ایالات متحده هنوز هم در حال سقوط کوتاه در تست دقیق FDA آمریکا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

FDA کمیسر Stephen هان اذعان کرد نیاز به سطح شیب دار تا, تست, اما چهار تن او محتاط بود: داشتن نادرست آزمون بدتر از نداشتن یک آزمون در همه.

رفتن به جلو هان گفت: در ABC “این هفته “بیشتر ramping تا تست هر دو تشخیصی و همچنین به عنوان آنتی بادی آزمایش را واقعا لازم است که ما حرکت فراتر از آن ممکن است به ماه های تابستان و سپس به سقوط است.” دکتر اضافه شده است که ایالات متحده انجام داده است بیش از 2 میلیون تست اما اظهار داشت: “ما نیاز به کار بیشتر. هیچ تردیدی در مورد آن.”

این تست تشخیصی در ایالات متحده با تمرکز بر کسانی که با شدید ترین علائم و تجویز شده به کمتر از 1 درصد از جمعیت. هان با اشاره به فشار بر زنجیره تامین به عنوان دلیل وجود نابرابری در دسترسی به آزمون در سراسر کشور — و به همین دلیل جاهایی مثل آلمان و کره جنوبی در حال آزمایش در نرخ بالاتر است.

هنوز کمیساریای هشدار به فشارهای کوه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای افزایش تست قابلیت های: علم پشت این آزمایش به “حق علم است.”

“وجود دارد رفتن به مقدار زیادی از زمان برای نگاه کردن به این” هان ” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” “این واقعا مهم است به یاد داشته باشید که این آزمون باید مدرک معتبر و دقیق و قابل اعتماد است.”

همان می رود برای تست آنتی بادی است که مقامات می گویند می تواند به زودی منتشر و شده اند به طور فزاینده شعار.

FDA در حال حاضر مجاز یک تست آنتی بادی است که می تواند تشخیص دهد که آیا کسی در حال حاضر شده است در معرض رمان coronavirus و ممکن است ایمنی وجود دارد اما بیشتر در بازار است که نشده است معتبر هان گفت.

در حالی که آن می تواند “یکی از کلید” به این کشور را در پای خود شده اند وجود دارد گزارش از برخی از کشورها مانند کره جنوبی مرکز کنترل بیماری — آنتی بادی آزمون کار نمی کند.

“من نگران هستم که برخی از آنتی بادی آزمایش هایی که در بازار است که نمی رفته از طریق FDA علمی نقد و بررسی ممکن است به عنوان دقیق به عنوان ما می خواهم آنها را به” هان گفت: NBC. “بدون آزمون 100 درصد کامل است. اما آنچه ما نمی خواهیم می شدید نادرست آزمون ها. چون همانطور که گفتم قبل از رفتن به بسیار بدتر است.”

روز یکشنبه هان نیز تردید می گویند که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن آوریل 1 هدف بلند اجتماعی فاصله دستورالعمل های واقع بینانه است. کارشناسان بهداشت و درمان باید به نام این آخرین مهلت تهاجمی اشاره کرد که قوی تست و تماس با ردیابی قابلیت باید اول برای جلوگیری از شیوع آینده در مقیاس فعلی.

او گفت: ABC: “این یک هدف است. و بدیهی است که ما امیدواریم که در مورد هدف است. اما من فکر می کنم آن را فقط بیش از حد اولیه قادر به گفتن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>