ایالات متحده به تخلیه مسافران از coronavirus کروز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

حدود 400 آمریکایی ها تنظیم می شود تخلیه از یک قرنطینه کشتی کروز در سواحل ژاپن نگرانی در مورد گسترش coronavirus CDC در روز شنبه تایید کرد.

وزارت امور خارجه منجر به بازگشت از ماموریت که شامل پرواز آمریکایی ها به آمریکا و quarantining آنها را در پایگاه های نظامی در کالیفرنیا و تگزاس.

“این هواپیما خواهد شد توسط یک تیم از دولت ایالات متحده پرسنل وجود دارد به ارزیابی سلامت مسافران” CDC گفت.

این تصمیم نشان دهنده ناگهانی برگشت در ایالات متحده رویکرد به کروناویروس مبتلا کشتی کروز که برگزار شده بود در دریا پس از Feb. 4 و به سرعت تبدیل به بزرگترین غلظت از موارد در خارج از چین است.

حداقل 218 مسافر گزارش آزمایش مثبت برای ویروس. مقامات بهداشتی در اصل به دنبال شامل گسترش به کشتی توسط quarantining هر کس در هیئت مدیره. اما این حساب دیفرانسیل و انتگرال تغییر در روزهای اخیر در میان فشار سیاسی و رشد زنگ بیش از شرایط روی عرشه کشتی.

سیاسی اولین گزارش روز پنج شنبه که Rep. فیل گوزن ماده (R دنیاست.) و دیگر قانونگذاران تحت فشار تهمت و دولت برای تخلیه پس از Roe دریافت یک حساب دست اول از آرنولد Hopland یک دوست و پزشک مراقبت های اولیه رشته در هیئت مدیره. در نامه ای از نمایندگان مجلس خواست مقامات به “سرعت عمل برای اطمینان از سلامت و ایمنی شهروندان ما.”

روز شنبه CDC اشاره به “ماهیت پویا از شیوع” برای جدید خود را توصیه است که همه شهروندان ایالات متحده را ترک کشتی. “دولت ایالات متحده در نظر گرفتن این اقدامات به طور کامل ارزیابی و مراقبت از این عودت آمریکایی برای حفاظت از آنها عزیزان خود و جوامع خود” آژانس گفت.

اما منجر به تخلیه طرح مشخص شده بود داخلی اختلاف دو افراد با آگاهی از برنامه های سیاسی گفت. اخیرا در اواخر جمعه, CDC و وزارت امور خارجه نمی شد در مورد اینکه آیا ژاپنی ها در بخش بهداشت و درمان را قرنطینه شکست خورده بود و وزارت دفاع بود و در عین حال برای نهایی کردن جزئیات کلیدی از تخلیه پرواز.

مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده خانم تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر گونه اطلاعات در برنامه ریزی تخلیه که از صبح روز شنبه, ژاپن, زمان استاندارد گفت: Hopland.

اما Hopland — یکی از دوستان رو که اول شخص حساب در اوایل این هفته درخواست تماس برای تخلیه آمریکایی ها از کروز — سیاسی گفت که او می خواهم صحبت به مقامات ایالات متحده و اعتقاد آنها به رسمیت شناخته وخامت اوضاع.

“توصیه من بود به تخلیه مردم” گفت: Hopland که صحبت با HHS دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش رابرت Kadlec پیش از آن در روز. “غیررسمی به من گفته شد که تصمیم گیری ساخته شده و فرستاده شود به ما در مدت کوتاهی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>