اقتصاد آمریکا کاهش یافت در 4.8% نرخ سه ماهه گذشته به عنوان ویروس زده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 درصد نرخ سالانه سه ماهه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل خیلی از کشور و شروع به راه اندازی یک رکود اقتصادی است که پایان دادن به طولانی ترین توسعه در ضبط.

وزارت بازرگانی می گوید: تولید ناخالص داخلی کل خروجی کالا و خدمات, نوشته شده در سه ماهه رها برای اولین بار در شش سال. و این بیشترین سقوط از آنجا که رشد اقتصادی در یک 8.4 درصد نرخ سالانه در سه ماهه چهارم سال 2008 در اعماق رکود اقتصادی ،

پیش بینی می گویند کاهش در ماه مارس سه ماهه خواهد بود پیشرو از دور گریمر تولید ناخالص داخلی گزارش آمده است در جریان ماه آوریل تا ژوئن دوره با کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اخراج قابل توجه با نیروی ویرانگر. این دفتر بودجه کنگره برآورد کرده است که تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد این سه ماهه در 40 درصد نرخ سالانه.

خواهد بود که توسط یک نفس حاشیه bleakest سه ماهه از جمله سوابق شدند برای اولین بار وارد در سال 1947. این امر می تواند چهار برابر اندازه از بدترین سه ماهه انقباض در رکورد در سال 1958.

فقط در چند هفته کسب و کار در سراسر این کشور را تعطیل و گذاشته شدن دهها میلیون نفر از کارگران است. کارخانه ها و فروشگاه ها توقیف. فروش خانه در حال سقوط است. خانواده ها در حال کاهش هزینه های. ضریب اطمینان مصرف کننده در حال غرق شدن است.

به عنوان اقتصاد اسلاید به آنچه به نظر می رسد مانند یک رکود اقتصادی شدید برخی از اقتصاددانان در حال برگزاری امید که بهبودی می رسند به سرعت و استوار پس از بحران بهداشت و درمان حل شده است — چه برخی از تماس V شکل بازیابی. به طور فزاینده ای هر چند تحلیلگران می گویند که آنها فکر می کنم اقتصاد را به مبارزه برای به دست آوردن حرکت خود را حتی پس از شیوع ویروسی فروکش کرده است.

بسیاری از آمریکایی ها نشان می دهد می تواند باقی می ماند بیش از حد ترس به سفر فروشگاه در فروشگاه ها یا رستوران ها و یا سالن های سینما در هر نقطه در نزدیکی آنجا که آنها استفاده می شود. علاوه بر این محلی و مقامات دولتی ممکن است همچنان ادامه یابد به دلایل بهداشتی چگونه بسیاری از مردم ممکن است جمع در چنین مکان هایی در هر زمان و در نتیجه ساختن آن دشوار برای بسیاری از کسب و کار برای زنده ماندن. این که چرا برخی از اقتصاددانان می گویند آسیب را از رکود می تواند باقی بماند به مراتب طولانی تر از برخی از فرض.

نیز وجود دارد که از ترس coronavirus می تواند شعله ور شدن دوباره پس از راه اقتصاد است بازگشایی وادار به بازگشایی کسب و کار را تعطیل و دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طول می کشد یک rosier مشاهده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: این هفته که او انتظار بزرگ “ظهور” در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم به دنبال یک “باور نکردنی سه ماهه چهارم و شما در حال رفتن به یک باور نکردنی در سال آینده.”

رئیس جمهور است ساختمان خود را از انتخاب مجدد کمپین بر این استدلال که او ساخته شده است یک اقتصاد قدرتمند در طول سه سال گذشته و می توانید انجام دهید تا دوباره پس از بحران بهداشت و درمان حل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>