ایالات متحده coronavirus موارد عبور 3 میلیون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ایالات متحده پیشی گرفته است 3 میلیون تایید coronavirus موارد با عفونت افزایش در حداقل 40 متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای بازگشایی مدارس در پاییز.

آن را در زمان کمتر از یک ماه به صورت ملی مورد تعداد افزایش یابد به آن سطح از 2 میلیون نفر در ژوئن 11. با موارد و بستری شدن در بیمارستان خونتان در ایالت از جمله آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس برخی از مقامات بهداشت عمومی را پیش بینی کرد سرعت بیشتر می تواند در تشدید و شاید رسیدن به 100,000 موارد جدید یک روز اگر این ویروس را کنترل نیست.

تعداد شکست 3 میلیون در صبح روز چهارشنبه بر اساس یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. برزیل در حال دومین caseload بیش از 1.6 میلیون نفر است. ایالات متحده نیز منجر جهان در Covid-19 مرگ و میر با بیش از 131,000.

گریم نقطه عطف پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی ارائه شده در ایالات متحده اطلاع از خروج به سازمان بهداشت جهانی بیش از گروه را از دست داده و همه گیر و با برخی از اعضای دولت او اصرار جدید بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از بیماری است.

کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx این هفته نسبت به افزایش موارد به دولت و دولت های محلی آرامش بخش مستند سفارشات بیش از حد به سرعت و به افراد با پوشیدن پوشش صورت یا اجتماعی فاصله. Birx پیشنهاد نیاز به “اجباری ماسک” در مناطقی که شاهد افزایش موارد گفت: “ما باید از این کنترل برای تغییر این دوره از این ویروس امروز و آن را در عمل فرد.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حد زیادی به عنوان افزایش در موارد و یا نیاز به ماسک در حالی که تاکید بر کاهش میزان مرگ و میر. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به قطع بودجه فدرال به مدارس که نمی بازگشایی به عنوان او همچنین محکوم بازگشایی دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان بیش از حد سنگین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>