آمریکا مقامات بهداشت پروب coronavirus آزمون مشکلات در CDC

Category: پلیتیکو Comments: No comments

HHS راه اندازی کرده است رسیدگی به CDC اولین دور از coronavirus تست های تشخیصی است که بسیاری از بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور قادر به استفاده از به خاطر یک جزء ناقص بود.

تاخیر در تست ظرفیت کاهش پیدا کرده است و ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند مانع از تشخیص از آنچه در حال حاضر شیوع بیماری در کشورهای مختلف. تنها در این هفته است که سرعت تست شروع به قدم تا.

این وضعیت با CDC آزمایشگاه در آتلانتا — ظاهرا نقص تولید — در حال حاضر موجب انگشت اشاره بین های مختلف بهداشت فدرال سازمان ها و مقامات که همه تحت موشکافی شدید میان عمده بهداشت عمومی بحران. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تلاش برای اطمینان دادن به مردم و غرق شدن بازار سهام — که آن را تحت کنترل.

معلوم نیست که ارشد مقامات بهداشتی در آن سازمان دانست و در مورد سی دی تست مشکلات و زمانی که آنها متوجه شدند آنها. HHS است برگزاری یک تیم از دانشمندان از خارج CDC به بررسی آزمون توسعه و معایب خاص خود را با توجه به HHS سخنگو. HHS دومین یکشنبه شب در که کارشناسان هستند و یا اینکه آیا آنها شامل دولت و همچنین در خارج از دانشمندان است.

Axios اولین گزارش HHS بررسی و گفت: آلودگی مربوط به آزمون جزء ممکن است مشکل است. یک HHS مقام سیاسی وجود دارد یک مشکل با آزمایشگاه تست پاکیزگی که تحت تاثیر اجرای از coronavirus اما افزود که حل شده است. رسمی داد بدون جزئیات بیشتر.

هنوز معلوم نیست چرا CDC توسعه خود را coronavirus آزمون به جای تکیه بر یک توزیع شده توسط سازمان بهداشت جهانی است اما برخی از کارشناسان نشان می دهد که آژانس می خواستم یک تست که انجام یک کار بهتر از حاکم کردن ویروس های دیگر.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: در بیانیه ای که اواخر روز شنبه که یک بار FDA آموخته این مسئله در آن کار می کرد با CDC. این سازمان توافق کردند که به رها کردن بخشی از آزمون است که ساخت تایید دشوار است. امید است که اصلاح خواهد شد اجازه می دهد بسیاری از بهداشت عمومی آزمایشگاه برای شروع تست برای coronavirus. برخی از آنها در حال حاضر شروع به آزمون و بیشتر Covid-19 مواردی هستند که شناسایی شده است.

“FDA دارای اعتماد به نفس در طراحی و زمان تولید از آزمون است که در حال حاضر و در ادامه به توزیع” هان گفت.

CDC نیست پاسخ به سوالات پنج شنبه شب.

Brianna Ehley کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>