, من در حال رفتن به مجبور به پرداخت آن است.”

دانشگاه ساسکاچوان اتحادیه دانشجویان (USSU) پیشگام این تجمع است. این شش امتیاز را می خواهد دولت ساسکاچوان را در نظر بگیرید.

قابل توجه ترین است waiving کمک درسی برای دانش آموزان ترک فاستر مراقبت — که بسیاری از آنها بومی و خراش دادن بهره در وام های دانشجویی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دیگر می پرسد:

  • معقول و قابل پیش بینی شهریه سیاست است که می تواند کمک به محدود کردن شهریه را افزایش می دهد بیش از یک دوره چهار ساله;
  • را افزایش می دهد به محدودیت های نهادی بودجه;
  • یارانه برای باز کردن منابع آموزشی که به دانشجویان کمک می کند چیزهایی مانند مواد غذایی و اجاره; و
  • فراهم آوردن کمک های مالی برای دانشجویان بین المللی.

“آن را به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان قادر به انجام کارها و فرصت [پس از آنها فارغ التحصیل] مانند خرید خانه و … و باید فرصت هایی برای کودکان” گفت: USSU ریگان رئیس جمهور Ratt-Misponas.

The crowd during Thursday’s rally.
جمعیت طی روز پنج شنبه در این تجمع است. Gabriela Panza-Beltrandi/اخبار جهانی

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که دانش آموزان از ساسکاچوان در حال اضافه کردن به برنامه ریزی برای رشد است که این استان تعیین کرده است به اطمینان حاصل شود که Saskatchewan در ادامه به حسادت از کشور است.”

این تجمع می آید بر روی پاشنه از پیشنهاد دانشگاه برای جذب دانشجوی کارشناسی ارشد شهریه. اگر تایید شده در مارس 23, گراد دانشجویان شهریه را تا حداقل 50 درصد در پنج سال.

ادامه مطلب: تحصیلات تکمیلی در ساسکاتون به زودی می تواند گران تر می شود: “این بسیار تکان دهنده’

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این USSU گفت: این نگرانی دانشجویان مقطع کارشناسی می تواند چیزی مشابه اتفاق می افتد به آنها. برخی از دانش آموزان بگویید جهانی, اخبار آنها در حال حاضر در حال مبارزه.

“شخصا من تا به حال بسیاری از ناامنی غذایی, من تا به حال به در واقع صرفه جویی به صورت رایگان مواد غذایی در حوادث به طوری که من می توانید فقط با پرداخت اجاره و مجبور به خوردن لوبیا و برنج هر روز” گفت: Gabriela Heyer یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه.

ساسکاچوان دانشگاه رو به کاهش بودجه در استان 2017-18 بودجه و دانشگاه رجینا و دانشگاه ساسکاچوان دیدم صفر درصد افزایش زیر دو سال.

ادامه مطلب: هیچ بودجه افزایش بودجه استانی برای دانشگاه Saskatchewan

“این دولت را نگه می دارد در کاهش هزینه برای این دانشگاه و دانشگاه را نگه می دارد در بالا بردن ما نرخ شهریه اما اگر از من بپرسید [برتر] اسکات Moe: ‘چرا من پرداخت بسیار’? پاسخ این خواهد بود “برو به دانشگاه خود را و کشف کردن که چرا’,” گفت: Hakeem.

“[U S را] فقط بگو خوب ما تا به حال به آن را انجام دهد چرا که دولت تنها با کاهش هزینه های ما’. عقب و جلو سرزنش هر یک از دیگر در حالی که آن را در واقع ما دانش آموزان که پیچ بیش از.”

در یک ایمیل به بیانیه جهانی, اخبار U S شهردار و معاون علمی تونی Vannelli گفت: دانشگاه آگاه است USSU نگرانی.

“[شهریه] بر اساس این نرم افزار از دانشگاه مدیره-تصویب اصول مقایسه دسترسی و قیمت را قادر می سازد با کیفیت قابل پیش بینی و شفافیت از طریق مشاوره,” او نوشت.

“نرخ شهریه ها با توجه به این اصول و نه در ارتباط با بودجه استانی.”

گروه های دانشجویی در دیدار با استان, وزیر آموزش و پرورش پیشرفته بعد از ظهر پنجشنبه برای بحث در مورد آنچه آنها می خواهند.

یک درخواست از اتحادیه به نمایندگی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در گردش است و خواستار این دانشگاه به معکوس تصمیم خود برای افزایش شهریه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>