ایالات متحده حذف 14 روز در قرنطینه برای گلف بازان در PGA Tour حوادث

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بازیکن ویلچرهای و دیگر ضروری گلف پرسنل ورود به ایالات متحده برای PGA Tour رویداد دیگر باید قرنطینه برای 14 روز.

مقامات کاخ سفید تصمیم روز جمعه و بازیکنان اطلاع داده شد در اواخر روز در یک ایمیل چندین رسانه گزارش روز شنبه.

در این ایمیل اعلام شده است که بازیکنان و پرسنل پشتیبانی نمی توان موضوع را به قرنطینه به دلیل PGA Tour نیاز به آزمایش های دقیق برای COVID-19 و بهداشت و سلامت دیگر و اقدامات احتیاطی.

این تغییر اجازه می دهد تا بازیکن را وارد کنید دو تا از بزرگترین رویدادهای خلاصه فصل: در WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی در ممفیس آغاز می شود که پنج شنبه و PGA قهرمانی در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو هفته بعد.

Lee Westwood سابق جهان شماره 1 بازیکن در حال حاضر رتبه شماره 34 به خبرنگاران گفت: روز شنبه در انگلیسی کارشناسی ارشد است که این تغییر سیاست را تحت تاثیر قرار نمی برنامه های خود را به ماندن در اروپا است.

“من می دانم که آنها به کاهش دو هفته ای قرنطینه در حال حاضر, اما من هنوز هم احساس نمی راحت و من احساس نمی مانند آن را راست به پرش بر روی یک هواپیما برای 12 ساعت” در انگلیسی گفت. “من احساس خارج از منطقه راحتی من این هفته پس اگر من به ممفیس من احساس ناراحت کننده بازی مسابقات گلف در حال حاضر است.”

بازیکنان خواهد بود موضوع را به سفر مورد نیاز کشور خود را زمانی که آنها بازگشت به خانه.

Westwood, 47 ادامه داد:

“وجود دارد خیلی بیشتر در نظر بگیرید. دو آمریکایی مسابقات در هفته آینده و هفته بعد من هنوز نگران است که امریکا آن را به (ویروس) به طور جدی به عنوان بقیه جهان است. آن را هنوز هم به نظر می رسد یکی از نقاط داغ برای شیوع است. من می توانم من کنترل گرفتن ویروس و تمام اقدامات من می توانم, اما کسی ممکن است آن عبور کند. من واقعا نمی خواهید به بیمار با آن و من کمی مبتلا به آسم. اگر من تست [مثبت] در ممفیس من را مجبور به ماندن در آنجا برای دو هفته.

“در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از ifs.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>