ایالات متحده coronavirus در صدر تلفات 100,000 به عنوان برگ برنده هل به بازگشایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر رسید گذشته 100,000 شنبه, حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان اصرار متحده در سراسر کشور برای بازگشایی شده است.

ایالات متحده منجر جهان در گزارش تایید coronavirus موارد با بیش از 1.6 میلیون آمریکایی موارد از ژانویه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

یک روز قبل از آمریکا رسیده 100,000-مرگ علامت مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر سرزنش چین برای متوقف کردن ویروس قبل از آن در سراسر جهان گسترش و تبلیغ تصمیم خود را در ماه ژانویه به محدود کردن سفر از چین به آمریکا

“برای همه, سیاسی, هک, وجود دارد, اگر من تا به حال انجام کار خوب و اوایل ما را از دست داده اند 1 1/2 تا 2 میلیون نفر به عنوان مخالف به 100,000 plus که به نظر می رسد خواهد بود که تعداد” او توییتی در روز سه شنبه.

اما مدل هایی که پیشنهاد میلیون ها نفر از آمریکایی ها می میرند از coronavirus فرض بر این است که مقامات رسمی و نمی خواهد هر گام برای کاهش پاتوژن را گسترش با توجه به جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی که رهبری تلاش های جهانی در واکنش به این فاجعه در دولت اوباما.

“او گفت: اساسا ما انجام داده ایم کمتر ضعیف تر از انفعال کامل است که بسیار underwhelming بار به مجموعه” Konyndyk گفت سیاسی. در حالی که آن را دشوار است به قطعی تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی تا به حال در ایالات متحده شیوع دولت چندانی به استفاده از هر زمان اضافی به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات حفاظت شخصی و یا تست لوازم او اضافه شده است.

شیوع مدل مورد علاقه مقامات کاخ سفید پروژه های این ویروس باعث خواهد شد در حدود 32,000 اضافی و مرگ و میر در Aug. 4. که قرار دادن این کشور به طور کلی تلفات در کمتر 132,000 با توجه به به روز رسانی منتشر شد چهارشنبه توسط محققان در دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

دموکرات ها باید لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر و گفت: عدم فدرال برنامه ریزی برای سازماندهی تست و تهیه لوازم مورد نیاز در سمت چپ متحده به مبارزه با یکدیگر برای منابع کمیاب در بازار خصوصی.

دولت تحویل گزارش به کنگره بیش از آخر هفته ترسیم ملی خود coronavirus تست استراتژی که نشان می دهد که انجام 300,000 آزمون در هر روز و دستیابی به یک رای مثبت زیر 10 درصد کافی است. اما دموکرات ها و بهداشت عمومی محققان بلافاصله panned تعداد کسانی که به عنوان ناکافی است.

نویسندگان تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط دانشگاه هاروارد ادموند J. Safra مرکز اخلاق گفت: دولت گزارش تحریف شده و کار خود را. این HHS طرح “انتخابی تنظیم پیش فرض” و “ارائه نمی دهد خلاصه ای دقیق از مدل سازی حمایت از توصیه های ما” محققان E. گلن Weyl و Divya Siddarth و Safra مدیر مرکز دانیل آلن گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

آنها استدلال می کنند که ایالات متحده نیاز به انجام 1 تا 1.5 میلیون آزمون در روز است. “ما شده اند برای استدلال و مدل سازی یک استراتژی سرکوب که تعداد ما منعکس” آلن Weyl و Siddarth در بیانیه ای گفت. “دولت به نظر می رسد که در آغوش یک استراتژی کاهش. ما همچنان به تشویق دولت به هدف بالا است. کاهش باید باشد اما یک سنگ پله به سرکوب کنند.”

اسکات Gottlieb تهمت سابق FDA کمیسر هشدار داد بیش از آخر هفته که coronavirus هنوز موجود اشاره کرد که تعداد افراد بستری شده در سراسر کشور در هر روز شروع به افزایش و پس از دو هفته کاهش است.

“برخی از سربازان ارتش در مورد انتظار بود که ما دوباره باز اما افزایش نگرانی های” گوتلیب توییتی یکشنبه. “خطر این است که ما همین حالا بهتر است شامل گسترش دریافت slow burn و بزرگتر re-احتراق در سقوط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>