هیلی Scamurra سوم-دوره هدف ایستاده بود به عنوان برنده به عنوان ایالات متحده زنان تیم هاکی ضرب و شتم کانادا 3-1 روز چهارشنبه در 4 بازی خود در رقابت های سری.

دنی Cameranesi و هیلاری نایت نیز به ثمر رساند ایالات متحده در حالی که Jocelyne Larocque پاسخ برای کانادا.

کتی برت ساخت او برای اولین بار شروع به در بیش از یک سال و ثبت پیروزی در شبکه برای آمریکایی ها.

دو تیم بازی می کردند و برای دومین بار در سه شب پس از کانادا خود را برای اولین بار برنده این سری با 3-2 اضافه کاری پیروزی روز دوشنبه در ویکتوریا. ایالات متحده باز سری با پیروزی 4-1 در هارتفورد, Conn,. و 2-1 برنده در مونکتون, N. B., در ماه دسامبر.

هر دو تیم بیرون آمد و به دنبال تیز در روز چهارشنبه و اجرای crisply در مقابل طرفداران چادری در درجه اول در کانادا را برگ افرا قرمز یا کشباف خود هاکی جوانان تیم است.

ایالات متحده مربی باب Corkum برخی از خط دستکاری روز پس از از دست دادن و سریع خود را ترکیبی جدید از کندال Coyne Schofield, Brianna دکر و Cameranesi بود به خصوص خطرناک است.

سازمان دیده بان | کشور کانادا از دست می دهد و تنگ بازی به ایالات متحده آمریکا:

ایالات متحده شکست کانادا 3-1 با هیلی Scamurra برو جلوتر هدف در 3 دوره است. 1:02

سه نفر همراه برای باز کردن نمره در 8:19 دوره اول. پس از یک شات از تلاش دکر منعکس کردن پایان تابلوهای Cameranesi منعکس جن خاموش پشت اسکیت کانادا دروازه بان Emerance Maschmeyer و به خالص.

سه دقیقه و 21 ثانیه بعد کانادا تساوی نمره 1-1. از پشت خط دروازه نغمه Daoust تغذیه جن به Jocelyne Larocque که ضرب و شتم برت بالا به او blocker طرف.

22 ساله برت ساخته شده است او برای اولین بار شروع به ایالات متحده پس از 4-3 از دست دادن و در یک رقابت سری بازی در تورنتو در ماه فوریه 2019. نیکول Hensley آغاز شده و در دست ویکتوریا.

تیم های باقی مانده به بن بست رسیده از طریق دوره دوم معاملات قدرت-بازی بازی فرصت های زیادی از قاب وسط. پس از 40 دقیقه در کانادا 0-5 با استفاده, در حالی که ایالات متحده در تیم 0-برای-3.

آمریکایی ها در زمان 2-1 منجر 12:07 چپ به بازی سوم که Scamurra ضرب و شتم Maschmeyer بالا به چوب خود را طرف کردن خوراک توسط شوالیه از پشت net.

مسابقات قهرمانی جهان نزدیک

جمعیت برداشت انرژی با “اجازه دهید به کانادا” شعارهای در دقایق پایانی به عنوان بازیکن ادامه داد: به اعمال فشار در ایالات متحده در منطقه. نایت اضافه شده خالی-netter به مهر و موم پیروزی با 1:50 در سمت چپ به بازی.

Troy رایان که در زمان بیش از کانادا به عنوان سر مربی در ژانویه نگهداری خطوط خود را همان روز چهارشنبه پس از پیروزی دو روز قبل در اولین بازی پشت نیمکت. کانادا تنها تغییر در آمد خالص که در آن Maschmeyer در زمان بیش از ان-رنه Desbiens.

پس از بسته شدن از کانادا هاکی زنان لیگ برتر بهار گذشته رقابت های سری ارائه می دهد دو برتر هاکی زنان سازمان ملل فرصتی برای بازی بهترین در بهترین بازی ها به عنوان بخشی از یک tune-up برای سال 2020 زنان در مسابقات قهرمانی جهان که شروع می شود 31 مارس در هلیفکس و ترورو, N. S.

بازی 5 برای برنامه ریزی روز شنبه در هوندا سنتر در آناهایم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de