ایالات متحده برای محدود کردن برنامه های مکزیک و کانادا و گذرگاه های مرزی تا اواخر ماه اوت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال برنامه ریزی برای گسترش محدودیت و محرومیت های غیر ضروری سفر در سراسر مکزیک و کانادا مرز حداقل تا اواخر ماه اوت به عنوان coronavirus موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در ایالات متحده و مکزیک با توجه به سه نفر آشنا با برنامه.

آمریکا در توافق نامه های جداگانه با مکزیک و کانادا را اعلام رسمی قبل از جولای 21 که غیر ضروری سفر محدود خواهد شد حداقل برای یکی دیگر از 30 روز به مردم گفت.

“این تقریبا یقین” یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به سیاسی.

از آن خواهد شد چهارمین بار مرز محدودیت تمدید شده است پس از بسته شدن بخشی اعلام شد برای اولین بار در ماه مارس را به عنوان یک اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی و وزارت امور خارجه ایالات متحده بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

خواست روز دوشنبه اگر سفر بان کی مون در کانادا خواهد بود تمدید کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: دولت تا به حال “هیچ اطلاعیه در حال حاضر برای برنامه های ما با کانادا است.”

Coronavirus موارد در ایالات متحده هنوز هم به سرعت در حال افزایش به عنوان کشور دیده می شود بیش از 3.3 میلیون تایید عفونت و بیش از 135,000 مرگ و میر. مکزیک در حال تجربه مشابه مسیر. در روز یکشنبه از آن پیشی گرفت و ایتالیا به عنوان کشور با چهارم-بیشترین تعداد مرگ و میر — بیش از 35 ، 000 — با توجه به کروناویروس و 300,000 تایید موارد آمار و ارقام به طور گسترده ای تصور می شود underreported.

کانادا با این حال تا حد زیادی پهن اپیدمی منحنی در بسیاری از کشور ها و چهره ها را به طور قابل توجهی کمتر از موارد. آمریکا’ همسایه شمالی دیده است و در مجموع 109,000 مورد تأیید و تقریبا 9,000 مرگ و میر.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در روز دوشنبه گفت: تصمیم گیری در بخشی از مرز بسته شدن خواهد بود اعلام کرد: “در روزهای آینده.”

“ما قصد داریم به ادامه کار سخت برای حفظ کانادایی امن و برای حفظ اقتصاد ما روان و ما باید بیشتر به می گویند بعد از این هفته” ترودو گفت: در صبح روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

خصوصی, مکزیکی, مقامات می گویند که حکومت تحت فشار قرار دادند به شل محدودیت و یا بازگشایی مرز به دلیل ترس که ایالات متحده می تواند به ارسال بیشتر موارد به مکزیک با توجه به این خوشه در موارد در مرز ایالات آریزونا و تگزاس.

سفارت هلند نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

موجود جزئی مرز بسته شدن تاثیر نمی گذارد تجارت و یا سفر ضروری از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران زندگی و کار در مقابل طرف مرز. اما آن را به طور موثر قطع جنوبی و شمالی شهرهای مرزی از حیاتی اقتصادی تاسیسات مکزیکی و کانادایی صرف پول در ایالات متحده و رستوران ها و هتل ها و فروشگاه های خرده فروشی.

در اوایل این ماه در یک گروه دو حزبی از 29 قانونگذاران خواست اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و بیل بلر کانادا امنیت عمومی و آمادگی اضطراری وزیر به آمده تا با یک برنامه برای به آرامی بازگشایی آمریکا-کانادا مرز.

“مستمر 30 روز بدون پسوند یک طرح برای چگونه محدودیت های اصلاح خواهد شد افزایش عدم قطعیت برای هر دو جوامع و ایجاد تنش های غیر ضروری را به عنوان رویکرد ما هر انقضا” قانونگذاران آمریکا از مظنونان حمله به دانشگاه برایان هیگینز (D-n. y.) و الیز Stefanik (R-n. y.) در نامه ای نوشت.

در ضمن Rep. هنری Cuellar (D-تگزاس) خواسته است تا برگ برنده دولت برای شروع به کار بر روی برنامه ای برای شل محدودیت در آمریکا’ در مرز جنوبی. Cuellar گفت: او در حال حاضر نشان می دهد که ایالات متحده و مکزیک تغییرات را به محدودیت های چنین به عنوان اجازه می دهد برخی از گردشگران برای عبور و آزمایش می شود به سرعت بود اما ملاقات با مقاومت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“چرا آنها نه فقط فکر می کنم در خارج از جعبه ؟ چرا کسانی که سریع تست مطمئن شوید که آنها رو ماسک مطمئن شوید که آنها را حرارت چک? وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها می توانید انجام دهید و … اما آنها نمی خواهند به فکر می کنم در خارج از جعبه” Cuellar گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>