ایالات متحده گزارش در سراسر کشور coronavirus مورد ثبت به عنوان ژوئیه 4

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ایالات متحده در گزارش روزانه ثبت رکورد جدید در coronavirus موارد در روز جمعه با حدود 55,000 نفر تایید شده اند آلوده به این ویروس پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب.

بیش از یک دوجین متحده آمریکا از جمله فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا را شکست تک-بعد پرونده در coronavirus موارد این هفته است. آن چهار متحده اختصاص کمتر از نیمی از تمام جدید کروناویروس موارد گزارش شده پنج شنبه, اما بسیاری از کشورهای در حال دیدن عفونت صعود.

ایالات متحده منجر جهان در تایید عفونت و مرگ و میر بیش از 50,000 موارد جدید برای اولین بار در روز چهارشنبه. حدود 130,000 که مردم در ایالات متحده از آن برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در ماه ژانویه و نزدیک به 2.8 میلیون نفر آلوده شده اند.

کارشناسان بهداشت و درمان نگران سنتی جولای 4 کباب کردن و نمایش آتش بازی باعث عفونت های بیشتری به سنبله. بسیاری از ایالت ها باید متوقف برنامه ای برای بازگشایی رستوران ها و کسب و کارهای دیگر این هفته است. برخی از ایالت ها از جمله تگزاس و کالیفرنیا reimposed محدودیت هایی که قبلا نورد پشت بستن بارها و محدود کردن صندلی در رستوران ها که تا به حال فقط در بازگشایی پس از ماهها تعطیلی.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در روز پنج شنبه با صدور گسترده دولت اجرایی سفارش نیاز به ماسک پوشیده می شود و در فضاهای عمومی بعد از مدت ها مقاومت در برابر اندازه گیری.

با وجود coronavirus افزایش رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز این بیماری همه گیر به نظر می رسد باقی می ماند گلگون. فقط یک روز پس از اطمینان آمریکایی کاخ سفید همه گیر “تحت کنترل” رئیس جمهور لمس کردن در داکوتای جنوبی به سخنرانی در جولای 4 رویداد در کوه راشمور که انتظار می رود به رسم تقریبا 7,500 مردم است. داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت: رویداد شرکت کنندگان نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در اوایل این هفته او را “تعجب نکنید” اگر آمریکا شروع به دیدن 100,000 موارد جدید در هر روز اگر روند فعلی ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>