با ورزش جهان در یک وقفه به دلیل COVID-19 همه گیر UFC است که به دنبال به عقب بر گردیم در مسیر.

مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء خواهد بازگشت با UFC 249 در 9 مه در جکسون ویل فلوریدا. اگر چه بسیاری از بحرانی شده است, سازمان تمایل به ادامه برگزاری رویدادهای بسیاری از مبارزان خوشحال هستند که UFC رئیس دانا سفید است فشار جلوتر است.

UFC 249 توسط سازمان رویداد برای اولین بار پس از 14 مارس در برازیلیا, برزیل که برگزار شد بدون تماشاگر. شش وقایع پس از آن لغو شد با توجه به همه گیر.

روزانه متوسط خوانش و علامت چک برگزار خواهد شد و تیم ها ارائه خواهد شد خصوصی اتاق تمرین برای آموزش و برش وزن است. وعده های غذایی تحویل داده خواهد شد به مبارزان’ اتاق های هتل و خانه داری کارکنان خواهد شد مجهز به بیمارستان درجه ضد عفونی کننده و محافظ شخصی دنده.

“کسی که می گوید: UFC نباید قرار دادن در حوادث باید به نگه داشتن بینی خود را از کسب و کار من” UFC نور سنگین وزن سام Alvey که مبارزه خواهد کرد در روز شنبه گفت: CBC Sports. “من هیجان زده هستم چرا که من این فرصت را به مبارزه با. من قصد دارم برای اولین بار مبارزه در اولین رویداد ورزشی در ماه گذشته که هیجان انگیز است. این تست همچنین می افزاید: برخی از امنیت خوبی است. اما مرد من فقط هیجان زده به مبارزه.”

سازمان دیده بان | کانادا UFC fighter باز به مبارزه در طول همه گیر:

UFC fighter می گوید: او در ورزشی خود را نخست و تیک تاک ساعت است 1:04

برای لیمان خوب اولین UFC fighter به قرارداد ویروس, او نمی داند که چرا این بسیار مهم است برای بازگشت به مبارزه با.

“از طریق و از طریق من یک جنگنده. این چیزی است که من طراحی را انجام دهد. بنابراین می شود گفت: من نمی توانم مبارزه تنها به دلیل آنچه که در از بین بردن من از هدف من گفت:” خوب است که در حال حاضر به طور کامل بهبود پس از آن نازل شد در ماه گذشته او آزمایش مثبت است. “من قصد ندارم به زندگی من در ترس و من قصد ندارم به اجازه دهید چیزی مرا از انجام آنچه که من طراحی را انجام دهد.

“در پایان روز, ما باید به مبارزه برای زندگی و برای خانواده های ما ارائه. این فقط در اوقات فراغت برای ما این است که ما چگونه زنده ماندن است. به گرفتن ویروس, ضرب و شتم ویروس و اکنون حس می کند کامل. این هیچ متفاوت از یک سرباز گرفتن شات در ران را وصله او را و او را از رفتن به جنگ.”

با وجود ابتلا به ویروس خوب و امیدوار است او می تواند مبارزه را دوباره در آینده ای نزدیک.

“من در مذاکرات با مدیریت که در حال صحبت کردن به UFC برای مبارزه در ماه ژوئن,” او گفت:. “من می خواهم به انجام این کار به دلیل آن همه نشان می دهد که حتی اگر شما می توانید از ویروس شما می توانید ضرب و شتم آن زندگی می کنند و زندگی عادی خود را پس از راست. به عنوان مبارزان این است که آنچه ما انجام می دهیم — ما غلبه بر سختی. این است که توقف برنامه های من است. من خواهد مرد برای من ورزش است.”

ارائه برای خانواده

اگر چه جنگ در طول یک بیماری همه گیر است و نه چیزی است که هر کس می خواهد به انجام بسیاری از جنگجویان UFC می گویند این یک ضرورت است. بر خلاف NHL یا NBA مبارزان نمی پرداخت سالانه حقوق و دستمزد — به جای پرداخت تنها زمانی که آنها مبارزه کنند.

بنابراین برای پدر و مادر مانند strawweight مدعی میشل Waterson که نه ساله و خروس وزن Marlon ورا که دو دختر فکر پیمانکاری ویروس ترسناک است. اما آنها متوجه آنها نیاز به رقابت در جهت ارائه برای خانواده خود را.

“مامان و دختر من معمولا به همه من دعوا. پس دختر من متولد شده است و او است به هر یک” گفت: Waterson دیگر مبارز در شنبه کارت. “مادر من نیز بزرگترین فن اما او مسن تر است و دیابتی بنابراین نگرانی اصلی من این است که ایمنی خود را. متاسفانه او و یا دختر من نمی قادر خواهد بود به آمده است. من هنوز هم می خواهید به مبارزه به دلیل آن است که یک راه برای ارائه برای خانواده و انجام آنچه که من دوست دارم. اگر من این شانس را به من خواهد شد.”

ورا پژواک که تمایلات و می گوید: افرادی که انتقادی از UFC را درک نمی جنگنده پرداخت و آنچه آنها را.

“من قطعا نگران از گرفتن ویروس من بچه ها و من یک خانواده است. اما من آموزش هر روز به طوری که هیچ چیز تغییر کرده است” گفت: ورا که قرار است برای مبارزه در مارس 16. “من مربیان به من ارسال تمرینات من و من آن را انجام دهد. من مبارزه برای من و خانواده ام نیاز به پول برای خانواده من. من قرار داده است تلاش بسیاری برای ارائه برای خانواده من. من می خواهم به مبارزه با آن.

“ما نمی پرداخت شده توسط ماه و یا حقوق و دستمزد. ما پرداخت می شود در هر مبارزه و من نمی بینم من صورتحساب گرفتن معوق. من نیاز به بیرون رفتن و کار و مراقبت از خانواده من,” او گفت:. “بسیاری از مردم در حال رفتن به نفرت در آن f–k آن ما در حال رفتن به مبارزه با. من می خواهم به مبارزه اگر کسی آن را دوست ندارد آنها می توانند f–k است.”

“ما در حال رفتن به گذشته این چیز و قرار دادن در یک UFC نشان می دهد اولین گام از حالت عادی. ما در حال رفتن در مسیر درست” خوب گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر