مقامات فدرال اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی خواهد شد و محدود کردن ورود به ایالات متحده در سال 2019 رمان coronavirus که به کشته شدن دست کم 200 نفر و آلوده نزدیک به 10 ، 000 بیشتر در سراسر جهان.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به خبرنگاران گفت: روز جمعه که رئیس جمهور تهمت خواهد امضای یک بیانیه به طور موقت تعلیق ورود به اتباع خارجی تلقی می برخواهد داشت خطر انتقال.

آذر همچنین گفت: هر شهروند آمریکا که به چین سفر کرده است هوبئی استان در گذشته 14 روز قبل از ورود به خانه خواهد بود معرض دو هفته از اجباری قرنطینه. و شهروندان که سفر به دیگر مناطق در چین را تحت یک “فعال ورود سلامت صفحه نمایش” و 14 روز تحت نظارت خود شده است.

“خطر ابتلا به عفونت برای آمریکایی ها باقی می ماند,” آذر گفت:, و اضافه کرد که این مراحل شدند “اندازه گیری” واکنش های است که کمک خواهد کرد که مقامات مقابله با “گمنام” در اطراف ویروس.

زودتر جمعه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: آنها با قرار دادن 195 افرادی که به تازگی از چین تحت قرنطینه به مدت دو هفته و دوبله آن را “بی سابقه” گام بود که در حال حاضر ضروری است.

“ما در حال آماده سازی به عنوان این است که بعد از همه گیر اما امیدوار این نیست و نمی خواهد در این مورد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در تماس با خبرنگاران. “ما نه به خاطر زیاده به زیر واکنش می دهد.”

این حرکت پس از آمد یکی از کسانی که به تازگی-بازگشت مسافران گزارش اقدام به ترک پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا پس از ورود از ووهان چین. CDC کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر در فرد است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 9,800 موارد coronavirus در چین در حالی که تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده ثابت باقی مانده است و در شش. تنها یک شوهر یک زن که به تازگی از سفر خارج از کشور شده بود گسترش در کشور CDC گفت: قبلا. هیچ کس تا به حال کشته شده اند به عنوان یک نتیجه از عفونت در ایالات متحده توسط CDC آخرین شمارش.

اما r. schultze ، با اشاره به های اخیر تعداد موارد در چین که او گفت: به نمایندگی از 26 درصد افزایش بیش از پنج شماره به عنوان یک علت برای رشد هوشیاری. او همچنین با اشاره به افزایش تعداد گزارش ها از فرد به فرد گسترش از جمله شواهد رو به رشد است که 2019 رمان coronavirus را می توان توسط افرادی که هنوز در حال تجربه علائم. The New England Journal of Medicine, روز پنج شنبه منتشر شد مطالعه توصیف یک مورد در آلمان است که به نظر می رسد برای نشان دادن گسترش ویروس از یک فرد که به چین سفر کرده به چندین نفر دیگر.

“این سناریو فعلی است دلیلی برای نگرانی” r. schultze ، گفت:.

وقتی پرسیده شد که اگر coronavirus شد خطرناک تر از آنفولانزا r. schultze ، گفت: به نظر می رسد “قابل توجه مرگ و میر مرتبط با این بیماری” بر اساس موارد از چین در آینده. اما او هنوز هم نمی توصیه ماسک صورت برای عموم مردم و از مردم خواست آرامش خود را حفظ.

“لطفا اجازه ندهید ترس راهنمای اقدامات خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که نباید فرض کنیم آسیایی آمریکایی به این ویروس در راستای افزایش بیگانه ستیزی در برابر مردم چینی تبار در سراسر جهان است. “وجود دارد حدود 4 میلیون چینی-آمریکایی در این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de