ایالات متحده Coronavirus موارد بالا 400 قرار دادن هزاران نفر در قرنطینه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

طولانی رسیدن به جدید کروناویروس در آمریکا دیده می شود می تواند روز شنبه در تعداد فزاینده ای از مردم در حال حرکت به قرنطینه—از محله های کشیش نشین که دست تکان داد با یک کشیش به هزاران نفر در یک کشتی کروز به دستیاران ارشد از بالا, New York رسمی.

با هر موردی که تشخیص داده می شود—و در حال حاضر وجود دارد بیش از 400—مقامات توصیه هر کسی که آمد در تماس نزدیک با آن شخص در حالی که آنها عفونی منزوی کردن خود برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

با وجود آن اقدامات مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری روز دوشنبه گفت که در ماه مارس از ویروس در سراسر کشور اجتناب ناپذیر است و شیوع این بیماری است که در حال حاضر نفوذ 34 متحده و واشنگتن نمی خواهد پایان این سال است.

“به عنوان مسیر شیوع همچنان بسیاری از مردم در ایالات متحده در برخی از زمان و یا در این سال و یا بعدی را به معرض این ویروس و یک فرصت خوب وجود دارد, بسیاری از را تبدیل به بیمار” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک تلفنی.

شماره خرس که از. همانطور که از صبح روز دوشنبه CDC شناسایی شده بود و 164 مورد در آمریکا اندکی پس از ظهر, شمارش شد به روز رسانی به 423 با 19 مرگ و میر.

واشنگتن و کالیفرنیا قبلا بسیاری از موارد اما نیویورک تعداد 142 روز دوشنبه 35% تک-بعد پرش.

تازه تشخیص داده شده عبارتند از: ریک پنبه مدیر بندر اقتدار بی-آژانس دولتی است که کنترل این فرودگاه و سفر دیگر مراکز. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که پنبه و برخی از اعضای ارشد تیم خواهد شد در حال حاضر تحت قرنطینه.

(کومو نیز گفت: دولت به ایجاد نام تجاری خود را از ضد عفونی کننده دست; زندانیان زندان خواهد ساخت 100,000 گالن در هر هفته از این گل معطر محصول و از آن خواهد شد ارائه شده به مدارس و ادارات دولتی به عنوان پرچین در برابر قیمت-درآوردن.)

در واشنگتن دی سی هر کسی که با حضور در کلیسای مسیح جورج تاون در فوریه. 24 یا بین Feb. 28 مارس 3—صدها تن از مردم خواسته شده است به خود قرنطینه به دلیل یک پیشوا وجود دارد تشخیص داده شد با کوروناویروس.

در سواحل کالیفرنیا کارگران در haz-تشک مناسب برای رفتن درب به درب در گرند شاهزاده خانم کروز کشتی برای آماده سازی مسافران برای پیاده یک بار این کشتی اسکله در اوکلند. این 2,400 روی ارسال خواهد شد به تاسیسات نظامی برای quarantining یا به امکانات پزشکی اگر آنها در حال حاضر بیمار است.

از قرنطينه به معنای آهسته گسترش COVID-19 دادن دولت و بهداشت و درمان صنعت زمان بیشتری برای کنار آمدن. اما همه این است که مصرف آنها را به طور جدی.

یک زن مثبت آزمون در میسوری منجر به کل مدرسه بودن توقیف و پس از او پدر و دختر را شکست داوطلبانه قرنطینه توصیه ها و رفت و به یک پدر و دختر رقص. مقامات گفتند آنها را در نظر گرفتن اقدام قانونی اگر آنها دوباره آن را انجام دهد.

مدارس دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس یا فقط برای آرام jangled اعصاب. دانشگاه کلمبیا لغو کلاس ها به مدت دو روز به دلیل یک نفر در پردیس در معرض شده بود; دانشگاه پرینستون گفت: تمام سخنرانی ها و سمینارهای برگزار خواهد شد از طریق تلفنی به کاهش جمعیت; دانشگاه رایس اوراق تمام کلاس های حضوری برای یک هفته با وجود هیچ گزارش از قرار گرفتن در معرض.

در سطح جهان بیش از 110.000 نفر آلوده شده اند با این اشکال که سرچشمه در ووهان چین و خرید اینترنتی همچنان چشمگیر است.

در ایتالیا شورش را در ده ها تن از زندان و زندانیان پس از ملاقات با حقوق محدود شد به دلایل بهداشتی. شش زندانی کشته شدند و دیگران فرار نگهبانان بودند به گروگان گرفته و آتش سوزی شد.

المپیک سازمان اعلام کرد که روز پنجشنبه مشعل-نورپردازی مراسم برگزار خواهد شد بدون تماشاگر برای اولین بار در دهه. عربستان سعودي در ضمن محرومیت پروازها از کشورهای بیشتری اضافه آلمان فرانسه و عمان به ایتالیا, لبنان, مصر, عراق, امارات متحده عربی, بحرین و کویت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>