ایالات متحده coronavirus موارد عبور 5 میلیون

ایالات متحده coronavirus مورد شمارش صدر 5 میلیون در روز یکشنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره باقی می ماند در بن بست بیش از آخرین اضطراری و امداد رسانی بسته.

این کشور شاهد چشمگیر افزایش عفونت در تابستان امسال و رسیدن به نقطه عطف جدید بیش از دو هفته پس از ملی مورد تعداد آمار 4 میلیون دلار در جولای 23, با توجه به یک ردیاب حفظ جان هاپکینز.

برخی از مقامات بهداشتی فدرال را نسبت به افزایش متحده نورد اجتماعی خود فاصله اقدامات و مستندات بیش از حد به زودی حتی اگر برخی که به دنبال دستورالعمل CDC نیز گزارش قابل توجهی پرتاب ریباند.

برزیل و هند که در دوم و سوم بالاترین caseloads همراه را فقط بیش از 5 میلیون نفر.

ایالات متحده همچنان به رهبری جهان با بیش از 162,000 مرگ و میر. سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb پیش بینی شده در CBS در روز یکشنبه بین 300,000 200,000 و مرگ و میر تا پایان سال و یک موج جدید از مورد هدف قرار دادن مناطق روستایی کشور است.

5 میلیون نفر در ایالات متحده مورد نقطه عطف می آید که مذاکرات در یک بسته نجات سقوط بیش از آخر هفته با کاخ سفید و دموکرات ها هنوز تریلیون دلار از هم جدا کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه یک فرمان اجرایی را امضا که او گفت: آیا منظور کمک به آمریکایی ها تلاش از اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

افزایش مورد شمارش نیز به عنوان برگ برنده دولت همچنان به فشار مدارس برای بازگشایی در پاییز. یک دبیرستان در گرجستان که جلب توجه ملی برای بازگشایی در روز دوشنبه با بسته بندی راهرو دیدم و نیمی از دانش آموزان و سه معلمان تست مثبت برای coronavirus The Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

گوتلیب حمایت مدرسه reopenings اما خواست احتیاط گفت: “ما باید به درجه ای از تواضع و فروتنی. کودکان ایمنی نیست به این ویروس است. ما شاهد نتایج بد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید