مشتاق المپیک یک دونده را در بیماری های خود ایمنی و سابقه-ساخت goaltender در میان نامزدهای U ورزشی ورزشکاران از سال است.

مانیتوبا شناگر Kelsey Wog تورنتو دونده لوسیا استافورد و ساسکاچوان بازیکن هاکی Taran Kozun سه نفر از فینالیست های پنج شنبه اعلام کرد برای معاون فرماندار جوایز ورزشی که اعلام خواهد شد ژوئن 25.

تورنتو بازیکن هاکی David Thompson, مونترال, بازیکن فوتبال Aboubacar سیسوکو لاوال بازیکن راگبی Fabiola Forteza و بازیکنان بسکتبال Keevan Veinot از Dalhousie و جینا مای Ellsworth از دانشگاه جزیره پرنس ادوارد هستند دیگر فینالیست

هر یک از چهار همایش در U, ورزش, معرفی, یک مرد و زن ورزشکار برای داگ میچل و جیم تامپسون غنائم بود. مرد و زن به برندگان هر یک از دریافت فوق لیسانس بورسیه از $10,000.

برندگان قبلی شامل لامپ کم مصرف بازیکنان جسی Lumsden, دان بلر و اندرو Buckley و همچنین المپیک شناگر کایلی مرتبه, heptathlete جسیکا Zelinka و بازیکن هاکی کیم St. Pierre.

یک زن و شوهر از این سال نامزد بودند فصول نهفته COVID-19 همه گیر از جمله Kozun.

مادری از Nipawin, Sask., شد برای اولین بار برای به دست آوردن هر دو بالا goaltender و player-of-the-year U جوایز ورزشی هاکی مردان. او همچنین دومین دروازه بان در غرب کانادا تاریخ به نمره هدف در انجام این شاهکار در ماه ژانویه و بازی در برابر کلگری Dinos.

Huskies بودند شماره 2 دانه برای دانشگاه فنجان در ماه مارس که لغو شد به دلیل بیماری همه گیر.

Wog برنده چهار مدال طلا برای Bisons در ماه فوریه تیم ملی شنا قهرمانی اما COVID-19 قرار داده Winnipegger المپیک آرمان در خود نگه دارد. توکیو المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل همه گیر شد و پس از کانادا شنا محاکمه.

جفت از U of T نامزدها

استافورد ادعا کرد زنان ملی صلیب کشور عنوان در ماه نوامبر برای Varsity Blues و افزود: دو و میدانی مدال طلا در 1000 و 1500 متر است. تورنتو بومی به گور بیماری که یک اختلال خود ایمنی باعث تیروئید.

او Varsity Blues هاکی همتای تامپسون به ثمر رساند 17 اهداف و کمک بر 23 به پایان دوم در مردان OUA به ثمر رساند. رو به جلو از Vaughn, Ont., رهبری این کنفرانس در قدرت-اهداف بازی با هفت.

سیسوکو کمک Carabins کسب یک مدال نقره در ملی مردان در مسابقات قهرمانی فوتبال. Mali-هافبک متولد شده و امضا شده توسط کانادا لیگ برتر را هالیفاکس بولتون.

مونترال Forteza انتخاب شد بازیکن از بازی در پیشرو Rouge et یا به اولین U ورزشی زنان راگبی عنوان. او به ثمر رساند سه تلاش می کند در این فصل شده است و استخدام توسط راگبی کانادا برای مسابقات بین المللی.

Veinot کمک دالهوسی گرفتن یک مدال نقره در ملی بسکتبال قهرمانی مردان. گارد از پورت Williams, N. S. رهبری آتلانتیک کنفرانس در دزد با میانگین 2.3 در هر بازی و کمک به طور متوسط 5.5 در هر بازی.

شارلوت را Ellsworth به ثمر رساند 20.5 امتیاز در هر بازی برای UPEI زنان hoops تیم در بازی های کنفرانس. پلنگ موفق به کسب یک مدال برنز در مسابقات قهرمانی ملی.

کانادا دانشگاه, ورزش, افتخارات ارائه شده از سال 1993 برای اولین بار به عنوان Howard مکی جوایز و سپس BLG جوایز نام برای شرکت حقوقی Borden لدنر Gervais.

این برند که مجددا در سال 2019 توسط آلبرتا ستوان فرماندار لوئیس میچل و شوهر داگ Mitchell یک BLG روسای سابق و لامپ کم مصرف بازیکن و کمیساریای که تاسیس جوایز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im