UBC محققان حفاظت از Okanagan شراب انگور از آتش سوزی دود

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک تیم از محققان در UBC Okanagan باور مشترک کشاورزی اسپری ممکن است این ترفند را انجام دهد در جلوگیری از دودی در طعم شراب.

این یک مشکل فاکتورها باعث ایجاد پلاک انگور تولید کنندگان در سراسر جهان در حال تغییر آب و هوا برای حفاظت از محصولات خود را از اثرات نامطلوب آتش سوزی قرار گرفتن در معرض دود.

“هنگامی که شما را در فاجعه آتش سوزی فصل کالیفرنیا و Okanagan دره را تجربه کرده اند در سال های اخیر و فصل استرالیا در حال تجربه در حال حاضر من فکر نمی کنم یک راه حل می تواند به سرعت به اندازه کافی” گفت: Wesley Zandberg یک UBC Okanagan دستیار استاد شیمی.

ادامه مطلب: طرح اتهامات علیه Penticton, مرد ماند در ارتباط با کشنده 2017 تیراندازی

مطالعه اخیر منجر به توسعه یک استراتژی پیشگیرانه برای حفاظت از انگور از فرار فنل با طعم ترکیبات موجود در دود که ممکن است جذب شده و با رسیدن انگور و پس از آن تاثیر شراب عطر و طعم.

با توجه به Zandberg وقتی شراب انگور جذب ترکیبات از دود انگور واکنش نشان می دهند با پوشش ترکیبات قند با استفاده از آنزیم های خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این قند-پوشش ماسک دودی, بوی و طعم و مزه از فرار فنول تا زمانی که آن را دوباره منتشر طول فرآیند تخمیر.

ادامه مطلب: Kelowna مرد دستگیر و پس ادعا 2-بعد جرم ولگردی و قانونی شکنی

این تیم نشان داد که استفاده از کشاورزی اسپری متشکل از فسفولیپیدها به شراب انگور یک بار در هفته به طور قابل توجهی سطح فرار فنل اندازه گیری شده در دود در معرض انگور.

برای UBC Okanagan, آن را به مردم و معیشت خود را که نگه داشتن آنها را مصمم به پیدا کردن یک راه حل است.

این تیم تحقیقاتی است که هنوز هم کار بر روی تکرار و پالایش این نتایج برای کاهش تلفات محصول با تجربه در سطح جهان توسط صنعت شراب.

سلامت روان اجلاس سران برگزار شد در UBC Okanagan

سلامت روان اجلاس سران برگزار شد در UBC Okanagan

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>