UCP باید ثبت نام کرده اند به عنوان 3rd-party تبلیغ در انتخابات فدرال: کمیسر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کمیسر کانادا در انتخابات را پذیرفته است که متحد حزب محافظه کار آلبرتا انجام پس از حاکم حزب باید ثبت نام کرده اند به عنوان یک شخص ثالث تبلیغ قبل از مبارزه با جاستین ترودو در سال 2019 فدرال انتخابات.

در این انتخابات حزب ارائه “دوستان اجازه ندهید که دوستان رای ترودو” سپر دشنه با درخواست از طریق یک وب سایت است.

“برچسب تشکیل انتخابات, تبلیغات,’ پس از آنها حاوی پیام های تبلیغاتی مخالف رهبر فدرال ثبت نام حزب” کمیساریای گزارش گفت:.

The commissioner of Elections Canada said the UCP should have registered as a third-party advertiser before offering these bumper stickers in the 2019 federal election.
کمیساریای انتخابات کانادا گفت: UCP باید ثبت نام کرده اند به عنوان یک شخص ثالث تبلیغ قبل از ارائه این سپر تابلوچسبها در سال 2019 فدرال انتخابات. یک اسکرین شات از trudeaubumpersticker.ca/

بر اساس این گزارش استانی احزاب معاف از مفاد کانادا انتخابات عمل در فعالیت های حزبی. اما آنها مستثنی نیست از استفاده از یک شخص ثالث تبلیغ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: UCP MLAs به مبارزه برای اندرو Scheer فدرال محافظه کاران خارج آلبرتا

زیرا این برچسب حاوی یک پیام تبلیغاتی که مخالف رهبر یک حزب فدرال, این کمیسیون گفت که “انتخابات تبلیغات” به جای فعالیت های پارتیزانی.

کمیسر پذیرش تعهد از UCP ساخته شده است که چندین گواهينامه از جمله این که این حزب بر این باور “حسن نیت” است که توزیع سپر تابلوچسبها بود فعالیت های پارتیزانی و معاف از استفاده از این قانون شخص ثالث تبلیغ رژیم است.

“به عنوان اذعان کرد توسط کمیساریای کانادا انتخابات سازمان ما معتقد بودند در ایمان خوب است که ما معاف از ثبت نام به عنوان یک شخص ثالث با توجه به این تعریف از فعالیت های پارتیزانی’ از بخش 349 کانادا انتخابات قانون مانع فعالیت های انجام شده توسط یک استانی حزب سیاسی” بیانیه ای از UCP رایان بکر به عنوان خوانده شده.

کامل انجام در دسترس است در کمیساریای سایت.

به عنوان بخشی از تعهد این UCP توافق برای ثبت نام به عنوان شخص ثالث و ارائه آن هزینه های بازگشت به انتخابات کانادا ظرف 30 روز از ثبت نام.

“ما خوشحال به همکاری با کمیساریای در مورد این موضوع و توافق برای ارسال یک شخص ثالث ثبت و گزارش هزینه برای تولید یک “دوستان اجازه ندهید که دوستان رای ترودو’ سپر دشنه کمپین در طول 43 فدرال انتخابات” بکر گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: در مبارزات انتخاباتی فدرال Alberta نگرانی تبدیل شده اند گوه مسائل

این بیانیه گفت: UCP نظر موضوع حل و فصل شود.

انجام پذیرفته شد توسط کمیساریای در مارس 29.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>