ایالات متحده تنیس باز بدون طرفداران یک گزینه اما ‘بعید’ USTA می گوید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا یا نه ایالات متحده باز برگزار خواهد شد در این فصل خواهد بود ساخته شده در ماه ژوئن.

در طی یک کنفرانس تلفنی با رسانه های بین المللی بعد از ظهر پنجشنبه مایک میل زدن مدیر عامل و مدیر اجرایی انجمن تنیس ایالات متحده گفت که آنها خوش شانس هستید که این مسابقات چهارم گرند اسلم فصل است.

“زمان در کنار ما در این نقطه” میل زدن گفت. “بدیهی است که جاه طلبی ما این است که برای اجرای این مسابقات است.”

این مسابقات که طول می کشد در طول هفته گذشته از ماه اوت و چند هفته اول سپتامبر در کوئینز n. y. یکی از خیمه حوادث فصل تنیس.

میل زدن می گوید در این مرحله آنها لازم نیست که اطلاعات کافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها می توانند اجرای این مسابقات با خیال راحت.

“ما با استفاده از جدول زمانی از ماه ژوئن به این تصمیم” میل زدن و افزود: یک گروه مشاوره از پزشکان و مقامات و سازمان درگیر در فرایند تصمیم گیری. “بر اساس اطلاعات ما تعیین اگر آن را امن برای رفتن پیش با این مسابقات است.”

سازمان دیده بان | Andreescu, Oleksiak می خواهید به هم اتاقی در بازی های المپیک:

این دو ستاره در Instagram زنده به چت در مورد موسیقی, مواد غذایی, دریک و البته چه باحال این امر می تواند به roomies در بازی های المپیک توکیو در سال 2021. ما می خواهم که تماشای تلویزیون واقعیت نشان می دهد. 1:08

میل زدن گفت: بازی در این مسابقات با تماشاگران یک گزینه است “اما آن را بسیار بعید است. که واقعا در روح جشن تنیس.

“این نیز می رود به سلامت و رفاه نه فقط تماشاگران است. مگر اینکه کارشناسان پزشکی آمده تا با راه حل این است که اثبات احمق و امن ما نمی بینیم که به عنوان یک گزینه.”

در طول همه گیر USTA Billie Jean King ملی تنیس روی مرکز آن در ایالات متحده باز می گیرد استفاده شده است اورژانس بیمارستان کامل با 350 تخت.

سال گذشته مسابقات ارائه یک لحظه تاریخی برای کشور کانادا به عنوان اسطوره جوان بیانکا Andreescu اسیر زنان عنوان شده است.

در درخشان آفتابی بعد از ظهر شنبه در اواسط ماه سپتامبر در مقابل خشن ظرفیت جمعیت 19 ساله از Mississauga شکست سرنا ویلیامز برای تبدیل شدن به اولین کانادایی مرد یا زن برای برنده شدن در یک گرند اسلم تک عنوان.

او محتمل اجرا اسیر دل و ذهن از کانادایی ها در طول دو هفته.

Andreescu سال گذشته آغاز شد تنیس فصل رتبه 150 در جهان است. او افزایش بوده است شهاب سنگی.

او را از طریق شکست فصل گذشته برنده اولین عنوان در Indian Wells رویداد در ماه مارس است. سپس او ستارگی فلک کشیده و وقتی که او اسیر راجرز کاپ عنوان در ماه اوت پس از ویلیامز بازنشسته در مسابقه قهرمانی, راه اندازی خود را پیروزی تاریخی در ایالات متحده باز است.

او به عنوان بالا به عنوان شماره 4 در WTA رتبه بندی — بهترین ها همیشه برای یک زن کانادایی — اما نه بازی های برگزار شده پس از ماه اکتبر به دلیل مصدومیت زانو است و در حال حاضر شماره 6.

مانند تمام دیگر ورزش تنیس شده است عمیقا تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

مردان و زنان تنیس روی انجمن ها باید لغو این فصل همه حوادث در تمام سطوح در هر دو حرفه ای تورهای طریق جولای 13.

که همان تصمیم گیری ساخته شده توسط فدراسیون بین المللی تنیس.

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ویمبلدون لغو شده است. این مسابقات برنامه ریزی شده بود برای اجرا از 29 ژوئن تا جولای 12. سال آینده برگزار خواهد شد از ماه ژوئن 28 جولای 11.

باز فرانسوی که قرار بود بازی های برگزار شده از 24 مه تا 7 ژوئن اعلام کرد در ماه مارس است که آن را در حال حاضر توان از سپتامبر. 20 Oct. 4 هر چند که موجب برخی واکنش به این دلیل که تاریخ جدید سقوط فقط یک هفته پس از ایالات متحده باز و در همان زمان به عنوان حوضچه جام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>