U ورزشی معکوس تصمیم گیری در فوتبال بازیکن واجد شرایط

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

U ورزشی معکوس تصمیم خود را برای از بین بردن نهایی سال از واجد شرایط بودن از بازیکنان فوتبال که در حال حاضر 24 سال سن داشته اند و از دست رفته خود را در فصل آخر با توجه به همه گیر و تاثیر آن بر ورزش های دانشگاهی در این پاییز.

در آنچه که مقامات در حال تماس با یک “استثنا یک بار” همه دانشجویان ورزشکار بازیکنان فوتبال شده اند واجد شرایط برای این فصل در حال حاضر قادر به رقابت در 2021 فصل است.

“پس از بحث و گفتگو با ما عضویت ما تعیین کرده اند که این یک زمان مناسب برای کشف راه هایی برای بهبود ایمنی فعلی و مشارکت سیاست در فوتبال یک پیش بینی تاریخ اتمام فوریه 2021 گفت:” دیک سفید مدیر عامل موقت برای تو ورزش بدن حاکم برای دو و میدانی دانشگاه در کانادا.

اصلی حاکم ساخته شده در اوایل این ماه تحت تاثیر خواهد بود نزدیک به 300 بازیکنان وارد پنجمین و آخرین سال از واجد شرایط بودن که می توانست فرصتی برای بازی چون آنها که به سن 25.

فوتبال تنها ورزشی دانشگاه در کانادا با سن کلاه است که نیاز به بازیکنان به 24 یا جوان قبل از سپتامبر. 1 در هر سال. حکومت را هدف این است که برای جلوگیری از تفاوت های بزرگ بین بازیکنان در بلوغ فیزیکی و تجربه و به اتاق را در فهرست اسامی برای بازیکنان جوان است.

2020 Vanier جام حذفی و دو کاسه بازی که در خدمت به عنوان نیمه نهایی لغو شد ژوئن 8 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. علاوه بر این سه نفر از چهار کنفرانس — غرب کانادا, انتاریو و اطلس — اجرا نمی شوند football schedules این سقوط. کبک RSEQ نشده است با توجه به در عامل یک فصل فوتبال در این کنفرانس است.

Lisette جانسون-Stapley رئیس ورزش افسر U ورزشی گفت: مدیران ورزشی سراسر کانادا بلافاصله رسیده و ابراز نگرانی در مورد حکم.

“این انتقادات و پیشنهادات از مدیران ورزشی” او گفت: CBC ورزشی در روز دوشنبه. “پس از آن برای اولین بار تصمیم مدیران ورزشی بودند آنهایی که رسیده و صحبت از طریق همه چیز و پس از آن ما تصمیم گرفتیم با هیئت مدیره وقت برای دوباره آن را.”

جانسون-Stapley گفت واجد شرایط دشوار می توان مکالمه به حرکت اما تو ورزش هیئت مدیره بود و متحد تر از همیشه در معکوس کردن این تصمیم است.

“این COVID. همه چیز متفاوت است. بیش از همیشه ما با هم می آیند با اعضای ما به بحث در مورد مسائل مختلف و شرایط,” او گفت:. “این همه در مورد دانش آموز ورزشکاران خود را به خوبی بودن و چه به نفع آنها است. اما هنوز هم وجود دارد که تعادل و همچنین با ورزش و بهداشت و ایمنی است.”

جانسون-Stapely گفت: تو ورزش بررسی خواهد شد همه از آن واجد شرایط بودن سیاست و همچنین ایمنی در ورزش.

“اگر چه وجود دارد بسیاری از اثرات منفی از COVID همه گیر وجود دارد همچنین فرصت هایی را برای ایجاد برخی از تغییرات” جانسون-Stapley گفت. “این همیشه در مورد دانشجو-ورزشکاران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>