دیپلمات های ایالات متحده با احتیاط از جدید watchdog برنامه برای پروب به Pompeo

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مقامات وزارت امور خارجه به طور فزاینده ای مضطرب با بازرس کل ترس او تضاد منافع است که می تواند منجر به از خط خارج شدن تحقیقات در حال انجام — از جمله آنهایی که به وزیر امور خارجه مایک Pompeo — در حالی که به خطر انداختن همکاری داشته است.

نگرانی در مورد استفان Akard به اشتراک گذاشته شده توسط دموکرات ها در کنگره گسترش بیشتر است. برخی از وزارت امور خارجه کارکنان ترس Akard سعی خواهد کرد برای لغو و یا در غیر این صورت تضعیف گذشته تحقیقات انجام شده توسط او سرنگون سلف استیو Linick. یک محافظه کار به سایت ادعایی در این هفته که Linick بود “weaponized” نقش خود سوال حداقل یکی از اخراج بازرس کل به پایان رسید پروب.

برخی دیگر نگران هستند که حضور Akard که همچنین دارای روابط معاون رئیس جمهور مایک پنس را بترساند کردن کارمندانی که مایل به گزارش زباله های تقلب و سوء استفاده. و وجود دارد برخی از نشانه هایی که Akard روبرو خواهد شد فشار را مطابق با آنچه Pompeo و دستیاران می خواهید به جای خدمت به عنوان یک به طور سنتی مستقل ناظر است. وزیر برای یک اتحاد ضمنی در گفتههای اخیر است که او می خواهد یک تابع بازرس کل.

در نامه اخیر به Akard چندین بالا دموکرات ها در خانه از او خواست به استعفا به عنوان بازرس کل این استدلال که خود را در تضاد منافع می تواند “منع” او را از “داشتن استقلال لازم را به رفتار عادلانه و دقیق نظارت وزارت و وزیر.” آنها همچنین bemoaned Linick شلیک یکی از چندین حرکت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرنگونی و یا حاشیه های مختلف بازرسان به طور کلی.

“این حمله به تمامیت و استقلال از بازرسان به طور کلی به نظر می رسد عمدی تلاش برای تضعیف توانایی خود را به معرض فساد و محافظت از مالیات دهندگان دلار از زباله های تقلب و سوء استفاده” نوشت: قانونگذاران در میان آنها تشکر. الیوت انگل (n. y.) که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس و نماینده کنگره کارولین Maloney (n. y.) که منجر به خانه کمیته نظارت و اصلاحات است.

روز جمعه انگل Maloney و بهداشت ، باب منندز (D-N. J.) اعلام کردند که با گسترش یک کاوشگر به Linick شلیک درخواست شهادت از چندین دستیاران به Pompeo. در میان کسانی که به احتمال زیاد احضار توسط برایان Bulatao این وزارتخانه دولت برای مدیریت که در دفاع از Linick ایران.

در داخل وزارت خارجه – حتی در درون بازرس کل دفتر – نگرانی بیش از Akard تنها رشد پس او نشان داد تا در نقش جدید خود چند روز پس از Linick ممکن است 15 شلیک.

یکی از دلایل عمده برای نگرانی: Akard است که هنوز هم نگه داشتن موقعیت خود را به عنوان رئیس دفتر خارجی, ماموریت یک واحد که مسئولیت از جمله برخورد با فعالیت های سفارتخانه های خارجی مستقر در ایالات متحده است. که بدان معنی است که در نظریه او باید recuse خود را از هر بازرس کل رسیدگی به آن دفتر.

اما مقامات وزارت امور خارجه اشاره دارد که از یک موضوع بزرگتر.

به عنوان رئیس دفتر خارجی ماموریت Akard گزارش به Bulatao. به عنوان معاون امور خارجه در امور مدیریت Bulatao نیز نظارت چند تن دیگر بخش عمده در وزارت امور خارجه از جمله وزیر امنیت داخلی و اداره امور کنسولی.

اگر هر یک از این واحدهای دیگر می افتد تحت بررسی توسط بازرس کل دفتر برخی از مقامات وزارت امور خارجه استدلال می کنند Akard نمی تواند منطقی انتظار می رود برای بازی در نقش پروب چون او همچنین گزارش به Bulatao. Bulatao است دیرین شخصی و کسب و کار سابق شریک Pompeo است.

Akard قبلا تحت پنس زمانی که معاون رئیس جمهور بود فرماندار ایندیانا از جمله مشاوره او در امور خارجه اضافه کردن به ترس توسط کارمند وزارت امور خارجه و دموکرات که او سعی خواهد کرد به عقب نشینی تحقیقات که رنگ برگ برنده دولت در نور بد.

وقتی پرسیده شد که در مورد این پتانسیل و تضاد منافع Akard ارائه کرده است یک “سر خاراندن” را یک فرد آشنا با این وضعیت سیاسی گفت. Akard گفته است که در Bulatao است نه ناظر اما واقعی خود را رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن دلیل آن است که رئیس جمهور که از لحاظ فنی نامزد دریافت جایزه او را به عنوان رئیس OFM.

Akard نیست به طور مستقیم پاسخ به پرسش های سیاسی در این توضیح و یا جنبه های دیگر از شغل خود را. اما بیش از دو هفته گذشته او با ارسال سیگنال های مختلط به بازرس کل کارکنان در حالی که همچنین چیزی از آموزش و پرورش در آنچه در آن به معنی مستقل ناظر است.

شورای بازرسان به طور کلی در صداقت و بهره وری, گروه مختصات که در میان ناظران آژانس است اعزام کارکنان به کمک Akard درک نقش جدید خود و مسئولیت ها با توجه به فرد آشنا با این وضعیت. Akard هنوز آغاز نشده پرسیدن سوال اساسی در مورد در حال انجام پروب یا گرفته شده در هر مرحله.

کارکنان جدید خود او را خواسته آنچه او انجام خواهد داد اگر دستور توسط Pompeo یا دیگران به بررسی چیزی. پاسخ او این بود که مگر در مواردی وجود دارد یک دلیل بسیار خوبی به او می گویند که چنین آموزش شد. Akard همچنین اذعان کرده است که او ممکن است به recuse خود را از برخی مسائل است.

در حالی که کسانی که پاسخ ممکن است آرام نگرانی تا حدودی وجود هنوز هم ترس در مورد جزئیات. وزارت امور خارجه کارکنان اشاره می کنند که Akard ندارد به پایان مداوم پروب آشکار به طور موثر آنها را بکشند.

یک تعداد انگشت شماری از تحقیقات در حال انجام هستند از نگرانی های خاص چون آنها مربوط به Pompeo و در برخی موارد همسر او سوزان. یک کاوشگر به اینکه Pompeos استفاده می شود وزارت امور خارجه مشاوران برای اجرای کارهای شخصی برای آنها. یکی دیگر این است که نگاهی به Pompeo تلاش برای رم از طریق فروش اسلحه به عربستان سعودی دور زدن قانونگذاران. یک سوم شامل سوال فعالیت در دفتر رییس تشریفات در وزارت امور خارجه یک بخش است که با سوزان Pompeo بود و اغلب در تماس باشید.

حتی اگر Akard نمی علنا قراضه کسانی که تحقیقات او می تواند جابهجا کردن کارکنان به دنبال آنها و یا به سادگی نشستن بر روی یافته ها و انتشار آنها مقامات وزارت امور خارجه گفت:. در نامه خود به Akard دموکرات ها به نظر می رسد پیش بینی این امکان و از آنها خواسته برای یک لیست از تمام باز پروب و انتظار بازه زمانی برای تکمیل.

در همین حال وزارت امور خارجه کارکنان که مورد مصاحبه قرار گرفتند به صورت مداوم و گذشته تحقیقات – اغلب تحت شرایط گمنامی – نگران هستند که Akard را پیگیری کردن هویت خود و به اشتراک گذاری آنها را با Pompeo و دیگران. آنها از ترس آنها خواهد بود هدفمند برای حرفه ای قصاص به عنوان یک نتیجه.

“من از صحبت با محققان و آنها مطمئن باشند که این نام نشان داده نخواهد شد” یک کارمند گفت: POLITICO. “ما باید داده شود این حفاظت است. من امیدوارم که IG را به استانداردها پایبند باشند.”

دیگر کارمند وزارت امور خارجه پیش بینی کرد که همکاران خواهد خجالتی و دور از گزارش آینده موارد تخلف در این بخش به دلیل Akard.

“همه چیز خواهد به دور بماند و همه چیز را بلامنازع” این کارمند گفت. “مردم در حال رفتن به ترس از آنجا که آنها نمی خواهند نام خود را به نشان می دهد تا در رئیس جمهور خوراک توییتر.”

در حالی که Akard رابطه با پنس و موقعیت در وزارت امور خارجه سلسله مراتب را مطرح نگرانی کارکنان آگاه هستند که او قبلا به عنوان یک افسر خدمات خارجی – انجام نانامی به بازی در مکان هایی مانند هند و بلژیک – و بنابراین ممکن است یک حس چالش هایی روبرو هستند.

Pompeo اذعان کرده است درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Linick اما انکار کرد که او را به مقابله به مثل بیش از هر گونه تحقیقات که تحت تاثیر او و یا همسرش. او به جای گله و شکایت در مورد نشت که او مشکوک آمد بازرس کل دفتر هر چند هیچ عموم شناخته شده اثبات یا Linick شد منبع نشت.

در یک پنج شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز Pompeo غیر مستقیم روشن ساخته است آنچه که او می خواهم برای دیدن در یک بازرس کل زمانی که او اشاره کرد که Linick بیش از حد مستقل است.

“او بازیگری را در یک راه است که عمیقا در تضاد با آنچه وزارت امور خارجه در تلاش بود تا به انجام” Pompeo گفت: از Linick. “ما تلاش کردیم او را به عنوان بخشی از یک تیم که قرار بود برای کمک به محافظت از خود افسران از Covid-19; او حاضر به شرکت کنندگان فعال. او در بررسی سیاست های او به سادگی نمی مانند. که نقش یک بازرس کل … این بود که در مورد یک IG بود که در تلاش برای تضعیف ماموریت وزارت امور خارجه ایالات متحده. که غیر قابل قبول است.”
یک نماینده برای Linick که تا به حال به عنوان بازرس کل پس 2013, بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در Pompeo به اظهارات. اما واقعیت این است که رئیس دیپلمات های ایالات متحده شده است تا در مورد آنچه که او به عنوان دیدگاه مناسب نقش یک بازرس کل نگرانی های کارکنان که از ترس Akard خواهد کمك پیام.

نیز وجود دارد نگرانی در کاپیتول هیل و فراتر از آن است که Akard به دنبال راه هایی برای تضعیف Linick گذشته تکمیل تحقیقات که ممکن است ناراحت Pompeo و برخی از دستیاران.

یکی از این تحقیقات مشخص شد که بالای سیاسی انتصاب در وزارت امور خارجه تا به حال عمل نامناسب در هل دادن یک متولد آمریکا و کارمند از شغل خود در سیاست های دفتر برنامه ریزی و این که او ایرانی تبار ممکن است نقش داشته اند.
در حالی که Pompeo بود وزیر امور خارجه در آن زمان یکی از زمان برترین مشاوران برایان قلاب درگیر شد, در مورد, و بازرس به طور کلی توصیه می شود او باید مجازات شود. Pompeo خودداری کرده است به حرکت در برابر قلاب, که در خدمت به عنوان نماینده ایران مسائل. قلاب شده است خشمگین با Linick بیش از این گزارش.

این هفته در آنچه ممکن است شروع یک کمپین در رسانه های محافظه کار یک سایت به نام Federalist منتشر شده مورد ادعا که Linick رفته بود بیش از حد در یک جداگانه اما مرتبط به بررسی سیاسی اقدامی تلافی جویانه در برابر حرفه ای کارکنان.
در این تحقیق Linick مشخص شد که بالای سیاسی انتصاب در وزارت امور خارجه به سازمان های بین المللی دفتر مشغول کرده بود در “بی احترامی و درمان خصمانه” شغلی کارکنان و که آنها می خواهم به طور مداوم مورد سوال وفاداری برخی از کسانی که کارمند دولت.

یکی از سیاسی منصوب خاص برای نقد Linick شد کوین Moley رئیس این اداره است. حتی اگر برخی از Pompeo بالا دستیاران اذعان بسیاری از مشکلات شرح داده شده در Linick را گزارش کردند وزیر امور خارجه تا به حال هیچ قدرت به آتش Moley چرا که او ریاست جمهوری منصوب. به جای Moley اجازه داده شد به بی سر و صدا بازنشسته چند هفته بعد.

(وزارت امور خارجه: هرگز در پاسخ به پرسش از سیاسی در مورد اینکه آیا Pompeo تا به حال خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Moley. او این کار را برای Linick که همچنین ریاست جمهوری منصوب.)

The Federalist یک محافظه کار طرفدار مغلوب ساختن پیشی جستن سایت دفاع Moley به عنوان یک نظامی کهنه کار بود که به سادگی در تلاش برای پیاده سازی سیاست های رئیس جمهور ادعا که از طریق تحقیقات خود را Linick بود “تضعیف آمریکا در امور خارجی در یک زمان بحرانی.” آن را نیز به خود جلب کرد نسبت به سابق مشاور ویژه رابرت مولر را پروب از نقش روسیه در سال 2016 انتخابات بررسی بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان اصرار بود شم.

کارمند وزارت امور خارجه و کنگره دستیاران بدانم در حال حاضر اگر Akard را حرکت شبیه به دادستان کل ویلیام بر تلاش برای تضعیف اعتبار مولر را بررسی است.

Akard ممکن است مانع توسط دولت قوانین از rescinding گذشته گزارش. اما او می تواند مانند بر آغاز بررسی گذشته تحقیقات در یک پیشنهاد به سوال خود را در صحت و انتشار عمومی, ایمان, نه به ذکر است کارکنان خود روحیه.

“هر کس بر هشدار” یکی از مقامات وزارت امور خارجه آمریکا گفت: در مورد خلق و خوی کلی.

مشخصات فنی Linick را شلیک نمی کند اثر را تا 30 روز گذشت. اما Linick گزارش شده است که منع شده است از خود دفتر و Akard خود را آغاز کرده است وظایف جدید.

با توجه به انتخابات ریاست جمهوری بعید است تهمت به زودی معرفی هر کس دیگری به عنوان دائمی بازرس کل معنی Akard می تواند این نقش را برای چند ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>